Споделена история от Здраве

Бялото течение
Ползвала съм вагинални таблетки и капсули и антибиотик заради неприятна миризма. Като отидох на вторичния преглед казах, че миризмата е изчезнала, но течението си продължава. Той ми каза, че това е било нормално защото вече не съм дете и нямало как да се спре и ме отпрати. Приемаше всичко на шега дори се подхилкваше...

Възмутена съм от несериозното поведение на гинеколозите и никои не ми помага да се изчистя от тая досада, какво да пия какво да ползвам, дайте някакви съвети... Със подмиване със смрадлика не се получи също... 3 гинеколога смених и нищо...

Коментари

1.   Бялото течение да не се появява само след като някой юнак те напълни с човечета?

2.   Десет вечери си пъхаш тампон напоен с мед, сутрин се подмиваш и вечерта пак.

3.   номер 1 хаха не, не по принцип си го има

4.   Първо, бих те посъветвала да избягваш самолечения като предложенията на номер 2. Аз пък съм чувала, че сладкото е много благоприятна среда за развитие на гъбички! Второ, отиди да ти направят микробиологично изследване на вагинален секрет, най-добре не по здравна каса, а на частно, за да си сигурна, че ще се отнесат сериозно. Ако излезе, че всичко е наред, няма за какво да се притесняваш, нормално е да има по малко течение. Можеш да си напрвиш и тест за ЧПВ, макар, че мисля, че няма нищо общо с течението. Ако от изследването стане ясно какъв микроорганизъм предизвиква течението лекарят ще ти предише определени лекарства именно за него, но без изследване е доста по-трудно да те оттърват от течението (ако е патологично, разбира се, защото може и да не е), защото няма как да гадаят, разбира се, само че има много лекари, дето ги мързи... :) Хайде, успех!

5.   Преди години присъствах на една медицинска лекция в Стара Загора. Тогава един професор каза, че лечението е възможно с ежедневни вътрешни промивки с минерална вода. Поне ако не помогне със сигурност няма да навредi. Разбира се, за всяко лечение се иска постоянство!
Сподели, ако помогне! Успех

6.   Номер 4, еми не знам дали е нормално да има по малко, понеже на мен ми се налага да нося ежедневни превръзки, защото постоянно се чувствам мокра и го усещам как протича, едно такова прозрачно като слуз и доста често след като се изкъпя остава неприятната миризма на спарено там долу, която предполагам се дължи на тека.. а номер 5 аз съм чувала, че такива вагинални промивки били вредни, но незнам.. взимали са ми вагинален секрет, доктора го погледна на уреда си там и след 1, 2 минутки ми каза, че еди си какво беше преди години вече не помня и ми изписа лекарства. Всичко това беше заради рибена миризма, в последствие тя изчезна, но течението не и не мисля, че е нормално защото е обилно.. искам поне един ден да се облека като бял човек и да не се налага да нося превръзки освен ако не съм в цикъл и поне веднъж да не усещам скапаната миризма :((( понякога докато съм седнала си я усещам и изтръпвам, че и хората около мен биха могли да я усетят...

7.   започни да мастробираш редовно и течението ще спре и аз бях като теб