Споделена история от Здраве

Закъснява ми!
Моля ви много съм притеснена и искам да попитам : закъснява ми с 4 дни и направо ще се побъркам с приятелят ми ползваме винаги презервативи и то най- добрите уж (DUREX) не водя кой знае колко активен полов живот (а 3-4 месечно).Седмицата преди идването ан цикъла ми прекратих антибиотици и искам да попитам дали е възможно и от тях да ми закъснява ? Sad Sad Sad и също така искам да попитам колко време трябва да е минало след половия акт за да се появат признаците ако съм бременна ? Благодаря предварително!

Коментари

51-58 от 58

62.   здравейте, искам да попитам, възможно ли е след първия път, цикълът ми да закъснява? .... на мен принципно ми закъсняван, о скоро го направих за първи път, всичко беше ок, беше с презерватив, но вече повече от 12 дни ми закъснява.... направих тест и той беше отрицателен, а и гаджето ми(доколкото казва)не успя да свърши.... има ли шанс за бременност?

63.   Големи паники голямо нещо на мен ми закъсня 2 месеца нищо ми няма успокойте се.

64.   здравейте с моята приятелка го правихме без предпазни мерки и свършвах в нея 4/5 пъти след което и закъсня с 4 дни и дойде на 5 ден със силни болки едва стана от леглото възможно ли е да е хвана;а??? някои да ми отговори благодаря предварително.

65.   64, приятелката ти не е бременна, но това е въпрос на време. Ползвайте кондоми или противозачатачни - средно няма.
Прекъснатият полов акт е най-добрият метод за забременяване :) , но ти без прекъснат си изкарал шестица от тотото, че не си я забременил!

66.   Добър вечер, и аз имам голям проблем закъснява ми с 4 дни странно е че имам болки в гърдите и корема а цикъла не ми идва. С приятеля ми винаги го правим с презерватив и не свършва в мен, не знам какво става много съм се притеснила и утре мисля да си направя тест, пък ако е не знам какво ще правя... моля стискайте палци :-(

67.   Здравейте, искам да попитам нещо. Миналия месец ми дойде на 25 до 30. Този месец ми закъснява с 4-5 една. Много се притеснявам дали може да съм бременна. От друга страна имам страшни болки в гърдите и са ми много издути. От тази гледна точка се успокоявам..

69.   Здравей те имам нужда от помощ много ми е притеснено закъснява ми с 6 днии... ще се побъркам незнам какво става имам признаците... както винаги.
Последния път ми закъсня пак с 6 дни...

70.   Здравей те имам нужда от помощ много ми е притеснено закъснява ми с 6 днии... ще се побъркам незнам какво става имам признаците... както винаги.
Последния път ми закъсня пак с 6 дни...

51-58 от 58