Споделена история от Здраве

Помощ - искам да отслабна!
Наистина ви моля да ми помогнете. Аз съм на 15 год момче. С наднормено тегло съм. Преди 1 седмица бях 103 кг.. После станах 98. Но сега нещо не се получава да отслабвам. Кажете ми най-добрата диета. Мойта е черен хляб, сирене, кашкавал, кис. мляко, салати с домати краставици. Също така бягам на 1 стадион по 3-4 обиколки на ден и прая коремни преси.. не знам колко точно мога 50 мога и 100. Общо взето е това което правя мисля, че има ефект, но мн бавен.

Кажете ми вии какво сте правили и ми дайте съвети.
Благодаря.

Коментари

101-112 от 112

125.   Само 90дневната диета помага а и свикваш с този режим и с по-малките порции. страхотна е, свалят се много килограми и се чувстваш страхотно

127.   Здравейте. Аз съм на 12г. тежа 80кг. и съм висок 165см. моля дайте ми препоръки за отслабване защото пробвах 200 диети, след всяка диета свалям около 3 кг. и след това ги качвам ДВОЙНО...
Благодаря предварително.

128.   Не се притеснявай! Трябва ти само силна воля. Аз също исках да сваля кг пробвах с диети и не стана. Почнах да тренирам6 пъти в седмицата и не ядях след 6 и хляб много рядко, само проблема ми е сладкото и свалих за един месец 10 кг. :)

129.   Здравейте!
Аз съм момиче на 12 години. Висока съм 148 см и тежа 46 килограма. Изглеждам доста дебела. Става ми много гадно, като видя слабите си приятелки.
Започвала съм диети, но след няколко дни се отказвам. А като включа и тренировка, не издържам.
Моля ви, кажете ми някаква не много трудна диета, с която да сваля 4-5 килограма.
Прочетох повечето коментари. Наистина е най-добре да се започне някакъв спорт. Аз от доста време мрънкам на майка ми да ме запише на тенис. Харесвам спорта а и има един корт зад училището ми. Обаче отговора винаги е от типа на ''Ще видим. ''. Така и не ме записа. Пролетта ходих с баща ми да бягаме в морската, но сега той няма свободно време. Затова нещата със спорта не вървят добре.
След няколко дни започва и училището, заедно със злобните коментари за теглото ми. Затова реших да потърся помощ в някой сайт.
Благодаря предварително!

131.   Диетата на Аткинс е благото чудо.
Без глад се топят килограмите като с магическата пръчица. Аз в рамките на 1 година свалих 35 килограма и за миг не съм гладувала.

132.   аз отслабнах с фитнес Л карнитин и 7 километра ходене пеш 20 кг за 4 месеца ако си мислите че ще стане с валшебна пръчка или за кратко време сте в голяма заблуда

133.   Здравейте, аз съм на 11 год. момче. преди първи клас аз бях най слабия в класа 25кг, но сега в шести клас теглото ми се покачи 16 килограма повече. искам да отслабна моля помогнете ми.

134.   Здравейте братя. Много искам да отслабна като другите. Аз съм ученик от 5 клас. Пробвах с диетите но не ми върви. Преди бях 29 кг. сега в 5 клас съм 54 кг. Искам помощ от вас моля помогнете

135.   Здравейте, аз съм на 16 висока съм 1, 51 и съм 57 кг искам да отслабна и да стана поне 45 кг моля помогнете ми :)

136.   аз препоръчвам да започнеш с плуване

137.   имай търпение не бързай ще дойде при теб сигурна съм не дърпай дявола за опашката

138.   Здравей. Аз също бях с наднормено тегло от 60кг станах 45кг. Просто не ям хляб само три филиина на седмица, никакви мазни неща като чипсове, пържени катофи и т. н. , никакво сладко, ям само готвено, правя по сто коремни преси на ден, клякания и ходя на народни танци три пъти в седмицата. И след като свалиш килгроми пак прябва да ядеш по -малко.

101-112 от 112