Споделена история от Здраве

Имам някакви налепи по пениса...
Здравейте на 15 години съм и имам проблем със пенисът ми... Да започнем с това, че имам някакви не мога точно да ги опиша но приличат на налепи или нещо подобно на главичката и на кожичката която я покрива... Мисля, че не са гъбички, защото все още не съм правил секс и няма откаде да съм ги прихванал... Не ме сърби, не е зачервено... просто си стои там... и не знам какво е... моля ви ако някой знае да ми каже какво е и как мога да го махна... в краен случай мога да дам и снимки.

Модератор - тук не се публикуват снимки. Още по-малко от такъв сорт.

Коментари

1.   Като по-млад имах една гадост на пениса, за която почти се бях отчаял. В крайна сметка се оказа раничка, която се е появила просто защото не съм поддържал добра хигиена.

С други думи, започни да си плакнеш главичката и кожичката около под главичката всекидневно. Не прекалявай със сапуна, защото е деликатна част от тялото ти и може да има странични реакции. Малко сапун, след това го оплакваш обилно и внимателно с вода, всеки ден.

Проблемът може и да се е появил и от прекомерна мастурбация. Постарай се да се ограничиш за няколко дни като правиш половината от чекиите, които постигаш дневно, да видиш дали няма да има ефект тогава.

2.   Може и от това да е, но не защото не поддържам добра хигиена ми май прикалявам с чикиите :D, но имам и друг проблем започнах да санувам мокри сънища и ако не бия чекии поне през ден.. на вечерта се появяват те и пак същата работа.... :X

3.   Тва са мастни жлези и са нещо нормално :). Все пак си поддържай добра хигиена :)

4.   A кога ще се махнат ... ?