Споделена история от Здраве

Обрив по пениса
Здравейте! На приятеля ми са му излязли много ситни пъпчици по краищата на главичката на пениса. Също така, място е посиняло. Отиде на уролог, който му каза, че има брадавици, но му изписа микомакс, промивки с лайка и сода. Самата аз отидох на гинеколог, който каза, че това са лекарства точно за гъбички. Много съм учудена това може ли да са симптоми на гъбички, лекарят ли е некомпетентен или и аз не знам какво да си мисля... Благодаря предварително!

Коментари

1.   Разбира се, че е компетентен, това са гъбички и генитални брадавици

2.   Значи имам подобен проблем. Мисля, че тези пъпчици ми се появиха с пубертета. Имам ги по края на главичката и около отвора на канала. Нямам нито зачервявания, нито сърбежи. Преди време ходих при личния си лекар, той ме прати на кожен лекар, не на уролог. Онзи ги погледна, попита дали имам някакви парения и сърбежи. Накрая каза, че това било нормално - нещо като хормони ли, не знам си какво. Можело с времето да се махне, но може и да не се. Все пак не ми се струва нормално на мен това. Бих искал да ги премахна някак. Кофти е.

3.   Мажи с крем-медико идеал- съвсем официален от аптеките! Поне два пъти на ден!Успех!

4.   Купих си го. Мажа се, но не 2 пъти на ден. Той попива изключително бавно. Не забелязвам промяна :(

5.   И на моя приятел му бяха излезли обрязаха го и сега е наред

6.   Преди да пипате пенис, си измийте ръцете! Мъжете като пикаем примерно, си мием ръцете след пикаенето, А ТРЯБВА И ПРЕДИ!!!
Та да ви кажа, преди да пипате чужди работи си мийте ръцете!!!

7.   Здравейте и аз отскоро имам подобен проблем появиха ми се много ситни пъпчици по кожичката около главичката на пениса и много ме сърбят ако някои знае нещо подобно да помага че не се издържа вече с тези сърбежи

8.   Щом има сърбеж, тогава отивай на лекар. Аз имам тук-там бели пъпчици, но лекар ми каза, че няма опасност тъй като нито ме сърбят, нито са зачервени.