Споделена история от Здраве

Ясмин
Значи имам няколко въпроса за приема на Ясмин.

1.Ако се пие за първи път вярно ли, е че трябва да се поеме в първия ден от цикъла?

2.Пие ли се по време на цикъл?

3.Вярно ли, е че когато започнеш да пиеш хапчето трябва да спреш да пушиш?

4.След като свършиш опаковката кога трябва да започнеш нова ... трябва ли да изчакаш няколко дни или веднага да започваш новата опаковка?

Моля да пишат хора, които го приемат или са го приемали. Благодаря предварително.

Коментари

1.   ОТГОВОРИТЕ
1.Да когато го пиеш за пръв започваш от първия ден,след което ги пиеш всеки ден до края на хапчетата като се стремиш да ги вземаш по едно и също време всеки ден.

2.След като изпиеш хапчетата спираш,за да почине организма ти и да се подготви за мензис.
След 2,3 до 4 дни трябва да ти дойде и започваш хапчетата отново.

3.Не това са глупости.

4.Вече ти казах -ако започнеш новата на следващия ден от както си свършила старата просто няма да ти дойде ,но е хубаво организма ти да се пречиства.
Освен това хапчетата съкращават дните ако са повече от 4 и намаляват болката.
Хубаво е след като ги пиеш 5-6 месеца да спреш за месец, 2 да си почине организма,защото това все пак са Лекартва.

2.   Боже,
а листовки с указания четат ли се преди прием на таблетки. Отговорите Ви на всички въпроси са там! То бива, бива........

3.   Искам да вви кажа, че когато пих Ясмин, ми повлияха ужасно. Напълнях ужасно, появи ми се целулит, появиха ми се и пигментни петна по лицето. С една дума напълно ми объркаха хормоните. Като спрях да ги пия и се изпъпчих. Никога не бях имала проблем до този момент с кг, целулит и т.н. Внимавайте. Дълго проклинах момента в който ги купих.

4.   Най-добре отиди на гинеколог-той знае най-добре да ти изпише. Ако никога не си пила, не си изписвай сама лекарства, защото можеш много да опескаш нещата
Колкото до Ясмина, съгласна съм с номер 3-ужасни са, а много ги хвалят. През целия си живот не съм качвала повече от 2 кг за ГОДИНА. Пих тези боклуци 1 месец и качих 3 кг.

5.   Преди няколко години (бях на 16) ми изписаха Ясмин за да се излекува нередовната ми менструация. Купих го. Като прочетохме с майка ми за страничните му ефекти тя каза да не го пия! Не го пих. Сега съм на 20 и мога да ти кажа,че менструацията ми си е редовна без никакви лекарствени средства.

6.   Моя приятелка има същия проблем и пие Ясмин.
Но за щастие при нея няма странични действия.
Просто при всеки организъм действат различно.

Blue

7.   Пих Ясмин 2 месеца,не останах доволна изобщо,получих задух,болки в гърба,сърцебиене,изморявах се много бързо.Сега вече 2 месеца не ги пия и се чувствам по добре, и по намаляха тези странични ефекти, които бях получила.

8.   искам да попитам ако преди съм вземала цилест и не са ми подеиствали страничните ефекти значи ли това че и при ясмин няма да ми подеиства?