Споделена история от Здраве

Имаме интимен проблем
Помогнете ми, как да го накарам да отиде на доктор? Приятеля ми твърди, че не е правил секс от 1 година и 8 месеца. Когато го докосвам по члена, твърди, че усеща някъква болка, той е малко странен, по притеснителен и понякога имам чувството, че се прифинтосва. Казах му да отиде на доктор, излезе с оправдание, че няма време от толкова изпити и работа. След като правихме секс няколко пъти ми заяви, че когато се е къпал е забелязъл зачервявания по пениса си, нещо като пъпчици, не го боли, сърби или каквото и да е друго нещо.. просто се притеснява, притеснява и мен, не иска да го правим с презерватив поради причината, че когато го слага го боли. Моля ви, помогнете ми, според вас възможно ли е това да е заболяване или може ли да се дължи на факта, че не го е правил от толкова време :х

Коментари

1.   Аз съм момче и съм сигурен че му има нещо при мен няма нищо подобно независимо какви паузи правя единсттвено е вузможноо да е прекалил с чиките предния ден но едвали ако проблема е постоянен

2.   Лъже, всички мъже искат да чукат без презерватив, щото така им е удобно, щото са прости животни и не мислят нито за човека отсреща нито за тях. Все си викат:На мен няма да се случи. На моята братовчедка приятелят и като твоя, боляло го, а и не му става с презерватив. Така и лепна нещо което цяла година и половина тя го лекува, а той твърдеше че е здрав и че не е спал с друга и отказваше да ходи на лекар. А той и беше първият. Все още е с него и сега 4 години пие противозачатъчни заради неговият каприз. Жени дръжте на своето!!!

4.   Имаш гъби, пиле.. или ти си му ги предала или той си ги е лепнал от някъде.. Достатъчно и само ти да идеш на гинеколог (за теб е задължително), а пък за него ще изпишат крем.. Ти имаш ли бяло течение, сърбеж, дори и минимален??

5.   Аз не бих правила секс с такъв, камо ли БЕЗ презерватив!

6.   Ж30: СПЕШНО! - Задължително на докторИ - антрополог, гинеколог, уролог!!!

7.   Това са най - вероятно гъбички... така може да те зарази и теб и тогава става кошмарно. Трябва да отиде на лекар, както и ти задължително...

8.   Първо, той може да ти е "приятел", но с него нямате връзка. С това наясно ли си...
Няма никакво значение от какво се е прежулил или има някакво заболяване - сексът не се състои само в "мушкане". И ако изобщо не те прегръща, целува и не опитва да те задоволява с пръсти, с език, абе въобще ако не е интимен с теб, значи членът му е последния проблем.

Минавало ли ти е през ума, че просто съжителства с теб и сте съквартиранти? И отново няма значение дали е обратен, дали е влюбен в друга, дали ти изневерява или ти просто си му удобна като домакиня, касичка и прочие.. Вие връзка нямате, това е положението :(...
Не вярваш ли? Пробвай да го целунеш по устните, страстно. Там няма болка, а пак се дърпа, нали..

10.   Според мен това са не гъбички а кондиломи.. аз и приятеля ми също имахме той се лекува и изчезнаха а при мен и без лекарска намеса :) но вървете на лекар .. няма как да стане иначе :)