Споделена история от Здраве

Болки в тестиса
Аз съм на 20. От близо 5-6 дена имам някви усещания в левия тестис, или поне така си мисля че е там. Защото някакси не мога да я локализирам тази болка точно къде е, дали идва от стомаха там където е 15-20 см под пъпчето от лявата страна, или е самия ляв тестис не мога да преценя. Като бях на 19 години зимата (януари мисля че беше) отидох на уролог да ме прегледа защото бях напипал нещо като бучка в тестиса. Прегледа ме поопипа ми ги и двата и ми каза че тази бучка си е част от самия тестис и всичко ми е нормално. Аз съм много плашлив като стане въпрос за тези неща, специялно тестисите си ги пазя като писани яица. Еми мина година и половина почти откакто съм бил на уролог, смея да твърдя че на пипане и двата са ми точно както си бяха преди, защото аз след като се прибрах от уролога ги поопипах и аз за да знам кое къде седи, кое как е на усещане, за да си знам в бъдеще. Е сега преди 10 мин да напиша това пак ги попипах всичко е наред на пипане.

Въпроса е за болката.. Тя е нещо от сорта на ако трябва да кажа от 1 до 10 тази болка е сигурно 2. Смисъл слаба е ама си я има. Имал съм нали болки пак в тестисите преди ма така за по 2-3 дена максимум и ми е минавало, но това е вече мисля 6ти ден. Ту е слаба, ту отминава за час, после пак се връща. Какво може да ме посъветвате?
Някой да са минали през това? Как ви мина? Правили ли сте някакви неща, пили ли сте нещо за такава болка? Моля ви да ми отговорите, че все пак... знаете трябва да ги пазим!!

Коментари

1.   Отиди на уролог отново! Никоя болка, където и да я те не е нормална и не е случайна!

2.   Преди месец, два и при мен се случи същото, но след време си мина. Не направих нищо конкретно болката беше наистина раздразнителна, но отшумя след 2-3 дена.

3.   Заклещена херния, не е много сериозно с времето ще мине

4.   ми момчета то ми мина почти :) мерси все пак за сега няма да ходя на уролог пък ако стане пак някво такова ще отида вече.. Мерси че писахте :)