Споделена история от Здраве

Задуха и замайване
Здрвейте, искам да споделя нещо с вас! На 15 години съм от Поморие та моят проблем е, че имам чувството, че се задушавам и че не ми достига въздух дори понякога като съм в легнало положение или седя и като стана получавам замайване и мисля, че ще падна всеки момент... дори и във момента в който пиша не ми достига въздух аз във момента живея във Германия и за този задух ми предложиха да пия Валерианa, но за жалост те свършиха, а аз Валериана си го купих от България и сега няма от къде пак да си купя (не мога да говоря още немски и не мисля, че ще мога да обесня на аптекарката от какво лекарство имам нужда) и направо ще откача хора имам също така и чувството, че всеки момент мога да изпадна във кома от недостигa на въздух... някои хора викат, че е паническо рзтройство а други, че е на нервна почва, но това чувство вече от почти 5-6 месеца го имам и направо незнам вече за това ви моля някой ако знае отт какво е нека да пише ще му бъда благодарна!

Коментари

1.   Аз съм в подобна ситуация и е на психическа основа. Това със замайването се дължи или на недохранване, или на анемия, или просто си подложена на стрес. Храни се здравословно. Мисля, че това би ти помогнало да си вземеш успокоителни- beruhigende pflanzliche Tropfen, превежда се като успокоителни билкови капки, а хапчета е beruhigende pflanzliche Pillen..
Дано да съм ти помогнала!

*Мади

2.   Здравей аз имам същият проблем и ходих на лекар изписаха ми таблетки за нервите и валериана също. Почти месец ги пия и да ти кажа че се чувствам по добре поне за сега. Скоро съм пак на преглед и ще видим какво ще кажат, но в топлото време постоянно ми е зле. Това е от мен ако съ помогнала и успех

3.   Най-вероятно е паническо разстройство. Има един сайт на фондация evropea и там има много по въпроса. Без някакви успокоителни няма да минеш. Все нещо трябва да е предизвикало състоянието ти, върни се назад и се опитай да откриеш причината. Най-добре би било да се срещнеш с психиатър, обаче щом си в чужбина не знам това как би могло да стане.

4.   Аз съм в същото състояние, този задух е непоносим... Всички ми казват че е внушение дори лекарите ми казват да не го мисля е как да не го мисля то е непоносимо... ужас направо съчувствам ти аз също съм на 15. Като стана от леглото ми е замаяно постоянно.. обаче не е добре организмът да свиква с медикаменти и то от ранна възраст...

5.   Темичката е стара , автора открил ли е проблема ??