Споделена история от Здраве

Страх ме е да отида на гинеколог, защото...
Здравейте аз съм на 14 години. Закъснява ми вече с половин месец вече. Нямам никакви признаци че ще ми дойде. Бременност не е, не съм правила секс само съм се самозадоволявала.

Страх ме е да отида на генеколог, защото ако отида трябва да ида с майка си, а аз не искам защото ме е страх да не разбере че съм мастурбирала. Кажете от какво е възможно да ми закъснява?

Коментари

1.   Няма как да разберат че си мастурбирала. Спокойно отиди.

2.   Спокойно ти да видиш на мен с колко ми закасня с цели 2 месеца, ама това беше мн одавна ся съм на 15 не се притеснявай ще ти дойде! :):) Извинявам се за правописните грешки.

3.   Да.. спокойно отиди! За притеснение си е, щом си девствена и няма как да е бременност, сиг имаш някъкъв проблем с яйчниците.. от друга страна от стрес и натоварване също би могло да ти закуснява, но си малка и хич не е добре от сега да имаш подобни проблеми, за това отиди на гинеколог.. а относно това, че трябва да отидеш с майка ти..защо? В смисал личната ви лекарка е приятелка на майка ти и ще и каже, че ти е дала направление?? Или се притесняваш да отидеш сама или.... какъв в проблема??

4.   Няма от какво да те е страх :) И какво като си мастурбирала? Всички започват да го правят на тази възраст :) Нормално е.

*Syndrome

5.   Аз съм на 16 и чак тая година ми се стабилизира допреди половин годи един месец ми идва един не тей че няма страшно не мисля че е сериозно.

6.   от Автора: Благодаря ви за коментарите, обаче да питам пак, защото ми казаха че може да е и от времето. Възможно ли е да е от това?

7.   Мила, аз като бях на твоите години ми идваше когато си поиска, даже е пропускало няколко пъти. Трябва да минат години, за да ти стане редовен цикъла. А колкото до това, че си мастурбирала, няма как някой гинеколог да разбере това, освен ако не си си бъркала вътре и не си се отворила сама, но ти щеше да разбереш-щеше да има кръв. Ако се притесняваш да не е нещо сериозно, иди на гинеколог. Няма нищо страшно.

8.   Няма срамно да мастурбираш независимо дали си момче или момиче. Така се освобождава сексуалното напрежение без секс.

9.   от Автора:благодаря ви на всички,но днес ми дойдее...фактически ми е пропуснало 1 път...

10.   Бравооо

11.   Не се притеснявай отиди.