Споделена история от Здраве

ХИВ тест
Здравейте, ще карам направо.
преди доста време с приятелката ми правихме се*с без предпазни средства, доколкото ми е казвала тя не е болна от болистите които се предават по полов път, но от няколко дни запомнах доста да се притеснявам, въпреки че нямам никакви поводи затова, но все пак, ме обвзе едно странно чевство, и се чудех дали ако съм се заразил с нещо щеше да си проличи, нямам никакви симптоми но все пак както казах се притеснявам, сега съм решил да се нпаравя един тест за да съм напълно сигурен че всичко е ок, въпреки че и двамата не сме болни от подобни болести, има ли повод да се тревожа.

Коментари

1.   Ти си параноик!

2.   здравей,
няма какво да пишеш тук.. отивай веднага си прави тест и да се успокойш!

Поздрави.

3.   Колко време е минало? Ако са повече от 40 дни - тест!

5.   теста дава реален резултат едва три месеца след рисковия контакт. Не бягай към кабинета за изследвания, защото резулататът няма да е реален. Затова тестовете за ХИВ се правят на три месеца

6.   От Автора - № 1 може и да съм параноик, но нали затова човек се страхува, за да се предпази от лошото. В случея, мисля че е нормално поне малко да се тревожа.

7.   Трябваше да помислиш за това преди да правиш секс без презерватив и преди да нямаш достатъчно доверие на приятелката си.
Сега единственото което можеш да направиш е да отидеш в на лекар и да си направиш изследване. Има безплатни изследвания точно за ХИВ който са анонимни. Провери в твоя град къде са тези кабинети. Остави ти и да се молиш да ти няма нищо. Следващия път като правиш секс без презерватив мисли!!! Успех!

Муцито.

8.   Автора на темата,
№7 - Наистина вече ще си имам едно на ум. Но темата е приключена, всичко е наред, тествах се, и няма за какво да се тревожа. Благодаря за коментарите.
И един съвет към всички, внимавайте когато правите подобни неща, все пак това удоволствие, може да ви струва доста скъпо.

9.   Авторе :) и аз като теб така само повтарям на всеки да се пази, едва след като се уплаших, че може да съм се оплескала... чак като си го представиш и осъзнаеш, че не си застрахован, си даваш сметка, корема ти се свива и не можеш да си намериш място, не можеш и да спиш... гадна тръпка

10.   И аз имам подобна история. С приятелката ми бяхме девствени и си изгубихме заедно девствеността... След третия път пробвахме без предпазни средства и точно като теб се зачудих дали може да имам ХИВ и се притеснявам... Оказа се че ме е излъгала и девствеността си е изгубила с друг човек но уш било с предпазно средство и сега не мога да си намеря място от тревога... За всяка болка която получа се притеснявам да не е ХИВ... Ходих да се изследвам, но ми казаха че е рано... И трябва да чакам 20 дена... Но я хванах тази моя прятелка и понеделник ще се изследва защото били минали 10 месеца от нейният пръв път... Та да видим ако тя няма ХИВ значи и аз нямам... Поелайте ми успех, , ,

11.   Препоръчвам ти да се изследваш и за хепатит Б, ако не си ваксиниран.