Споделена история от Здраве

Имам течение, което тече постоянно и не ме оставя за секунда на мира
От известно време имам проблем. Имам течение което тече постоянно и не ме оставя за секунда на мира, с неприятен мирис понякога е на парцали много е неприятно и се чувствам мокра постоянно. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ. Много е неприятно. Искам да знам защото съм на 17 да имам рак на матката? Искам също да знам колко струва един преглед при гинеколог и дали ако си взема направление от лекар ще е безплатно. Благодаря ви.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Не се притеснявай, нямаш рак. Но е добре да отидеш при личната си лекарка и да вземеш от нея направление за гинеколог.

2.   Аз съм на 20г. и имам бяло течение от мн години, още преди да започна да водя полов живот. Ходила съм не един път на гегеколози, но нищо не помага, за момента си слагам свещички и след седмица даже и по малко пак ми се появява. Нз как може да се махне, а се чувствам мн некомфортно и имам усещането че никога няма да се отърва от него, ако някой знае нещо което помага да пише, защото мн млади момичета имат този проблем! Някои хора казват и че е от възрастта, като се минат няколко години ще се махне, но аз мисля че никога няма да ми се махне, МРАЗЯ ГО, искам да не се притеснявам че го има, когато правя секс с приятеля си, но......

3.   Аз съм на 25 и също като номер 2 го имам от мн време и на гинеколог съм ходила, изследвания, лекарства, но не се оправя. Наистина ако някои знае изпитана рецепта нека каже.

4.   А колко ще ми струва един преглед?

5.   Най-вероятно са гъбички. Посети гинеколог. Успех!

6.   Ако вземеш направление от личен лекар, на личния си лекар ще платиш 2-3 лв. потребителска такса. После при гинеколога ще платиш пак нещо подобно за прегледа, а ако имаш допълнителни изследвания, за тях още 4-5 лв., може би. Иначе можеш да отидеш директно при гинеколог и без направление там ще платиш около 20 лв. за прегледа, а ако има някакви допълнителни изследвания, те най-вероятно ще са отгоре.
Успех.

7.   Аз като ходих на гинеколог (макар и поради други причини) попитах гинеколожлата за това бяло течение и тя ми каза да не се притеснявам то било нормално или нещо от сорта, колкото да спра да питам - е га ти невежеството!!! Майка ми също има бяло течение, а е над 40...

8.   Мило момиче, бялото течение може да се появи по няколко причини. Едната от тях ес нарича хронично студени крака. Другата причина може да е в резултат на гъбични инфекции, понякога дължащи се на понижена имунна защита след честа употреба на антибиотик. Посъветвай се с гинеколог

9.   Непременно отиди на гинеколог. Според мен твоето течение не е нормалното физиологично, а инфекция.

И сега ще споделя нещо. Дълги години имах течение, което не успях да излекувам. С тогавашния ми партньор правехме секс само с презерватив (за да не се тровя с противозачатъчни).

След това се разделихме. Сегашният ми партньор мрази презервативите и никога не сме ползвали (излишно е да казвам, че му имам безрезервно доверие и той е единственият ми партньор), но откакто започна тази част от сексуалния ми живот с него, изчезна бялото течение.
Е?

10.   След като си на 17 веднага без да се притесняваш кажи на маика си !

11.   аз сьшто има течение преди ама ми спре влагодареие на лайката... Слага се на котлона вода трабва да кипи поне 10мин после се слага и лайката и докато има пара седиш над нея после се прецежда и като е още хладка водата се подмиваш поне 3 дни това да се прави

12.   Никой ли не е пробвал със скилидка чесън престояла в зехтин за час и после я увивате в марличка да стане като тампонче. Слага се конец, за по-лесно изваждане. Аз бих искала да пробвам. Има доволни от това, които с хапове и свещички не са се справили. Само се чудя колко марля да сложа. Вероятно мъничко, за да може да подейства чесъна. Много ще се радвам, ако наистина помогне, но не вярвам. Твърде хубаво ще да е истина. Тампнчето се поставя и на 12 часа се сменя с ново. Така 5 дни. Чесъна не се намачква. Може преди потапяне в зехтина да се прекара конец през него или тънка дупчица да му се пробие. Но не бива да се разрязва. И не бива да е китайски чесън. Трябвало да е нормален. Не лютяло. Неприятна миризма оставала само по бельото. Доста объркано стана май, за което ме извинете. Наистина си мисля да опитам, но ми звучи гадничко и се притеснявам.

13.   Ще си навра чесан в путето и като го изкарам ще дам на приятеля ми да ме лиже;D

14.   Май никой не взема на сериозно това с чесъна, но може да се окаже много ефикасно!?

16.   Аз имам същият проблем, и си мисля че се появи когато за първи път пих ескапел от тогава почнаха да ми се появяват някакви гадни неща, като трохи, пробвах с розалгин, лайка нищо не помага, след цикъл ги нямам и след два три дена се появяват отново, преди това имах някакво течение ходих на гинеколог и ми казаха че е нормално не е проблем, но тези другите неща ме притесняват нищо не ги маха

18.   Моята гинеколожка ми каза редовно подмиване,адруг гинеколог душ със смрадлика два - три пъти седмично,но с душа е неприятно.Аз практикувам първият начин и см доволна,но от време на време седя и в запарка от невен - д-р Михайлов го препоръча.

20.   Аз съм на 15 и имам постоянно бяло темение още от 13 годишна? Не знам на какво се дължи, но е изключетлно неприятно и се чуствам мокра постоянно! Има ли от какво да се притеснявам! След още една, две години ще започна да водя и полов живот и това течение ме притеснява! Ще спре ли някога?

21.   Невен, лайка, смрадлика/ тетра, сода, промивки или най-малкото подмиване сутрин, вечер, когато имате време.

Отделно, намазване с рициново масло докъдето е позволено.
Гъбичките в мазнина не се развиват.