Споделена история от Здраве

Имам кръв в спермата
Миналата сряда видях гореописаната ситуация. Следващия ден опитах пак за да видя дали пак ще е така и отново беше така. Пробвах днес, че да е минало малко време от последния 'тест' и отново имаше кръв. Взел съм направление, но нз при кой доктор да отида. Дайте препоръка, намерих един, който май е частен и все пак парите трябва да ги взема от моите, а не работя от 2 години и нещо. Няма да казвам на майка ми за проблема и ако таксата е 50 лева някак ми се свидят...

мерси

Коментари

1.   Щом имаш направление отиди при държавен лекар

2.   Уролог е лекарят, на който трябва да отидеш. Джипито не ти ли каза?

3.   Предложете ми такъв за София, за протокола съм на 24 години.

4.   Щом имаш направление, ще платиш само таксата от 2.90 лв при уролога. Ще ти назначи изследвания евентуално, които струват пак по 3-4-5 лв, нещо такова.

За какво ти е да даваш 50 лв на частен лекар, при условие, че нормалната цена за преглед е 25-30 лв.

5.   Номер 2, автора има предвид при кой конкретно лекар, не вярвам да не е видял, че направлението е за уролог.

Авторе бягай бързо, че нещата не звучат на добре! Само в спермата ли е кръвта или и в урината?

Кубрат

6.   Само в спермата, прегледах първата страница в гугъл и всичко що излезна е частно, някой да знае? ! не може в София да не може да идеш на уролог с направление;

7.   Може бе. В почти всяка квартална поликлиника има уролог, друг е въпроса там колко са добри. В Гугъл естествено, че ще намериш реклама само на частните, тия дето са в болници няма за кво да се рекламират.

Иди най-напред в поликлиниката, да ти пусне изследване може всеки уролог. Пък вече ако го видиш, че е калпав и не може да ти реши проблема, иди при друг. Медицинска академия обикновено е добро място за всякакви доктори, Токуда също.

Кубрат

8.   Може да е много сериозно, а може да е някоя киста или нещо такова. Намаш и ден за губене. И най-сериознизните заболявания се лекуват успешно когато се хванат на време.
В Токуда е хубаво, но там е със записване и се чака със седмици. Медицинка академия е болница за протежета - заставаш втори-трети на опашката сутрина, и ако минеш до края на работния им ден ще си щестливец, там всеки води и вкарва протежета преди теб.
На теб коя ти е най-близката болница по местоживеене, І, ІІ, ІІІ-та градска, Окръжна болница, отивай с направлението направо там, докато не му е изтекъл едномесечния срок.
Аз като имам някакъв такъв сериозен поблем ходя в Онкологията - и специалистите са страхотни, и апаратурата. И там става с направление. Плащаш долу на касата потребителската такса 2-3 лв., питаш ги къде се плаща за профилактични прегледи и ти казват на кой етаж в кой кабинет. Ако нямаш предразсъдъци иди направо там, аз съм много доволна - ходила съм на генеколог, мамолог, и др. Успех!

9.   Сега се сещам, сигурни ли сме, че е уролог? Да не е андролог? Тъпото джипи не ти ли каза за какъв специалист си?

10.   Отиди до най-близката окръжна болница около квартала, където живееш. Според мен си за уролог.

11.   да се върна в темата ;) ходих в МА. че лекарите изчезват и се връщат след 2 часа вярно, но май ми помогнаха. предледаха ме дадоха ми антибиотик и още 1 лекарство за 1 седмица и вчера пробвах и нямах вече кръв. утре ще опитам пак ако има човекът каза да го посетя. ПП уролог уролог, а не антрополог ;]пз

12.   За здравето си не се свиди.. По добре с 50 лева по малко от колкото да имаш тоя проблем!! ЗДРАВЕТО Е НА 1 МЯСТО пич ;)Хич не се колебай ами заминавай на лекар ;)

13.   Здравейте, какво ли не четох, какви ли статий и стигнах до тук. Вчера с ужас видях, че в спермата ми има кръв. Нямам никакви болки нито температура. Не съм казал на жена ми за да не я притеснявам. Кой знае какво ще си помисли. някой знае ли какъв антибиотик да взема?

14.   13, За всеки е различно, може авторът да е имал някакъв здравословен проблем и да се е повлиял от АБ, но ти не му мисли и отивай на лекар. Не искам да те плаша, но може да е нещо много лошо... Още утре искай направление от личния