Споделена история от Здраве

Големи болки
Здравейте:)
Всичко започна в края на март месец, когато започнах да получавам болки ниско доло в областа на апендисита. Ходих при личния лекър прегледаме и за него нямаше нищо. Така до тук добре. Мина около месец и започна отново да се появява болката но на моменти беше из целия стомах преминаваше болка за секунди(немога да ви опиша какво болка е), а не след дълго започнах лесно да се уморявам и на моменти да не мога да си поемам въздух. (Не си мислете че не можех,
но усещах как докато говоря че трябва да си поема по-дълбоко, незнам може и да е втълпяване). Нямаше вече на къде и отидох на хирург за стомаха. Докторката ме прегледа и ми каза че имам гастрит. А резолтатите от кръвта и урината бяха добри(в урината имах малко песачинки). Преписа ми хапчета и до там..
Сега от известно време ме боли главата отзад тила и отстарни
Това вече е 4 ден незнам какво да правя. А освен това когато ме боли главата ми се спи. Ще съм много благодарен ако ми помогнете

Коментари

1.   Аз също бях така и то точно на втората матура. Болки в корема и се оказа една - единствена песъчинка. Ти написа, че и ти си имал песъчинки и то много. Извинявай, обаче не може резултата от урината да ти е добър, когато имаш песъчинки. Знам какво е, лекувай ги навреме, докато можеш само с хапчета. При мен се оправи само с хапчета. Ако не ги лекуваш ще ти се получат камъни. Камъните се образуват от няколко песъчинки и ако ти станат камъни, тогава ще имаш големи неприятности. Много по - трудно е да изхвърлиш камък, отколкото песъчинка. Абе неприятни неща те чакат ако не ги излекуваш. Според мен, организмът ти е предразположен към образуването на песъчки, но чешмянената вода също е предпоставка.

Моят съвет е да отидеш на нефролог и да ти направят ехография на коремните органи ( не боли ) и да си сигурен, че вече нямаш песъчинки. Не пий от чешмяната вода, купувай се трапезна или минерална. Не знам от кой град си, но поне в този, в който аз живея във водата има много варовик. Съдя по моя аквариум. Като чистя аквариума на рибките ми, винаги остават едни точки, които са всъщност котлен камък от водата. Ако вече си изхвърлил песъчинките се погрижи за тяхното предодвратяване по начина, който ти казах.

Предполагам, че като си имал песъчинки освен че си имал болки в корема до апендикса си и повръщал? Мен също ме болеше в дясно до апендикса и се оказа песъчинка в левия бъбрек. Ако вече нямаш песъчинки, то има хиляди причини за главоболието. Една от тях е да имаш проблеми с очите. При нелекувано късогледство се получава така. Или е от липса на сън. А за болките в тила може да се получат ако си стоял на течение.
~*Отхвърлената*~