Споделена история от Здраве

Недоразвита съм
Здравейте аз съм момиче на 14. Ето я и моята история.

Много съм ниска едва 149см, Нямам гърди (плоска съм) не се потя и не съм окосмена. Всички момичета носят сутиени развити са, високи са и красиви. Ужасно е да гледам как всички петокласнички и шестокласнички са с големи гърди и са по-високи от мен. Моля ви помогнете ми. Не ми казвайте, че едва започвам да се развивам и да не бързам, а ми помогнете, кажете ми как да се храня, какво да тренирам. Ще ми е от полза. Благодаря за вниманието. :)

Коментари

1.   Здравей! И аз бях така като теб на твоите години. И аз така виках, че няма да порасна и няма да имам големи гърди. Но като станах на 15-16 години, започнах да раста. Има и такива хора, които на 14 години са доста високи за възрастта си. Не се притеснявай.

3.   ЕЕЕЕ, вече ще се гръмна хора. Вие сега искате да сте космясали, да воните, да ви дойде цикъла(това не се отнася за теб) ли? ! А после като се сдобиете с всички тези неща, още ли ще ги искате?

4.   Всичко с времето си ! И ако мислиш че тези петокласнички имат нещо лъжеш се :)) носят подплънки :Х . Не си избивай комплекси , наблегни върху хубавите си черти :))

5.   Ако недоразвитостта ти се дължи на ген никой нищо не може да направи. Но ако родителите ти са високи и майка ти с големи гърди то при теб може да е здравен проблем.
Реално погледнато няма нищо лошо една дама да е 15*см или 16*см висока. А и някой индивиди се развиват по късно, направи си хорманални изследвания за да си по спокойна.

6.   Ако знаеш аз как обичам такива мадами. Дребни с малки гърди, слабички... Чак се замечтах. Ама все ме преследват едни цицорести дето въобще не ги искам.

7.   Хехе, аз съм 150 ;д "каква огромна разлика" рофл И съм на 14
Абе, какво ти пука? Има време за всичко!! Само че при тази височина трябва да внимаваш какво ядеш :)

МАКИ-ЧАН

8.   супер си с тази височина бе момиче :).. много ме кефят миньончета с почти никакви гърди :) мммм :Д
Храни се здравословно с повечко зеленчуци и всичко ще си дойде на мястото. Повече моркови!

9.   Ихаа.. :Д Глупости говориш!! Аз съм 11 клас и съм 159 висока и нямам кой знае колко големи гърди.. даже са ми малки.. споко ще пораснеш ;).. а за окосмяването казвам ти не искаш да го имаш.. ;д

10.   нормална си си, на мен също са ми симпатични нисичките момичета, а и можеш да носиш колкото високи токчета искаш, без да се притесняваш, че ще стърчиш над останалите :) за гърдите - има време, ще порастнат, а и не са толкова важни. Потенето и космите няма да ги коментирам - не ти трябват! радвай се на това което имаш :)

11.   От авторката:Благодаря, ви много! Вие ме разбирате най-добре.

12.   Аз съм в 6 клас, гърдите ми са по-скоро остри и не мърдат от това положение нз. какво да правя защото всички от моя клас носят сутиен освен мен. Казват че с боза се уголемявали гърдите, но повече ти расте задника от нея. Ами според вас след като са ми остри и са напред 4 см. да нося ли и как по друг начин да ги уголемя!?

13.   При мен само недоразвити са гърдите. Но то стига за десет неща. Като бях в пубертета изобщо не са започвали да растат. Изобщо даже и малки нямам, наченки на гърди нямам. Само зърна, каква съдба. Над 20 съм и още съм си така. Жени от всякакви възрасти има с този проблем. За мен това си е баш проблем. Комплекс имам даже, няма начин. Това е много лошо, не го пожелавам, на нито едно от подрастващите момичета.