Споделена история от Здраве

Главичката на пениса
Аз съм на 15 години. Забелязал съм, че при ерекция главичката на пенисът ми не се забелва. Забелвам я ръчно, има болка, но все пак успявам. Това мисля, че с времето ще се оправи - като бях малък ми правиха операция (малко пресилено е операция :D ) за обелване на главичката и нямам проблеми само в нееректирало състояние.
Другият ми проблем е, че главичката на пениса ми е много чувствителна. При нежен допир нямам проблем, но при най-малкото търкане получавам гадно усещане - нещо между гъдел и болка. Не съм обрязван, а мои приятели ми казват, чак такава чувствителност нямат. Вие имали ли сте такъв проблем, как сте го решили? Благодаря предварително!

Коментари

51-56 от 56

57.   Здравейте, аз съм на 17 години и моят проблем е че при ерекция пениса ми не може да се забели, а също така не знам дали е нормално, но също така по пенисът си имам окосмяване. На 2 пъти имах шанса да правя секс, беше станал супер твърд но когато дойде време да проникна в момичето той спадна ... какъв е проблема? Моля ви помогнете!

58.   Здравейте, кожичката е лесна, но главичката е по сложна имам тази болка и ходих на 20 доктора мазах с какво ли не и накрая еди доктор ми каза да използвам смазка и, че като започна полов живот ще загрубее и всичко ще е ок. Все още ме боли, но още не съм започнал полов живот.

60.   Здравей, аз имам същия проблем и съм на 13, още от 12 годишен страдам от този проблем и много се ядосвам (колкото и да е смешно понякога си казвам какъв е смисъла да живея без секс) много ми е чувствителен и само при лека струя с вода няма проблем, но когатоа пусна водата със силата с която се къпяНяма (не много силно) почва да боли и ме е страх, че ако остане така за винаГи няма да си намеря жена и да имам деца защото тя ще иска секс! Помощ!

62.   Аз има някакви страни бели парченца, които са залепени за главичката. Като се опитам да ги махна ме боли. След като си бия се измивам само с вода, но това не помага. Като се измия се получава бял слой, който не иска да се махне. Моля някои да ми каже как да ги махна и дали са нещо сериозно.

63.   Хора имам същият проблем и не мога да я забелвам хубаво. Това пречи ли на секса? Ако да как да го оправя?

64.   Хора всякакви, пениси - също. Вече наближавам 40 и много често правя секс без да си го забелвам. Просто така ми е по-кеф. Мога и забелен да чукам и така свършвам по-бавно, но кефът ми не е същият. При ерекция главичката ми винаги си остава покрита, кожата не ми дърпа и нямам проблем. Ако искам да го забеля, трябва задължително с ръка и то бавно и плавно.

51-56 от 56