Споделена история от Здраве

Закъснява ми!
Моля ви много съм притеснена и искам да попитам : закъснява ми с 4 дни и направо ще се побъркам с приятелят ми ползваме винаги презервативи и то най- добрите уж (DUREX) не водя кой знае колко активен полов живот (а 3-4 месечно).Седмицата преди идването ан цикъла ми прекратих антибиотици и искам да попитам дали е възможно и от тях да ми закъснява ? Sad Sad Sad и също така искам да попитам колко време трябва да е минало след половия акт за да се появат признаците ако съм бременна ? Благодаря предварително!

Коментари

1-50 от 58

1.   Нищо ти няма - спокойно! Но ако искаш - за да си по-спокойна - направи си един тест.

От всичко може да е. Мен като се сменя е така времето и все ми е нередовен. Генекологът ми каза, че е от времето и така..

Много здраве и повечко секс ;)

2.   Абе хора, какво са 4 дена бе. На мен ми закъснява с МЕСЕЦИ наред, вие от 4 дена ми се плашите. Тц тц ....

3.   Мила и на мен ми закъснява с 4-ри дни. Правих секс със презерватив и приятелят ми не е свършвал в мен. Обаче аз съм адски страхлива, правих си тест на 2рия ден от закъснението и беше отрицателен, след няколко дена мисля пак да си направя..

4.   Три думички - тест за бременност.
Не боли, струва 3 лева и ти намалява притесненията 99.9%. Живеем в 21-ви век, не е нужно да чакаш 4-5 месеца за да установиш дали си бременна.

5.   Споко бе аз съм имала същата работа.

6.   Вече 5-ти ден цикъл няма и няма :( малее ще се побъркам хора

8.   Към номер 2
Щом момичето се притеснява може и да има защо.. И е по добре да си направи тест отколкото да се чуди какво става, защото след на колко месеца може да е прекалено късно

9.   Към номер 5
И на какво се дължеше твоето закъснение?

10.   Оня ден си взех тест беше отрицателен и днес ми дойде и вече съм спокойна. :) Благодаря на всички :) целувки :*

11.   На мен вече ми закъснява 18 дена....Направих си 2 теста,първият беше 3-4 дена от закъснението,а вторият около 10тият ден - и двата бяха отрицателни ! Какво да направя ? :(

12.   хормонално нарушение иди на лекар ще ти изпише нарчета ще ти дойде към 11

13.   Благодаря много,дано не е нещо сериозно :)

14.   Hа мен ми закасня с 1 седмица, тест бе отрицателен, а след 3-4 дни ми доиде, напреви си тест и се успокой, имай им вяра

15.   За съжаление, не мога да дам съвет на никое момиче, но искам за мен съвет.
Моля ви, помогнете ми ;[ Наскоро правих секс с приятеля ми, не е свършвал в мен, а ми закъснява вече 4-5 ден. Направих си тест още първия ден след закъснинето на цикъла ми и беше отрицателен. Притеснявам се много, защото още съм малка за аборти и такива работи. Ако някой може да ме посъветва какво да правя, или може би да ми каже нещо за абортите.. аз съм от район Младост ако знаете къде мога да направя аборт (ако съм бременна)-пишете.
Моля ви!

16.   Hа мен ми закъсня с 8 дни Правих секс със презерватив и приятелят ми не е свършвал в мен Какво да направя ? :(

17.   Здравейте, с приятелката ми правихме секс на 05.06.2010г. използвахме предпазни мерки и не съм свършвал в нея, но вече и закъснява с 3 дена и се притеснявам. От какво може да е?????

18.   здравей те закъснява ми вече 11 дни направих си тест на 10 ден отрицателен.какво да правя

19.   колко голяма е вероятността ако с приятеля ми сме правили секс без презерватив и той не е свършвал в мен да забременея при прием на противозачатъчни? пия ги от 6 месеца но ми закъснява с 2-3 дена.. има ли опасност от забременяване или е нещо друго? моля за помощ

21.   до номер 19.не мисля,че има проблем.пиеш противозачатачни,и не е свършил в теб.закаснява ти с 2/3 дни само.няма за какво да се притесняваш.ако толкова те тормози това закъснение,купи си тест все пак.но не мисля,че има място за паника........................................симба

22.   Здравей те! С приятеля ми правихме секс, използвах ме презерватив, който се скъса, каза че не е свършвал в мен! След 2 дни си направих тест и беше отрицателен! Но сега ми закъснява с около 6-7 дни! На какво може да се дължи това и възможно ли е да съм бременна?

23.   До номер 22: Забравете за тестовете преди 14 ден! Ще дам една рецепта на всички момичета, които им закъснява. Мен винаги ме спасява. Закъснявало ми е много пъти и винаги след" питието" до 2-3 дена ми идва. В една чаена чаша прясно мляко се изсипват 10 пакетчета ванилия от мъничките хартиените. Ако не намерите от тях си взимате 5 пакетчета от другата има със захар и без захар. Успех!

26.   Здравейте закаснява ми 4 дена на 5 ми дойде дали съм бременна защото правим опити миналия месец ми се случи същото

27.   26 - НЕ СИ БРЕМЕННА, ЩОМ ИМАШ МЕНЗИС. Има малка вероятност за цветна бременност, направи си тест за бременност и ще знаеш. Това, че ти закъснява редовно нищо не значи, освен че просто имаш по-дълъг цикъл. Нека с гинеколог си изчислиш оволацията. Иначе - една от тайната на забременяването е да си спокойна и просто да се наслаждаваш на секса с мъжа ти. Остави природата да си свърши работата, дай ? годинка време... преди да се панираш. НЕ КИСНИ ВЪВ ФОРУМИ КАТО БГ. МАМА, където пишат разни безплодни жени и т. н., просто продължи да си живееш нормално, имай търпение... не сме машини.... природата си знае работата!
А.

28.   Здравейте на всички искам да ми дадете ако можете съвет вече 3ти месец не ми идва и не знам какво да правя. Направих си 3 теста от които всички бяха отрицателни и сега вече не знам какво се случва моля ви помогнете ми ако можете..
Мерси предварително :) :) :)

29.   28 отиди на гинеколог, той има машинките, които позволяват да погледне вътре в тялото ти. Плюс имам въпросче: да си отслабнала много или изведнъж да си започнала да спортуваш много? Под много в първият случай разбирай 20кг и повече, а във втория всеки ден по минимум 6часа.
Лола

30.   29 не не съм даже напълнях с 6 кг

31.   Bече 5 ден ми закаснява, правих тест и е oтрицателен, имам засилено бяло течение. п0могнете ако можете още съм на 16 и е рано да мисля за по сериозни неща.... :( :( :( :S

32.   Здравей те! Наскоро правих за първи път секс, след което ми закъсня с 7 дена. след това да сме го правили 2-3 пъти, но с презерватив, нямало е проблеми и сега вече 7 ден ми закъснява. имали причина за притеснение или да си прявя тест? чувала съм че след първия път било нормално да ти закъснява.. и след колко време би трябвало да ми се нормализира цикъла(да си стане редовен)? моля пишете!

33.   хеейй и на мен ми закъснява вече с 12 днии... Какво да правя???? :( ;(

34.   Здравейте. С приятелката ми се мъчим от доста време да го направим, но нея много я боли и последния месец и закъснява вече 4 дена може ли да е бременна.

36.   Здравейте и аз имам подобен проблем в момента. Всеки месец цикълът ми идва на време, най-много с закъснение 1 ден, но този месец вече ми закъснява с 2 дни и започвам да се притеснявам, тъй като съм си и голяма паника по принцип. С приятелят ми го правихме на 7 а трябваше да ми дойде на 9, но все още не е дошло. Използваме предпазни средства и дори го карам да свършва извън мен, за по сигурно. Направих си и тест, но е отрицателен. Днес дори мисля да ида на лекар, за да видя какво ще ми каже. Ако на някой му се е случвало подобно нещо, моля да сподели с мен. Благодаря отново :)

38.   Здравейте. С приятелят ми правихме секс на 03. 06 и трябваше да ми дойде на 13. 06 вече ми закъснява 3 дни, използвахме презерватив това той дори неможа да свърши, но аз съм си паника и се притеснявам. Имам симптоми болят ме зърната яйчниците също.. Но сега се сетих, че миналият месец ми биха манту и се чудя дали може от това да ми закъснява?

39.   [QUOTE=Miki Mays]Здравей те този месец ми закъснява вече с 7 дена... вече мн се притеснявам... взех си тест за бременост и беше отрицателен.... значи не съм бремена но каква може да е причината за закъснението... преди да ми дата на която трябваше да ми дойде пиех антибиотици(силни) защото боледувах от бъбрици и пиех разни чайчета.. днес смятам пак да си вземам тест за да проверя отново да ли не съм бремена. Моя приятел е сигурен, че не е свършвал по време на секс в мен... но имам симптом много ме болят гърдите(това е единственият симптом при мен преди да ми дойде)Моля ви помогнете ми каква може да е причината за закъсняването??? !!!!

40.   Закъснява ми вече 4 ден и съм притеснена , въпреки че с приятеля ми винаги използваме презерватив.Досега никога не ми е закъснявало толкова , дори ми подранява. Не съм си правила тест, защото ме е страх от резултата.Всеки път преди да ми дойде ме болят гърдите и корема , а сега ме боли кръста и гърдите ме болят съвсем малко .. Преди една седмица бях на море за 8,9 дена , възможно ли е след като се върнах , промяната в климата да е причината за закъснението?

41.   Искам да попитам, тъй като го правих за пръв път и се бях притеснила реших да си направя тест, на 8-мия ден от както го бях направила-беше отрицателен. На теста пише, че трябва да се прави след като ти закъснее. Не разбирам аз знам, че може да се прави след като минат 72 часа. Моля някой да ми каже, не знам какво да мисля, дали е отчел правилно?

42.   момичета трябва ми вашата помощ.. на 4. 09. 12 правих секс за първи път, на 13 ми се падаше да ми дойде цикъла само че не ми дойде, в паника съм вече защото е 19 и от цикъла следа няма... какво да направя?

45.   На мен ми закъснява вече с 7 дена и много се притеснявам... преди 2 седмици , а може и малко повече ми беше 1-ви път.. възможно ли е да съм бременна ;с

46.   И какво от това цели 3 месеца не съм имала цикъл и нищо от самосебе си се оправиха нещата.
Водя полов живот, пазим се с прекъснат полов акт и нямам проблеми стига да се внимава достатъчно и няма никакви проблеми без да ти се изпразни вътре опасност няма!!!

47.   Искам и аз да споделя :) Закъснява ми вече с 13 дни много се притеснявам, теста отрицателен, а пък много ме болят яйчниците и съм настинала. Дали имам проблем с тях и затова да не ми идва???

48.   42, нормално е да ти закъснява след първия път, няма от какво да се притесняваш :)

49.   миналия месец ми закъсня с 4 дена а този месец с 1 ден.. никога преди не ми е закъснявало и цикъла ми е бил редовен? има ли ми нещо?

50.   закъснява ми с 6 дни.. с приятеля ми правихме секс без презерватив но той не е свършвал в мен а извън тялото ми.... възможно ли е да съм бременна или притесненията ми са излишни?

52.   Няма от какво да се притесняваш и аз правя секс с приятеля ми редовно, не използваме презерватив. но сваршва извън мен, този месец ми закъснява с 4 дни но най вероятно е от рязката промяна на времето направих си 2 теста и двата отрицателни така че.... чакам си цикъла

53.   Здравейте. Закъснява ми с 4 дни. 2 дни преди датата, на която трябваше да ми дойде с приятеля ми правихме секс без презерватив, но той не свърши в мен. Имам му доверие, но това закъснение ме плаши. Все още не съм си правила тест. Приятелки ми казват, че това може да се дължи на това, че съм си сменила режима на спане и ядене, но това малко ме съмнява. Вчера с приятелят ми започнахме да правим секс след, което се появиха остри болки в кръста и спряхме, защото си помислих, че ще ми дойде, но още няма нищо и съм адски притеснена. Моля ви кажете нормално ли е това закъснение и на какво може да се дължи!!

55.   Здравейте закъснява ми с 4 дена с приятеля ми правим секс без презерватив но той твърди че е свършил на вън и че няма от какво да се притеснявам. Страх ме е много да си направя тест моля ви кажете някой трик да го предизвикам този цикъл

56.   Здравейте аз имам същия проблем с приятелят ми го правим без предпазни мерки а той не е свършвал в мен. А ми закъснява има ли от какво да е притеснявам.. И още веднъж да кажа не е свършвал в мен а извън мен.. Благодаря ви предварително

57.   здравейте много съм притеснена закъснява ми с 10 дена направих си два теста за Бременност и ми показаха отрицателно с приятеля ми уж се пазихме но въпреки това ми е ужасно притеснено защото за първи път ми закъснява с толкова много

58.   Здравейте, в момента и на мен ми закъснява с 6 дни, но след като прочетох доста в интернет и е ясно, че закъснението на цикъла се дължи на много фактори! Вкл. заболявания по сериозни от грип. Имах 2 пъти гнойна ангина и се наложи 2-ри прием на антибиотик и разбрах и, че от него може закъснение.. При стрес също. И това имах. По принцип от хормонален дисбаланс може да се дължи също. Но е хубаво четох, че трябва да се изчака 7 дни и тогава да се направи тест за бременност! Професионално мнение е, че е редовен цикъла между 21 ден до 35-ти ден, от първия ден на предния цикъл. И вече след тези дни е нередовен и е от редица фактори.. Изпитана рецепта от майка ми е следната, при закъснение на мес. цикъл (до няколко дни идва, ако няма друг проблем подлежащ на посещение при гинеколог): Соево (1, 2 суп. лъж. ) или ленено брашно (1, 2 ч. л. ) се смесва с 200-250 гр. кисело мляко оставя се 5 мин и може да се добави и мед и се яде.

59.   Здравейте, и на мен ми закъснява с 5 дни, вече съм на 19, а все още ми е нередовен. Значи тая година Януари ми дойде на 29-ти, Март на 3-ти и Април на 11-ти. Сега вече е 15-ти Май и аз се чудя защо не ми идва. И все още не се научих да си изчислявам дните, но мисля че моя цикъл е от по-дългите! ЩЕ съм ви благодарна ако дадете някое съветче! ;)

61.   Момичета, не се притеснявайте. Цикълът се влияе от толкова много фактори, (например - промени във времето, нивото на стрес, бушуващите хормони и редица други причини), затова на първо място се успокойте.
Цикълът ми е редовен почти винаги - идва през 28 дни.
Миналият месец ми закъсня с 5 дни. Тестът беше отрицателен (направих го на 3тия ден от закъснението. ) Първоначало се успокоих, но после четох в интернет (голяма моя грешка), че много жени са получавали негативни резлутати, а все пак са били бременни. Това е вярно, случва се, но не позволявайте да се влияете в огромна степен от тези коментари.
В моя случай дори мисълта за бременност на тази възраст (18) е стряскаща. Затова, на петия ден от закъснението бях съвсем уплашена, четох какво ли не и бях почти сигурна, че съм бременна. Вечерта така очакваният цикъл дойде, а аз се чувствах наистина щастлива.
Мислъта ми е, правете си тестове, разбира се, но когато са отрицателни, не се панкьосвайте, че сте сто процента бременна. Консултирайте се с когото можете, но в никакъв случай не полудявайте от притеснение, защото така може само да увеличите закъснението.
Успех!

1-50 от 58