Споделена история от Здраве

Обрив
Здравейте,
На 24год. съм. Излизат ми от половин години едни малки пъпчици над гърдите, има и по врата. Съвсем дребни са и имат бели връхчета. Много на брой са и са на гъсто. Притесняват ме много, защото не мога да облека блуза с деколте или бански. Ходих на кожен лекар и на какви ли не глупости се наслушах - беше включително и шарка. Не знам как може да е шарка след като вече толкова време ги имам. Махат се за 2-3-4 дена и пак излизат. Къпя се редовно, не използвам сапун върху тях.
Помогнете ми. Какво е това и как се лекува?

Коментари

1.   Най обикновено запушване на порите. От горещините или от дезодоранти против изпотяване е ще се оправиш, когато не си на горещо и спреш препаратите за изпотяване.

2.   Хъм интересно, то ясно че си за лекар, но пробвай да ядеш малко повечко плодове и зеленчуци и се наблюдавай дали това не се получава когато носиш определени дрехи или след като обличаш дрехи прани с определен прах за пране.

3.   Сърбят ли те? Днес се сблъсках с поредия абсурд.. Детето ми има обрив от 20 дни.. Ходихме на личният и казаха алергия.. И така 20 дни се лекуваме с противоалергични таблетки.. Резултат нямаше. Днес с триста зора дадоха направление за кожен. Като го видя лекарката и каза, че има краста направо онемях. Пита дали сме ходили на почивка, а ние се прибрахме точно преди 20 дни. Е стана ясно, че я е пипнал там... Вече е в доста напреднал стадий и сега трябва всички в къщи да се лекуваме.. Да не говорим, че трябва да изваря почти цялата къща във вода топла 90 градуса... Дано намериш добър лекар който да даде точна диагноза.. Аз утре отивам при друг за второ мнение...

4.   Авторката : Благодаря Ви много за отговорите.
Номер 3 - не сърбят но са много малки и много на гъсто. Пълен абсурд са лекарите, то не беше шарка, то не беше от допир с улични животни, от храна, от не знам си какво. Няма минаване и това. Може би наистина е от лятото и от горещините. Сега понамаляха. Дано сте прави и да изчезнат от само себе си, защото наистина ме притесняват. Въобразявам си, че хората само там ме гледат като изляза с потник или деколте. :)))