Споделена история от Здраве

Помощ - искам да отслабна!
Наистина ви моля да ми помогнете. Аз съм на 15 год момче. С наднормено тегло съм. Преди 1 седмица бях 103 кг.. После станах 98. Но сега нещо не се получава да отслабвам. Кажете ми най-добрата диета. Мойта е черен хляб, сирене, кашкавал, кис. мляко, салати с домати краставици. Също така бягам на 1 стадион по 3-4 обиколки на ден и прая коремни преси.. не знам колко точно мога 50 мога и 100. Общо взето е това което правя мисля, че има ефект, но мн бавен.

Кажете ми вии какво сте правили и ми дайте съвети.
Благодаря.

Коментари

51-100 от 112

63.   Хора, здравейте! Аз съм момиче на 12 години и тежа 46 килограма. Преди 5 месеца бях 56 килограма. Но това е защото по цял ден висях пред компютъра и нищо не правех. Сега ходя на всякакви танци, но не отслабнах само от това. Като тръгнах на танци отслабвах, но бавно и рещих да променя нещо. За 2-3 месеца карах само на 2 ябълки всеки ден, а понякога дори без нищо и за малко да не стана анорексичка! ! Моят съвет е не да не ядете, но просто да ограничите храната. Тестените изделия и сладкото не са за препоръчване. А и искам да кажа нещо на автора, не ги слушай да не ядеш защото виждам че си се захванал да спортуваш, а ако не хапваш поне мъничко няма да имаш сили за всичкия този спорт и просто ефекта ще ти буде равен на 0. Ограничи тестените изделия и сладкото и ще видиш че всичко ще е ОК

64.   Здрасти, смятам, че режимът ти е добър, но да, ефектът ще е бавен, защото това е здравословно отслабване. Ако искаш по-бърз ефект, можеш да опиташ по-скоро ниско-въглехидратна, или високо-протеинова диета - но не забравяй, че не бива да прекаляваш, особено с втория тип. Тренировките също са важни. Убедена съм, че си на прав път. Виж тук интересни съвети, може да намериш нещо подходящо за теб - www. otslabvam. com

66.   не са прави хората, които не закусват или сутрин изпиват само една чаша чай. ако трябва да се пропуска някое хранене това трянва да е вечерята, макар че е вредно да се яде само 2 пъти на ден, затова най- добре за вечеря да се ядат плодове или зеленчуци но без сол или др подправки, но спокойно най-голямата порция за деня може да е закуската, защото енергията ще се изгаря през деня. а тези диети от вида, , 2 ябълки на ден'' или, , две кофички кисело мляко'' са вредни, първо защото се поставящ на режим гладуване, второ защото организмът не получава необходимите вещества и трето - енергията на човек е малко: започва да ти се вие свят, да се задъхваш докато ходиш даже понякога не можеш и да станеш може дори да се получи запек. но вече наистина като смениш белия хляб с черен няма да има ефект и е мн по добре да не се яде хляб или други тестени храни, но всичко е въпрос на психологическа основа когато ви се преяде нещо сладко или да кажем баничка си представете тялото, което искате и спокойно времето си минава бързо и ще настъпи и момента, когато ще сте слаби ако известно време се ограничавате

68.   Здравей , мисля че най-добре да опиташ разделно хранене. Режима е лек и реално от нищо не се лишаваш, не натоварваш организма си. Напоследък се зачитам в един сайт на тема отслабване - http://www.otslabvam.com - не всичко е по темата, но определено има мн информация как да смъкнем п онякое кило без да се тъпчем с хапчета. Успех!

69.   зн една диета кочто ще ти помогне аз я използвам.. закуска: 4 белтъка или сварени да ги изпиеш според мен ще ти е по добре да ги изядеш Втора закуска: един лимон или портокал може и греифрут се ендо да е нещо кисело на обят пилешко лесо или риба нетрябва да бъркаш храните ако ядеш нещо ядеш само него без сол и никакав хляб.. за вечеря чдеш една шепа ориз или два сварени картофа и след 6 чеса не ядеш ништо и когато чдеш и ти стане наи вкусно спираш трябва да си лягаш леко гладна пии мн вода и спортуваи мои причтел така свали 30 кг. късмет.. :)

70.   здравеите аз сам мом4е на 15 години и тежа 80 килограма спе6но се нуждая за 2 месеца да сфля поне 30 кила сега сам на диета спаднах няколко кила ти4ам секи ден по 1 4ас ако някои може да ми помогне много е спе6но за мене

71.   Диетата на N 41 е много ефикасна за бързо сваляне на килограми, но всичко изброено трябва да се яде БЕЗ СОЛ, а свареното пиле последният ден и без кожата. Диетата е дрстична, но ако се спази както трябва, и се повтори след няколко дни нормално хранене, има много добър ефект и след това не води ди "?о-йо еефект". Успех на всички отслабващи! ;)

72.   Аз съм против диетата на Дюкан, много зле подейства при мен и сега се боря с постигнатото от нея а то е именно йо-йо ефекта и станах 82 килограма, а бях 76 когато я почнах, стигнах 72 и после какво ми стана върнах 4 + още 6. Не се понасям, идва лято и съм в депресия :(

73.   МНОГО драстични диети са написали някой от вас.
3 яйца днес и нищо друго, или тези глупости като ябълки и чай...
колко време ше издържите така?
и после 100% ще напълнеете.
аз съм пробвала всичко.
при дюкан се сваля бързо, но тъй като аз спортувам 2 пъти седмично, е ми подейства добр.
болки в бъбреците...
май най -разумното, което смело мога да зявя е:
да си направите едно разделно хранене
няма да смесвате храните , и повечето от вас са млади хора, доколкото 4ета...
движете се!
има ли спорт , който да ви харесва?
намерете го!
бягайте, ходете на аеробика, вървете!
и ето така дойдоха при мен резултатите...
а да кажем от тия драстичните,
1 ден: 2 кисели млека
2 ден: зеленчуци на корем
3 ден: 5 сварени картофа
4 ден: 5 сварени яйца
5 ден: 800 гр.сварено пилешко месо
диетата се прилага 10 дни

41ви номер..
така колко време ще я караш..
нали като осверипееш в един момент , ше изядеш всичко!

УСПЕХ!

74.   Не съм N41, но ще си позволя да отговора, тъй като съм я спазвала 2 пъти. Организма привиква с по-малкото количество храна и не чувстваш вълчи глад. Най-труден е първият ден, после всичко си идва на мястото. А онези, които не могат да я спазят в този и вид, мога да посъветвам да си разпределят в равни количества мляко, картофи, яйца и пиле, и заедно с много зеленчуци, да си хапват от всичко през деня, но в рамките на определеното количество. Ефектът от диетата се намалява, но пък е по-разнообразно.

75.   Здравейте! Аз съм момиче на почти 13 години и съм 54-55 килограма! Кажете ми какво да правя? Някои момчета от класа ми ми казват че съм много дебела! Според мен те са прави. Висока съм към 1, 60 см. Преболедувах и хепатит и сега не ям мнго вредни храни за разлика от преди! Не спортувам, но всяка вечер изллизам за около 3 часа и се прибирам пеша от училище. Вечерта играем на "Стражари и апаши" и тогава страшно много тичам и се изпотявам, направо сякаш съм излезнала от банята, Според мен няма никакъв ефект. Моля ви дайте ми съвет! Благодаря предварително!

77.   здравейте аз съм 5 клас тежах 70 килограма, но сега съм 31 килограма имам хубаво тяло и крака и съм висока 1. 73, но имам голямо дупе и незнам как да се спася от него. моляви напишете ми как да се спася от него

79.   Здравейте аз съм на 13 години , висока съм 1.70 и тежа 60 килограма наистина съм ужасно дебела мразя корема и паласките си може ли някой да ми каже ефикасен метод да премахна корема и паласките

80.   Ей, деца, които сте прекрасни, а искате да се съсипите! СПРЕТЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ!!!Или искате да съсипите не само вас самите, но и хората ,които Ви обичат.
Преди да започнете каквато и да е "диета" и да си мислите колко сте "дебели" - вижте това:
http://www.youtube.com/watch?v=a_Yru7hBLLA

Дано след като видите този /а и други подобни материали/ си вземете поука!

81.   Мила, аз съм 1,60 и малко и тежа 55кг. Попринцип, колкото по-малко килограми-толкоша по-бавен ефект, но аз за два дена диета свалих 2килограма. Диетата е следната: ядене 2-3 пъти на ден и то САМО месо и зеленчуци. Месо е позволено ВСЯКАКВО с изключение на кренвриши и някои прекалено мазни! Зеленчуци мове сякакви, но не и картофи! : ))) Що се отнася до спорта, аз правя по 100 коремни преси ( най-малко ) и карам фитнес колело по 30мин. Отделно тичам сутрин с приятелки, но не много защото едвам издържаме ( :D ), но и ходя. Комбинирам всичко това и с малко танци, но те са защото аз просто обичам да танцувам! Успех, дано съм ти била полезна!

82.   братле, мисля че повчето проблеми при наднорменото тегло не е толкова много чдеш, а това че малкко се движиш.
когато бях 13 ходих на плуване и направих мускулатира, след тва на 15-16 пропуших и почнах да пия доста често, но никога не съм спирал да се движа и сега съм на 17 и пак съм си запазил тялото. (а винаги съм се плюскал като прасе)
Евала, че си почнал коремни и подобни упражнения, не се давай в дружението му е майката!

83.   Храна: Избирайте плодове и зеленчуци. Един човек има нужда от 2800 калории на ден, за да е здрав. 2 кофи домати са 2800, а ти ще се нахраниш от 3-4 домата на ден, нали? Дъвчи бавно всяка хапка, поне по 40 пъти, за да може мозъкът ти да има време да прати съобщение до стомаха, че вече не си гладна. Яж на закуска, обяд и вечеря.
Спорт: Избирай по-активните - кардио, тае бо, тенис, плуване, танци и т. н. Коремните преси не вършат кой знае каква работа, те само помпат коремни плочки и мускули, които няма да се видят под сланината... Скачай на въже и такива! Тренирай най-малко 5 пъти в седмицата по 3-4 часа на ден.

84.   Един МЪЖ може да има нужда от 2800 калории на ден, но трябва да е голям здравеняк.
Една нормална, нетренирана жена има нужда не повече от 1300 калории.
Аз ходих на специалист да ми изчисли нуждата на ден в ПОКОЙ, 175 съм висока, 64 кг (тогава), 30% мазнини (тогава) и ми казаха, че имам нужда от 1400 калории в покой.
Значи, правете сметка. Ако ядеш тези 1400 калории като жена, но спортуваш, ходиш на работа и просто живееш активно, няма нашин да не отслабнеш.
Не яжте повече от 3 пъти на ден, за да се стабилизира кръвната ви захар!

85.   Пич, какво стана с килограмите? Успя ли да ги свалиш?

87.   Аз съм нз 14 бях 89 направих тази диета и сега съм 75 а не съм спортувала диетата е млечна по литър и половина на дан на 2часа по чаша мляко

88.   Аз съм на 15 години и искам да сваля 5/6 килограма. Не съм дебела но имам паласки и ханша ми е широк.. Моля помогнете ми

89.   И аз съм като номер 88. Опитайте 90 дневната диета (като раделно хранене е). Свалих 10 кг но с много прегрешения и съм много доволна и не спортувах кой знае колко, но има ефект. Пробвайте я няма да съжалявате :)

90.   Благодаря много от сега започвам с диетата :)

91.   Най-лесното е преди хранене да се пие по 800 мл вода, пробвайте! Без кока-кола, пържено, пици, майонеза и захари. Успех!

92.   Който иска мога да му дам хранителна и тренировъчна програма.
Пишете на:
idk_wee@abv.bg

93.   Тези които искат да отслабнат и да станат 45 кг или 40 са луди маниаци на тема отслабване. Те са анорексички пълно ку ку. Аз кво да кажа на 13 години съм и съм 80 килограма също съм с много ноднормено тегло искам да отслабна но не искам да съм 40 кг защото ще умра от анорексия. Това че отслабваш бавно не трябва да те притеснява и в никакъв случай не гладувай.... така става по зле. Търпение.... търпение... това е. Според мен спортувай повече ходи на фитнес за да направиш мускули щото си момче а момичетата определено харесват мускулести момчета. И търпение.

94.   Здравейте! Изчетох толкова много за наднорменото тегло и за диетите, че чак се плаша. Сигурно се питате защо? Ще ви кажа :
Диетата- това е най-голямата глупост, която хората са измислили на този свят. Организмът има нужда от всичко и сам си знае от кое колко да поеме. Проблемът не е в яденето, а в това че хората не знаят кога да спрат да ядат. Колко пъти, след като сте се нахранили продължавате да се тъпчете само за да не остане, да не се хвърли, да доизядете яденето на детето и тн.
ПРОСТО КОГАТО СЕ НАХРАНЕТЕ СТАНЕТЕ ОТ МАСАТА- ТОВА Е ЦЯЛАТА ИСТИНА.
Искам да кажа на всички, които ще се опитат да ме оборят в това което казвам, че аз съм на 32 г. и никога не съм била на диета, напротив даже обичам храната, но когато се нахраня просто спирам да ям и за тези си години тежа 55 кг. и към висока 165 см. Уважавайте храната и се хранете с удоволствие, не се тъпчете.

95.   Аз съм на 17 и тежа 43кг. преди 2г. бях по слаба и сега ми е гадно защото всички ми казват, че съм дебела и аз се опитвам да отслабна, чувствам се ужасно.. Помогнете ми!!

96.   Аз съм на 12 години и съм висок 166см и тежа около 65-66кг. Килограмите доста ми личат и искам да отслабна ефектно и бързо. Не си падам по спорта, не съм хич издържлив по време на бягане, на 300м почвам яко да се задъхвам. Мисля да почна безвъглехидратната диета. Кажете дали е подходяща за мен.
Благодаря предварително!!!

97.   1. Четете етикетите на храните! – много храни са пълни с консерванти и вредни подобрители, които само вредят на здравето и отслабването ви.
2. Яжте храни с нисък гликемичен индекс – така ще поддържате нивата на инсулин в организма си на правилно ниво, а това е важна предпоставка за отслабване.
3. Хапвайте плодовете самостоятелно – те се разграждат бързо, щом попаднат в храносмилателната система или с малко кисело мляко. Ако ги комбинирате с други храни, смилането им е по-трудно и нямат необходимия ефект върху вашия процес на отслабване.
4. Яжте протеини на всяко хранене
5. Не се страхувайте от мазнините – мазнините не ни правят дебели, а тяхната неправилна употреба – консумирайте зехтин, ленено масло, орехи, бадеми.
6. Бягайте далеч от трансмазнините – те съдържат хидрогенирано масло, безкрайно вредно за здравето и отслабване.
7. Дъвчете добре храната си
8. Хранете се спокойно, седнали и когато не изпитвате негативни емоции
9. Спрете да се храните преди да сте се нахранили напълно – това е основно правило за отслабване.
10. Не се хранете късно – последното ви хранене трябва да е поне три часа преди сън.

98.   От личен опит ще споделя: бях се отпуснала доста преди 2 г. и така стигнах без да се усетя до 78 кг., а съм висока 1. 63. Никога през живота си не бях качвала толкова кг и се уплаших от себе си, затова се стегнах и си изготвих сама хранителен режим - спрях хлябът и сладките изделия. Хапвах си нормално, просто намалих порциите драстично. Но не съм гладувала, дори и не спортувах активно, стремях се да се движа повече, като върша домакинска работа, разхождам се навън и т. н. В момента съм 61 кг, чувствам се добре в тялото си, сега си хапвам и сладко и хляб, но гледам да не прекалявам, а и организмът ми е свикнал с по-малки количества храна. Според мен това е най-добрият вариант, да си хапваш нормално и движение. Ако послушаш и номер 37 и 94, няма да сбъркаш. Много точно са го казали.

99.   знам чудесен и изпитан, а и най-важното и здравословен начин да се свалят наднормените килограми. Трябва само да се прояви постоянство и нещата се получават. Килограмите се свалят постепенно и няма страничен ефект за организма, както многобройните изтормозващи диети. Същевременно, ако човек има и здравословни проблеми, те изчезват.

101.   здравейте и аз също се опитвам да отслабна. Всъщност качвам много лесно и свалям много бавно. Опитвам се да отслабна с някакви диети чета тука от нета, ама е мн по добре да има и спорт. Не знам защо ама почти винаги ми е едно изморено и тренирам рядко иначе за 3 месеца с мн усилена тренировка свалих 7-8 кг. Иначе сега пак си правя тренировки ама по леки и няма резултат. Нз защо може би е от храната и пак качих кг.

102.   влез в http://www. dieti-otslabvane. com и там ще откриеш тайната на успеха.

поздрави,

Съдбина

103.   Аз съм на 16години, 80 кг и съм висок 1. 70 спортувам доста гледам да се ограничавам, но явно не се получава искам да кажа, че явно не диетите са проблема на всички нас единствения проблем ни е, че когато ни стане сладко от храната ние продължаваме вместо да спрем, а когато вече е късно и заприличаме на свине нямаме воля да се откажем от яденето. Единственото нещо което може да ни помогне е ВОЛЯТА!!!

104.   И аз съм на строга диета.. Ще ти предлоща да влезеш в няколко сайта и да събереш на колкото се може повече храни каолориите и всеки ден ще броиш по колко си вземал, на всяка опаковка храна ще гледаш колко има и ако няма имаш интернет и там ще откриеш. И както пише по отгоре СПРИ ХЛЯБА . А и ако искаш да си по сигурен можеш да отидеш на диетолог ...

Модератор: Не публикуваме контактни данни.

106.   трябжа да тичаш 5км на ден и да ядеш повече плодове.

107.   Това със 5те км на ден го правя през ден на стадиона и мисля че има резултат, но както всички вас аз също искам да отслабна. Аз съм 154см и съм 46кг. Искам да отскална въпреки, че нямам много нужда ама не ям хляб, сладко, мазно, бързи храни и ям много зеленчуци и плодове и мнооого тичам. Според мен е много важно да не ядеш между храненията и винаги да имаш малко място в корема си след ядене.

108.   Моля ви помогнете ми... След 2 седмици имам рожден ден искам да отслабна колкото се може повече за това време готова съм да ям каквото и да е.. Дали 10дневната диета с елда е ефикасна? .

109.   Дами няма нищо което да действа мигновенно с невероятен ефект, Акаи Бери трябва да се прилага с диета и тогава ефекта става двоен. Тук можете да намерите нужната информация, http://acaiberrythin-info.com/ за съжаление е на английски, но по-образованите ще се справят.

110.   Аз ви предлагам да исползжате HEBRALIFE

114.   Здравейте аз съм момче на 14 висок съм около 1. 70 и съм 55-60 килограма. Искам да отслабна с 5-7 килограма но не знам как?
Ако някои знае, пишете (:

115.   Спорта си му е майката!!! Аз бях 80 килограма, 168 висока. За 2 месеца минах на олекотен хранителен режим(не че преди съм яла много, на мен движението ми липсваше):
Сутрин: Чай с мед, пълнозърнеста филийка с тънко резенче шунка и сирене, домат или краставица.
Обяд: Зеленчукова супа(без застройка, само зеленчуци всякакви(аз слагам грах, чушка, зеле, моркови, целина, царевица) и едно пакетче от готовите супи, без сол и олио то в готовото пакетче супа си има вегета.. така по цяло тенджере си правя и ми стига за няколко дни.. Впрочем една приятелка кара само на такава супа и за две седмици свали 8-9 кила.. Много ефикасна и засища е тази супа).
Следобед: плод и пак чай
Вечер: сварено яйце или пак плод(ако не съм много гладна).
Също така почнах да спортувам по 3-4 пъти в седмицата, по 1-2 часа на ден. Движех се пеша вместо с транспорт, до 6-тия етаж, където живея, се качвах пеша вместо с асансьор. Абе, с една дума почнах активен начин на живот. Та за два месеца станах 58 кила. В момента всички ми казват, че съм много кльощава и не ми отивало така.. явно на моя ръст не отиват тези килограми.. прочетох, че минимум трябва да съм 60 кила с моя ръст.. та сега ще качваме два :D Успех на всички, които искат да отслабнат. Не е трудно, иска се постоянство.. Проблема е в това, че ние си го правим и мислим да изглежда трудно.. Отидете при един човек, който си поддържа теглото и го питайте той на какъв режим е.. Ще видите, че такива хора се хранят здравословно, без ограничения и спортуват. Нищо повече не се иска. Другото важно е да знаете, че отслабването от днес за утре не става. Иска се търпение и да не се отчайвате. В този живот всичко се постига с труд и упорство! :)

116.   Здравей!
Аз съм момиче и съм на 16 години и преди 1 година тежах 90кг. Ходих на фитнес ,не ми помогна(имай на предвид обаче че пак си хапвах доста.) Сега съм 65кг. и ги свалих за 2 месеца. Моята диета не беше диета а чист глад. Правих нещо което кръстих ЗАХРАНКА. Тя се състоеше от ядене само на плодове и зеленчуци в сурово състояние и така 15 дни. След това започнах фитнес и да вкарвам белтъци(млека,извара..) и така до 30-тия. След това започнах здравословно хранене и фитнес. Ако се интересуваш от това какво включва здравословното хранене ми пиши на e-mai............:))) надявам се да мога да ти помогна

Модератор: Лични данни не публикуваме

117.   Здравей ти, аз съм момиче на 15 год. Преди тежах 56кг, а сега съм53 ходя на фитнес ограничавам се от хляба и сладкотолСтранно, но напоследък се виждам наедряла искам да сваля още 4кг, нямам големи възможности каквото има за ядене това ям, искам да ми дадете някакъв савет как да ги сваля тези излишни 4 кг. И да не забравяме, че времето вече е гадно и неможем да тичаме в парка или на стадиона. Благодаря Ви! :)

118.   Здравей тe, аз съм момиче на 15 год. Преди тежах 56кг, а сега съм53, ходя на фитнес, ограничавам се от хляба и сладкото. Странно, но напоследък се виждам наедряла искам да сваля още 4кг, нямам големи възможности каквото има за ядене това ям, искам да ми дадете някакъв савет как да ги сваля тези излишни 4 кг. И да не забравяме, че времето вече е гадно и неможем да тичаме в парка или на стадиона. Благодаря Ви! :)

119.   ей хорааа... плашите ме бе, какви са тези химери които гоните? С ръст между 1, 6м. и 1, 7м. ми говорите за тегло 45кг. я си направете една калкулация от сорта на -човешкото тяло има 206 кости, има вътрешности и карантии и като сметнете грубото общото им тегло, че вие как мислите да изглеждате... ходещи скелети? От обща култура зная, че нормалното тегло е =на ръста минус 100 - 5 кг. демек ако сте 1, 65м. високи си е съвсем в нормата да тежите от 60 до 65 кг., на мене 1, 60м. височина и 55кг. ми стоят съвсем нормално... всичко останало от сорта 40-45 кг. си е вече плод на болен мозък, нима е нормално и женствено да стърчат кокалаци и да имаш пъпки вместо цици... ужас! Хранете се редовно за да няма гастрити и язви, спортувайте за да сте стегнати и всички смъртоносни навици от сорта-честа употреба на алкохол, цигари, наркотици и робуване на неписани закони и моди им турете баста. Не си съсипвайте здравето, защото когато го загубите ще си давате много обещания ама ще е късно!

121.   Аз съм 1. 67 и тежа 55 ужасно е, почнах 90дневната, но на 20ден се отказах :(

123.   Здравейте, хора щом сте с наднормено тегло това знчи, че поемате повече калории, от колкото изразходвате! Колкото си по дебеличък, толкова по-лесно сваляш кг-ми и това е причината да започнеш да спортуваш за тези, които не са по тази част, но когато сваляш много кг-ми и кожата ти се отпуска, трябва не само да отслабнеш, но и да изгреждаш добре все пак, ти може да си " кльоща" и да си "овиснала" от всякъде и да си по неприятна повече и от някоя дебеланка. При тинейджарите е по-лесно и бързо свалянето на кг-те! Като гледам тук има предимно тинейджъри и ще ги посаветвам да си изберат такава диета, че да има най-необходимите нещица, които организма си иска! Ще ви разкажа аз, какво се случи с мен. Бях на 12 години, всички ме тъпчеха бях станала като ходеща таборетка и естествено съучениците ми се подиграваха, а аз съм много чуствителна и от това много се нараних. Буквално спрях да ям не исках нищо, толкова ми беше гадно от подигравките на децата, че не мога да опиша.. Нямаше кой да ми каже и гладувах, вярно отслабнах, като едното нищо и станах вейка, но това беше голяма грешка, в момента имам проблем с гърдите, телосложението ми е повредено и ето, когато няма човек, който да ти набие в главата, че така е много вредно. На тези години такива диети могат да ви донесат много проблеми! В момента съм на 18 год. висока съм 164 и тежа 56кг, но с цената на, какво.. Има много други доказали се и здравословни диети от специалисти, че няма до къде. Не си играйте с здравето си на тези години. Поне за мен е закон, че всички храни в " шумкащи пакетчета" не се ядат. Не искам да кажа, чео ранизма ви се нуждае от 2 шоколада, снакс и сандвич с неясен произход.. В училище вместо сандвич, яжте по 1 или 2 плода, кофичка кисело мляко ( не препоръчвам тези активий, е които има захар нишистета и т. н) обикновенно кисело мляко с 1 ябълка е това е страхотна закуска, на обяд ако можете яжте вкъщи, салати, месо, яица. Избягвайте да ядете въглехидтари вече, намалете до минимално плодовете и удвоете зеленчуците, от плодовете също се пълнее, за това е добре да се хапне за закуска плод и ето ти въглехидратите нужни за деня. Пийте много вода, едно че кожата ви ще стане по-хубава, но ще се освободите от токсините, пийте повече от 2 литра, аз лично пия по 4, колкото и много да звучи, не е много. Лятото наблягайте на динята, тя също е добър помощник, грейфруд и лимони, не пийте в заведенията кафе със сметана и някакъв си сок измислен, пийте кафе с черна захар (ако не можете без ) и фреш, от какъвто плод предпочитате или вода, но соковете не са за предпочитане още по малко газираните напитки ( това е течен целолит ) Не си натяквайте на себе си, че сте на диета, това е режим на хранене, вие сте решили да се храните здравословно и това довежда до смъкването на излишното! Ще дам примерно меню, с което аз се храня и съм доволна.

Закуската може да бъде : плод ( най-подходящо) и кисело мляко
Обяд : Печено месо всякакво ( не пържено, забравете пърженотооо!!! ) или риба със салата ( овкусявайте си салатите с зехтин по възмомжност и не слагайде много сол) кашкавал със салата и сирене със салата
Вечеря : Яица на очи, бъркани яица, варени със голяма салата, супер!
Започнете с количество, което ви засища и постепенно намалявайте, до минимално, след постигане на желаното тегло, продължавайте, но постепенно увеличавайте храната и започнете да хапвате и други храни ( избягвайте шумкащите пакетчета пак казвам ) " На мама манджите", както се казва, но в по-малко количесто, хляб само пълнозърнест по възможност, колкото по- малко толкова по-добре. Ще имате голям ефект и ще бъдеете здрави. Ако изпаднете в ситуация, че имате нужда да изядете нещо сладко или нещо, което не трябва, изяжте 1 плод! Дано съм помогнала по някакъв начин и да има повече хора, които водят здравословен начин на живот.

124.   Аз също имах проблем с теглото и потърсих съвет от професионален инструктор. Резултатът бе - всяка сутрин бягане на гладно за 30 минути. Ефектът се постига на 30-я ден, но при всекидневно бягане. Успех, но за хора, които бягат рядко или изобщо, препоръчвам консултация с лекар

51-100 от 112