Споделена история от Здраве

Гинеколог в Стара Загора
Здравейте! Аз съм момиче на 17. Водя полов живот от около година и имам желание да отида на консултация при гинеклког, но се страхувам. Майка ми не е подхващала темата, а и аз не искам да й казвам все още... Моля ви, препоръчайте ми гинеколог в Стара Загора и ако може да ми кажете къде мога да го намеря. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Здравей мила аз не съм от ст загора но все пак :)
отиди при личния лекар и му пойскай направление на него не му влиза в работата защо ти е а ако е семеен лекар отиди на друг кабинет направо при гинеколог; малко с момичетата които са решили да отидат на лекар НА ТВОЙТЕ ГОДИНИ ДЕЙСТВАЙ СМЕЛО И УСПЕХ :)

2.   Атанас Янев-кабинета е срещу пожарната.Работи и с направление.Има телефона му в Бизнес поща

3.   Аз съм на 13, но имам проблеми и ходя на гинеколог. Росица Кадирева-кабинета и е срещу Руската.

4.   Aбе вие да не сте луди АТАНАС ЯНЕВ и ПЛАМЕН ЯНЕВ са братя и двамата са много боси в това отношение.
ЛЕКАРИ били пфу аман от тия некадърници. Я иди при др.КАЧАРОВ гледа в бараката зад родилното. Или при др. И.Трифонов гледа в НИЯ МЕД под окръжна болница се намира.
и 2та лекари са едни от най добрите. айде УСПЕХ
Рая

5.   най-добрите гинеколози за стара загора са д-р Бузалов и д-р Тодоров

6.   най-добрите гинеколози за стара загора са д-р Бузалов и д-р Тодоров

7.   Отиди при д-р Качаров. Много съм доволна от него, доста е посещаван. Аз от няколко години ходя при него и откровенно да кажа ме е страх да отида при друг с риск да ме претупа набарзо-набарзо и да не ми обърне нужното внимание. Чака се доста при него, но си струва. По-добре предварително си вземи час, за да не се сблъскаш със изнервени майки и др. жени чакащи от два часа... Д-р Качаров е мн внимателен и отделя на всеки толкова време колкото ти е нужно, и ще отговари на всичките ти въпроси и притеснения съвсем спокойно. Ако има нещо което не е в областта му веднага ще те пренасочи към друг, а не да те подлъгва с неверни диагнози и т. н. както чувам, правят много... Не го възхвалявам и слагам на пиедестал, сигурно и той си има недостатъци, но поне си върши работата съвестно. Работи във 2-ра поликлиника, на ул. Столетов.
Успех!

8.   Д-р Атанас Янев е добър специалист и изключително етичен човек! Препоръчвам го!

9.   Доктор Атанас Янев тази година ми спаси живота, достоен както лекар и 4овек. Благодарна съм му много. След 20 години открих отли4ен специалист и хирург. Бог да го богослови!

11.   За Атанас Янев и Пламен янев много грешите, че са братя. Аз съм акушерка и ги познавам лично. Пламен Янев е груб като отношение към жените и физически е груб. Друг е въпроса, че един цистит неможа да познае на съседкатами и се наложи аз да я лекувам. Атанас Янев има две специалности първата е вътрешни болести. Изключително ерудиран и с много добро отношение към жените и много добър специалист

12.   А знаете ли нещо за доктор Стоян Стоянов гинеколог - онколог в Стара Загора?

13.   Най-добрите гинеколози в Ст. Загора са Д-р Бузалов, Д-р Атанас Янев, Д-р Снежана Узунова, Д-р Тодоров. А за Д-р Трифонов мога да кажа, че е абсолютен некадърник на ента степен.

15.   Жени, не ходете при Иван Трифонов, моля Ви!

16.   Аз съм на 22 имах проблем с яйчника. Оперираха ме др. Мария Ангелова и др. Стоян Стоянов и съм много доволна. На 6 месеца ходя на преглед при др. Мария Ангелова и съм доволна макар, че съм чувала негативни коментари.

17.   здравей те !
за пламен янев мога да кажа, че е много добър отнася се много добре към пациентите си и не съм съгласна че е груб с жените. отношението му е много добро

18.   Уникален лекар е Д-р Стоян Стоянов. Работи срещу Окръжна болница на "Ген. Столетов"1.
Много сме доволни. Изключително внимателен и голям професионалист. Най-добрият Акушер-гинеколог и Онколог. Повярвайте ми!
Бъдете навеки благословен, Докторе. Бъдете жив и здрав!

20.   Само искам да кажа че не съм съгласна с мнението изказано по адрес на д-р Трифонов, защото същия този човек на мен ми спаси живота през 2009г. Изключителен човек и лекар е!!!

21.   Д-р Стоян Стоянов е най добрият Акушер-гинеколог и Онколог. Който не е ходил при него само той няма как да го знае. Никога не бих отишла при друг. Страхотен лекар.

25.   Благодарна съм на д- р Бузалов. С много внимание и професионализъм бях посрещната в болница " Св. Иван Рилски " - Ст. Загора. Да е жив и здрав!

29.   Доктор Бузалов наистина е много добър!