Споделена история от Здраве

Недостиг на въздух и прескачане на сърцето
преди: 15 години, 1 месец, прочетена 221038 пъти
Със недостиг на въздух и прескачане на сърцето съм така и не откриха какво заболяване имам. Аз съм на 30 год. Ако има хора които да имат симптоми като моите може да ми пишат.

Коментари

201-250 от 297

229.   224, аз се притеснявам че при мен не са точно панически атаки! Те са краткотрайни до 10-15 минути докато при мен е почти постоянно! Сутрин, вечер, в къщи, навън, в покой... Нямам сърцебиене освен в редки случай, задуха ми се поевява както си седя пред компютъра или както си гледам телевизия! Освен задух имам и един цялостен дискомфорт, нещо средно между гадене, стягане в главата, напрегнатост. Притеснява ме че всички тези симптоми са следствие на някакъв по-сериозен проблем, но като никой лекар не може да ги открие какво да правя?

230.   227, стига бе, милиард хора пият минерална вода. не говори глупости. пий си алоето, но не недей да хулиш минералната вода. Проблема с тия прескачания идва от друго нещо, и то се казва замърсена кръв. Това се оправя много лесно, стига да знаеш как. В кръвта си имате леки тромби, който след време ще станат големи и следва инфаркт или инсулт. Затова мозъка ви отделя панически импулси( който вие наричате паническо разстройство). Мозъка правилно дава сигнали който вие трябва да разчете навреме и да вземете мерки. "Лекарството" е храна/билка и струва смешни пари. Въпроса е някой да ти каже коя е тя! аз имах този проблем, нито един лекар не можа да ми помогне. Караха ме да пия какво ли не, нищо не помага за тия прескачания. Оправих се за 1 месец и повече нямам оплаквания! Ако някой иска информация да пише на емайла ми! за 1 месец ще се оправите, макар че курса е 2 месеца. Аз за 1 месец се оправих и сега само профилкатично си пия от тази билка от време на време за да не ми се върне. Знам за какво говорите, освен че е неприятно е и много опасно. Паниката идва след прескачанията, а не прескачанията след паниката! И има защо. Има лечение и то ефективно. Чета ви постингите и виждам че никой не знае как да се оправи от този проблем. И лекарите не знаят. А то е много много просто! Успех, който иска рецептата да ми пише на емайл.

231.   И каква е тази билка защо не ни кажеш?

232.   Чакай чакай чакай... милиард хора пият минерална вода, но не такава с флуор, нали? Първо и второ, господин многознайко, водата с флуор вреди пряко на работата на жлезата... а тези милиард хора едва ли всички имат проблеми с нея... айде не се обаждай като си неподготвен. Минерална вода Девин(син етикет) е забранена за износ в Япония. Японците са тъпи, а ние сме много умни, ей такива многознайковци като теб!

233.   230 -------------------- БИЛКАТА БАБИНИ ЗЪБИ ли е? :)

234.   233. Билката не е бабини зъби! много си далеч от истината!

235.   Пари ли ни искаш или как да го разбираме това твое потайнство ? конкретизирай тук защото сайта е анонимен и няма лични данни

236.   Защо участваш в този саит-тои е за взаимопомощ и споделяне, а ти определено мразиш хората-държиш се злобно и нападаш без причина, не искаш да споделяш, ако изобщо има някаква билка-каква работа имаш тук, обясни? !

237.   ВАЖНО ПРОЧЕТИ
Решението за всичките тук описани проблеми се казва
Масло от черен сусам или (черен кимион)– (??rek Otu yasi - на турски). (Nigella Sativa)на латински /истинско чудо и лек за над 100 болести
събрах информацията от няколко сайта и от турски също който е специален за черния сусам, за да преведа и публикувам тук и дано да помогна на много хора. аз имах същите проблеми като вас поне 10 от тук изброените, и слава на бога от 1 седмица насам изчезна всекидневното ми сърцебиене, нормализира ми се кръвното а беше 64/104 а сега е 79/117, подобри ми се сънят, не се чувствам отпаднала и изморена и най важното е че дишам отново нормално, а преди не ми достигаше въздух, по спокойна съм с нервната система и още други и всичко това изчезна за 1 седмица не мога да повярвам. педи 1 год имах паникческа атака от стрес, после проблеми с нервната система, нервен стомах, задух, бавно и ускорено сърцебиене, временни болки по различни места на тялото като подуване на краката, болки в гърба. прочетете по долу и ако има подобрения после споделете както аз направих.
Семената се използват като подправка. В ислямската медицина семената, маслото и листата се използват за много видове болести. който не го е изпробвал, той не се е излекуал. В мюсюлманския свят е добре познато заради думите на пророка Мохамед: „В Черното семе има лек за всичко, освен смъртта”
1. При проблеми на дихателната система и астма
2. неврологични заболявания вкл. депресии, неврози.
3. стомаха, червата
4. бъбреците – допълва енергията на бъбреците, която повлиява качеството на костната тъкан (при остеопороза напр. ),
5. черния дроб и белия дроб
6. сърдечни заболявания, сърдечно-съдовата система
7. нервно съдовата система
8. мозъчни проблеми
9. ревматизъм
10. кожни заболявания
11. високо кръвно – подобрява кръвното
12. трудно уриниране
13. лечение на запека
14. при суха кашлица
15. язва
16. защитава от рак
17. при висока температура помага - за снижаването й като се маже кожата със сусамово масло.
18. Безсъние, изтощеност, отпадналост
19. балансира и укрепва имунната система
20. има силен антибактериален и антигъбичен ефект
21. микроби, вируси и гъбички -убива и защитава
22. пречистване и деблокиране на лимфната система
23. главоболие,
24. настинки, грип
25. зъбобол
26. чревни паразити
27. лек за храносмилателни оплаквания
28. хемороиди,
29. хепатит,
30. диария,
31. кашлица,
32. тения
33. анемия - образуването на кръвта
34. подобряване на общото състояние на организма
35. намалява нивата на кръвната захар в тялото
36. добър ефект при алергични проблеми
37. помага при инфекции и алергиите и хроничните заболявания
38. при косопад и подсилва растежа на косата
39. хормоналните нарушения
40. повишава количеството и качеството на спермата (безплодие при мъжете)
41. подсилва и укрепва на паметта
42. повлиява на слуха – всеки ден по 2 капки
43. синузит – на капки
44. сусамът трябва да бъде ежедневно допълнение към храната при жените в менопаузата – при горещи вълни, изпотяване, безсъние, сърцебиене, слабост
45. при жени с преждевременна и силна менструация
46. при хора с надмерно изпотяване,
47. хиперактивност
48. мозъчни проблеми
49. високото съдържание на олганичен калций, магнезий, фосфор – при лечението и профилактиката на остеопорозата и костните счупвания.
50. Препоръчва се на бременните и кърмещи жени
51. подходящ при студенти, спортисти, хора работещи тежък физически труд
52. високото съдържание на каротени и магнезий, калций и цинк са лекарство за очите, косата, лигавиците, ноктите
53. сусамовото мляко може да замести кравето мляко при хора с непоносимост към лактозата
54. Най-добре е да се консумира природен необелен сусам, защото състава на минералите и витамините се снижава при отстраняването на повърхностните обвивки на семенцето.
55. увеличава продължителността на живота
56. Намалява възпалителните процеси.
57. Увеличава лактацията при кърмачки
58. При изпичане на кожата от топлото време
59. За отслабване- приема се сутрин на гладно убива апетита
60. За напълняване - приема се след хранене
външно сусамовото масло се използва при болки в ушите очите, кожни изгаряния и петна, маска за лицето, болки в таза и гърба, ревматизъм, главоболие, синузит, като се нанася с памуче.
Вътрешно е много относително в зависимост от болестта, но аз понеже имах няколко и профилактично се препоръчва 3 пъти по 1 кафена лъж. на гладно, за слабите хора по добре след ядене понеже убива апетита. няма странични ефекти.
Колко е впечатляващо – толкова малко семенце, а може да помогне при твърде големи проблеми...

Модерната диетология:

Сусамът съдържа тези най-важни вещества:

20% белтъчини
50% растителни масла
захариди 16%
9 % влакнести вещества

витамини – тиамин (В1),
рибофлавин(В2)
ниацин(В3)
каротени

минерални съставки – сусамът е отличен мултиминерален природен продукт-
в 100 гр. сусам има:

калций до 1500 мг.!!!
магнезий -350 мг.
желязо – 10 мг.
цинк – 10 мг.
калий – 410 мг.
фосфор – 890 мг.

238.   Имам приятелка която има проблем когато излизаме в топлите дни, през горещите изобщо не можем, много бързо и силно и бие сърцето, понякога и се вие свят, трепери, става ледена като че ли навън е минус 10 градуса, понякога само като си седи има пулс 100 удара а понякога дори и 120, понякога всичко я дразни, явно е на нервна почва но отказва да взема хапчета, правихме изследвания всичко е супер, като спортистка във форма е, кръвното е ОК само понякога когато много и бие сърцето и се изплаши вдига кръвно, когато вземе валерян е долу горе добре, ходиме и на кардиолог и там всичко е ОК, правихме и ТХЦ хормони и там всичко е ОК, повече от това не знам какво да споделя. не нападам никой и с нищо, опитах се отгатна а всички те питаме коя е тази билка и какво да ти дадем срещу нея защото не я казваш, извинявай ако с нещо си засегнат!!!

239.   Напоследък получавам стягане в стомаха, в гърдите, често плача, задух имам от време на време, стяга ме нещо в гърлото и трудно преглъщам. Толкова ми е тъпо, а съм млад човек-просто съсипах нервите си с вечни притеснения за всичко.

240.   Благодаря на 237 че сподели с нас за масло от черен сусам, ще го пробвам веднага, откъде може да се намери, по аптеките или по здравни дрогерии?

241.   до 239: Нерви са това и аз съм така, лошото, че последно врме от притеснения имам чувството, че ще ми се схване дясната ръка. Направо съм се наплашил много. В къщи когато съм сам съм неспокоен. Колкото до пулса и аз на моменти когато лежа е между 100 и 120 последно време. Бях на доктор сърцето било добре, но това ме изнервя.

При най-малкото притеснения вдигам пулса и повече за кратко. Дори веднъж бях при проститутка, защото не съм имал никакви изживявания с момиче и просто да избия този комплекс. Сори ама докато стигна пулса беше на 160.

242.   239 и 241 купете си СЕРОКСАТ 20 мг
пие се по схема
първите 5 дни само половинка от хапчето, те са орелефени
на 6-я ден половинка сутрин и половинка на обяд
след 10 дни ще сте нови хора

пийте ги поне 2-3 месеца
ако сте доволни, заповядайте да се похвалите отново тук

243.   До пост 240
не мога да ти кажа в БГ от къде може да се купи масло от черен сусам, аз понеже живея в Германия и си го купих от един турки маркет. но потърси в нета видях че има реклама и струва 15, 20 лв. но виж също така съдържанието и годността, не трябва да е с изминала трайност.

244.   От 241

Психиятъра точно това ми изписа СЕРОКСАТ. Но на моменти съм изнервен още повече, че последно време не съм излизал. Но се колебая дали да пия това лекасртво като видях, че има странични ефектри и просто не искам да става по зле трудно ще го преживея.

Бях и при личната лекарка, която ми изнесе цяла лекция, където е права и трябва да опитам сам да се справя. Дори ме покани да и изкопам лозето, за да разбера, че нищо ми няма. Но цяла вечер бях неспокоен след свърших една работа, бях до бъра помощ, които ми извадиха ангелите- на едната ръка кръвно 160-100 на другата 130-120, направо не знам, чудя как не откачих. Отидох веднага при личния лекар, направи ми ЕКГ, кръвното измери , преслушаме и този път кръвното беше в ОК. Кръвно 130-90 и 120- 80 на другата ръка. Чудя се това възможно ли е, или просто нещо бърза помощ са се объркали. Не стига стрес, а и отново такъв.

245.   До 244-приятелю, поради една или друга причина си направил страхова невроза с панически пристъпи, самия страх моментално ти вдига кр. налягане, после като се поуспокоиш се нормализира-опитаи леки успокоителни като мента валериана и глог, чаи лавандула и пасифлора, може и белергамин в съчетание със активен спорт-бягане фитнес плуване бързо ходене, ако имаш любимо хоби занимаваи се, лека храна повече плодове и зеленчуци, дори малко глад ако можеш разбира се и ще се оправиш, лекарката е права за лозето... от личен опит те съветвам, деиства на 100 процента

246.   Към 230-реши ли дали ще ни кажеш билката която ти е помогнала?

247.   Здравейте! Преди 3 години се сблъсках за пръв път с проблема, наречен задух. Първоначално сметнах, че е нещо временно, от стрес. За жалост проблемът се задълбочи. За няколко месеца достигнах до момент, в който дишането се превърна в постоянна борба за оцеляване. Обиколих много болници, направиха ми снимка на белия дроб - нищо, кардиолог - отново нищо, както и без проблем на щитовидната жлеза. Изключвайки тези основни причини, ми казаха, че всичко е на психична основа. Тъй като преминавах през по-труден момент реших да се съглася и отидох на психотерапевт. Той ми предписа антидепресанти, които пих в продължение на 6 месеца. Преди да ги започна животът ми се беше превърнал в малък ад - дишането постоянно ми беше трудно, всички около мен се изнервчха, защото постоянно се прозявах, пръхтях, имах оригвания или стоях с отворена уста. Не можех да седя никъде, нямаше моемнт, в който да не се чуваствам зле. Будех се през нощта от задух.. хората, които преминават през това, ще ме разберат за какъв ужас говоря. Та започнах да пия антидепресанти и леко се успокоих, но задухът си остана. Постепенно започнх да живея с него и той леко се притъпи до преди 2 месеца, когато наново попаднах в омагьосан кръг. Цялото ми тяло се бори с нещо в мен, което не е на нервна или психическа основа, а няма лекар, който да го види. Започнах да търся причината сама и я открих. Става дума именно за въпросната Кандида. Съвсем отделно от задуха от години постоянно имам или кандида или стрептококи във влагалището, които лекувам и след 2-3 месеца са отново налице. Спазвам даже вманиачена хигиена, но уви, те са все там. След като попаднах на коментари свързани със задух и кандида, свързах 2 и 200 и направих теста със слюнката - положителен е. За момента се лекувам с Лактофлор и се чувствам малко по-добре, но не напълно. Моля споделете мнение дали Лактофлора би ме излекувал, зашото искам да се върна към нормалния си живот, зашото в момента съм една развалина.

248.   -ядете ли сладко? колко и какво? / честно и точно моля /
-ядете ли кисело мляко? колко и какво?
-след употреба на лек алкохол чувствате ли се по-добре?
-когато излезете от къщи изморявате ли се на 200-300 метра? След това всичко се нормализира?
-изхождането действа ли ви като успокояващо?
-вие ли ви се свят когато се поизморите?
-привиждат ли ви се "звездички и светулки"?

249.   Ядете ли сладко? колко и какво? / честно и точно моля /
Що за въпрос е това? Има ли човек който да не яде?

Честно и точно ти отговарям ! Много си зле, пич ! За психолог си и антидепресанти ! не ти е проблема в сладкото , а в главата ! Тичай по скоро при психолога!

250.   Отидете дави леят куршум, няколко пъти, много ми помогна на мен.

251.   Присъединявам се към 250. Натоварването идва с тонове, а си отива малко по малко. За Кандидата, чай от пелин върши чудеса, но като се спре, пак същата. А, и не е за слаби хора, особено през зимата, образува чуствителни зъби. Като се спре, зъбите се калцират отново, но пък гнусните гадинки почват да мърдат отново, вече не са парализирани от пелина.

252.   И тук има проблем...
Години: 16
Височина: 180
Килограми: 140
След леко по-обилно хранене - ТРУДНО ДИШАНЕ.
по някога...
Без да е имало хранене - пак ТРУДНО ДИШАНЕ.
Има едно чувство, че въздуха не достига, започва се дълбоко дишане... но пак не достига въздух... и така един голям безкраен кръг... и след няколко минути на дълбоко дишане започва виене на свят.
Когато се стои в легнало положение, е още по-трудно дишането... за това се избягва това положение.

След храна са правени опити да се прави разходка, да се кара колело, да се бяга, да се правят упражнения - но всичко е 1:1, същата ситуация, без промяна!

Някой може ли да помогне?

253.   Здравейте, имам следния проблем който искам да споделя с вас и евентуално някой ако го е преживял да си каже мнението! Става въпрос за следния проблем, имам задух който е почти постоянен! Поевявя се както в покой, поевява с е вкъщи, навън.... въобще навсякъде! Най-неприятното от цялата история че не мога да спя или да лежа на лявата си страна! По принцип като спя този задух и въобще съпътстващото го напрежение отшумяват, но не и когато се обърна на лявата си страна! Става ми едно напрегнато, дискомфортно, все едно имам някаква тежест в гърдите, напрегнато ми става и в главата! И аз както болшинството от писалите тук съм ходил по най-различни доктори които не ми откриха нищо! Но за мен това не е невралгия или на нервна почва обаче вече не знам към кого да се обърна и какво да правя!

254.   252 - „Височина: 180
Килограми: 140“
То при теб е ясна картинката - имаш 50 кг. наднормено тегло!!!
Отивай на лекар да изпише маска с чист кислород.
Дългосрочно - отслабни!!!
Ако не отслабнеш, проблемът ти ще се засилва.
Говори с майка ти, лекар да прекараш поне 1-2 месеца в т. н. дебелариум. Прегледай си сърцето!
Ако до 18 не си успял да отслабнеш, консултирай се - има операции за смаляване на стомаха.

253 - прегледай се за алергия от прах.

255.   Бих желала да споделя нещо с ffa1fe7804, но не знам все още ли сте във форума?

256.   ЗДРАВЕЙТЕ,ПИШЕ ВИ ЕДНА ЖЕНА,КОЯТО ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА СТРАДАШЕ ДЕН И НОЩ ОТ СЪРЦЕБИЕНЕ,ЗАДУХ И КАКВО ЛИ НЕ ОЩЕ.ВСЕКИ ДЕН МИСЛЕХ,ЧЕ МИ Е ПОСЛЕДЕН!ИЗСЛЕДВАНИЯ,ЕКГ,ХОЛТЕР,ЛЕКАРСТВА СЛЕД ТОВА,НО АЗ СЕ ЧУВСТВАХ ВСЕ ПО-ЗЛЕ!КАРДИОЛОГЪТ НЕ ЗНАЕШЕ ВЕЧЕ КАКВО ДА МИ ИЗПИШЕ,ЗАЩОТО ОТ НИЩО НЕ СЕ ПОВЛИЯВАХ.ИЗПРАТИ МЕ ПРИ ПСИХИАТЪР И СЛЕД ОКОЛО МЕСЕЦ ЛЕЧЕНИЕ БЯХ НОВ ЧОВЕК!В МНОГО СЛУЧАИ,ОСОБЕНО ПРИ МЛАДИТЕ ХОРА ТОВА Е НА ПСИХИЧНА ,ИЛИ НЕРВНА ОСНОВА!УСПЕХ,НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ!

/Модератор7 - Моля използвайте малки букви. Писането с главни букви е равносилно на крещене.

257.   Здравейте,

Както много дуги и аз попаднах случайно тук.
От известно време имам прескачане на сърцето, което се появява през нощта, при пълен покой. Екстасистоли, една, две. Но се стрескам. Будя се от сън, адски страх ме обзема и направо полудявам, ставам и започвам да обикалям из стаята, до тоалетната и т. н. Пулсът ми се ускорява и прескачанията стават повече и по-силни.
Страх ме е да отида на лекар, защото имам високо кръвно и диагнозата, която предполагам, че ще ми сложат ще означава скорошен край на живота ми, а още ми е рано.
Страхът от тази диагноза е по-силен от страхът от прескачането, поне за сега.
Лекувам кръвното си, не пия алкохол, дори бира не пия и пуша по 3-4 цигари на седмица, лек спорт всеки ден, гимнастика и бързо ходене, футбол по-рядко.

И така... сутрин като стана или просто няма смисъл да се опитвам повече да спя започнах да се радвам, че съм доживял поредния ден, ужасно е. Страх ме е да споделя с близките си хора, ще ги притесня много.

Моля да някакъв съвет.

259.   чесана ми помогна да се излекувам от панически атаки

260.   Някой има ли, който да се е излекувал напълно от тези екстрасистоли. Или някой да е получил видимо подобрение след използването на пробиотика Thteelac.

261.   Аз се оправих напълно в рамките на 2-3 месеца. Имам проблем с Хашимото, синтетичният хормон не ми помогна. Но натуралният хормон от щитовидната жлеза на прасе ми помогна. Много съм доволе. Няма екстрасистоли, имам невероятна енергия, много по спокоен съм. За съжаление в България и Европа го няма. На мен ми го достави приятел от чужбина. Изобщо не е скъп. за 100 хапчета платих 30 $ и ми стигат за 3 месеца/по хапче на ден. На мен тази доза ми пасна идеално, но за някой може и 2 хапчета. Иначе хормоните са ми в норма, но това с кръвните тестове не трябва да му се вярва. Пие се натурален хормон и в такава доза докато изчезнат симптомите. Навремето не е имало кръвни тестове, а се епреценяло по симптомите. Чувсташ ли се отлично, какво ме е грижа кръвните тестове. Според мен тези екстрасистоли ( са на нервна основа) и проблем с щитовидната жлеза. Може да е автоимунен тиреодит както при мен( хашимото). Хормоните ми са в ред, а се чувствах ужасно. Слава богу, знам английски, изчетох интернет. Открих си сам заболяването, сам си открих и лечението и се самоизлекувах. Лекарите 3 години не можаха да ми помогнат. Те дори не ми откриха заболяването. А според мен те дори не знаят за натуралният хормон и за предимствата му. А разликата е че в натуралният хормон има и Т4 и Т3, Т2, Т1 и калцитонин. А в синтетичният има самоТ4 която жлезата трябва да преработи до Т3. Т2, Т1, калцитонин няма и не може да има. Затова и симптомите остават. А то по страшно са тези симптоми. Екстрасистолите са един от тях, другите са умора, косопад, надебеляване, нерви, суха кожа, липса на концентрация и още 50! Дълга е темата, лечение има. Но доктор в БГ още не съм срещнал който да познава проблема. Мога да ви говоря с часове. Лечение има. Ако някой има нужда от съвет може да контактува с мен. Ще му помогна възможно най скоро. Но не знам дали е позволено да си оставям адреса.

262.   Модератор, по-добре е да дадете възможност хората да разменят някакви координати. Едва ли с писане тук ще можем да си помогнем, аз съм .....

261,интересувам се от Ваши координати.

Модератор - Не публикуваме под никакъв предлог контактни данни.

263.   До 161. Тези проблеми са ми от скоро, в момента очаквам да излязат изследванията ( кардио ). Може ли да ми напишеш името на този хормон, понеже аз живея в Канада и мога да го купя от тук. Благодаря.

264.   до 261- от къде се купуват тези хормони?

265.   И аз ще помоля за източника на тези хормони, откъде, название на лекарствения продукт и на производителя, има ли подобни генерици, въобще малко повече инфо. Ако е от Европа ще е доста по-добре отколкото да ги поръчваме от Щатите. Благодаря предварително, че помагате на болни хора. Намерих в нета разни продукти на тази основа, но все пак бих предпочел нещо изпитано.

267.   Явно 261 не е влизал тези дни в нета. Вероятно нещо подобно би бил надписа на тези хормони - thyroid hormone from pig.

268.   цената е 30$ за 100 хапчета от натуралният хормон. Който иска, нека контактува с мен. Ще му бъдат доставени до 24 часа.

Модератор - не публикуваме контактни данни

269.   Добре, но как да се свържем с теб? като не е позволено да се разменят данни... модератори, молим за съдействие!

Модератор - съжаляваме, но не е позволено публикуването на контактни данни

270.   въпрос към модератора-какъв е смисъла на този саит ако хората не могат да си окажат взаимопомощ по негова вина? ! поради каки причини е забранено да се дават телефони и електр. адреси? ! каква опастност крие това?

Модератор - смисълът на нашия сайт е споделянето. Който иска да си пише телефони и адреси, може да се обърне към редакцията на spodeli.info, те ще обяснят най-добре причините. Ние никога не сме допускали споделянето на контактна информация. Съжалявам, ако сме Ви разочаровали.

273.   от къде могат да се купят тези свински хормони? сайт?

274.   273 - не се ли усещаш, че някой се опитва да те прати за зелен хайвер?
Помисли малко, защо ги нямало въпросните хормони не само в България, но и в целия ЕС
1. Такъв медикамент няма, но виж - фалшив да
2. Въпросният не е получил позволително за ЕС
- заради възможни зарази
- недоказано действие
- прекалени нежелани действия

Яж си изписаните ти от лекаря лекарства и се нагласи към болестта си. Панацея няма.

А, между другото - и аз мога да ти изпратя от САЩ подобни медикаменти, прати ми само на сметката едни доларчета, аз ще ти пакетирам малко аспиринче в подходяща опаковчица....

275.   274 не е истина колко си брутален! Първо на въпроса ти защо ги няма ще отговоря че намалената функция на щитовидната жлеза е много популярно заболяване. От там има и недостиг на натурален хормон. В САЩ е имало 9 месеца липса на този хормон. Хората са чакали в листа на чакащите. А колкото до синтетичният хормон ти препоръчвам на теб да го вземаш. Пожелавам ти никога през живота си да не опиташ натурален хормон и да караш само на синтетичен, изписан от лекаря ти и продаващ се в Европа! Да струва смешни пари и единият и другият! Аз не се базикам с никого, фармацевтичната индустрия се базика с нас. Спират производството на този натурален хормон, само поради една причина, риск от свински грип! Някой да си чул да е умрял от такъв грип около теб? Това са поредните спекулации на индустрията! И свинският и птичият са създадени от онези който ти продават ваксините! Аз имам хормон за всички ви тука, но няма как да се свържа с вас. Как да си оставя контактите, не става, виждате! Намерете го сами, търсете, не се отчайвате, лечение има! А на тоя разбирач който много знае, му препоръчвам да отиде при лекаря си за поредната доза синтетичен хормон! Симптомите никога няма да му изчезнат, само кръвните тестове ще са му наред!

276.   До тук много добре, но защо тогава не му напишеш търговското име на този хормон. Така както е на опаковката. Аз например се намирам в Америка и ще ми е по- лесно да си го купя от тук, а не от теб!

277.   :) трета година във форума има едно момче, тоест мъж, който е много зле с нервите и цялата нервна система.
Преживял е голям вътрешен стрес, който е породен от голямо натоварване, физическо съчетано с психическо и това се отразява на сърцето, тоест, на ударите в минута, както и на стомаха, тоест се получава нервен стомах.
Момчето се самолекува, а от стреса и самовглъбяването се е... почти побъркал. Стреса му се увеличава всеки ден, като основния фактор за това е непрестанното му ровене и четене в интернет. Дотук той обясни на потребителите във форума на няколко пъти как се е уж излекувал. В началото си беше набил в главата за някаква си "кандида", после пък каза, че се бил излекувал като ходил при някакъв дядо, после пък пил някакви американски и японски хапчета с био-микроби, тоест, полезни бактерии :), после билки успокоителни, после хормон някакъв, после пък пак билка "бабини зъби" и така нататък и така нататък. Поне 6-7 пъти повтаря след всеки нов метод, че се бил излекувал напълно, по това знака "! " нервността в думите му - можете да го усетите, че е ТОЙ :).

Не се хващайте, не му вярвайте, идете при компетентните за целта доктори, направете си изследвания, ако можете на 2 различни места, защото понякога има разминаване в някои лаборатории, аааако всичко ви е наред в изследванията, то значи проблема ви се казва СТРЕС. Следваща ви стъпка е да се конслутирате с психиатър, не с психолог :))
Ааааако той прецени, че имате нужда от някакви лекички успокоителни хапчета - взете ги, опитайте, Но - не очаквайте ефекта да дойде мигновено като вълшебно хапче, такова НЯМА. Лечението ви ще продължи толкова, колкото пише в листовката или колкото прецени психиатъра ви. Средния курс на лечение е около 6 месеца, не може нещо, което се е трупало с години, да го излекувате за ден-два-пет, не, ще ви трябва време. Традиционно психиатрите лекуват стреса с "Деанксит" - само че те са доста силнички до колкото знам, може да опитате като го попитате за "Сероксат" или "Пароксетин" както и подобни. Започва се много малки дозички, ще почувствате подобрение след десетия ден а излекуването ще стане след месеци.

Много важно е и да се опитате да попромените обстановката около себе си, тоест, ако около вас са агресивни и невротични хора - отбягвайте контакта с тях, това е част от лечението. За финал ще ви кажа да не се срамувате от психиатъра, няма нищо срамно, в чужбина това са най-скъпо платените доктори и не ви пращам на психолог защото не се откачени :) а ви пращам при психиатър - доктора който се крижи за вътрешната ви физическа нервна система ( нервите ), има огромна разлика. Успех на всички и много търпение, след някой друг месец пак ще намина за да видя как сте аааааа и за да видя какви нови методи е измислил онзи, за който ви говорих в началото, и пак да ви напомня - НЕ му вярвайте, момчето се е самопобъркало от голямата си грешка - самолечението.

278.   Случайно попаднах на тази форум. Останах без дъх. Колко страшно изглежда тук сред всички вас... Какви хора сте вие???

279.   Какви хора пишат в този форум - нормални или зверове?

280.   275 ще кажеш ли все пак как се казват тези свински хормони на английски? искам да ги поръчам

281.   здравеи ас сьщто имам плробем с затруднено дишане и прескачане на сьрцео от 3 г но ас преминах прес тежак периот на 35 г и зимам един куп лекарства но неми помагат за нищо ас мися секи божиден как даси помогна и си мися че сичко се далжи на много силен стрес заштото ходих кадели не и сички доктори ми казаха че сичко мие нарет ас прекарах белодробен емболизам слт тежак аборт на 5 месеца и от тогава почнаха моите проблеми получих силна депресия и страхова невроза и вече 3 г немога дасе оправя а от 2 г имам мноко лесна и силна омора дори когато ходя се оморявам и се задьхвам

282.   Здравейте аз съм на 16 години. Напоследък имам доста проблеми в къщи и забелязвам от няколко месеца насам как както си лежа изведнъж започва да ми бие сърцето доста учестено да прескача и да ме боли всъшност не знам дали сърце боли едни казват че боли други не но усещам болка от към лявата страна та въпроса ми е дали според вас това е на нерва почва или е нещо друго не съм ходила на лекър защото
хората казват че съм малка за да имам проблем със сърцето

201-250 от 297