Споделена история от Здраве

Кой са най-хубавите дамски превръзки?
Здравейте!
Аз съм момиче на 12 години и ми тръгна наскоро. Искам вашето мнение за превръзките ;). Кои са най удобни, не личат особено, не спарват, за да съм спокойна. Много хора са написали alweys, но може да има и по хубави.
Благодаря предварително!!!!

Коментари

51-69 от 69

55.   Always са номер 1.

56.   за мен everbel са много добри също така libresse и discrit но това зависи от жената :)

57.   Аз съм на 15 имам менструация от година аз ползвам Rozi има и тънки и дебели но аз ползвам тънките не се личат и не спарват но скоро пробвах и bella for teens и те стават но те са повече за вкъщи.

59.   Аз съм на 13 мила и използвам Every day...

60.   За всички, нуждаещи се от съвети по тази тема:
Всичко си зависи от вас-колко ви е силно и как се чувствате. Аз лично предпочитам тънките превръзки(ultra thin) с по 4 капки на Always., и Libresse, доволна съм и от трите вида и съм се запасила с едно чекмедже. Малко са скъпички, но като излязат на промоция гледам да си набавям :). В по-горните коментари споменават и за Bella и Every Day. Bella са марката превръзки, които няма да си купя отново, а пък и от Еvery Day не съм много доволна. В цената на тези две и другите, които споменах има голяма разлика, но предпочитам да дам повечко пари, за да се чувствам и да съм защитена!

61.   Не обичам разни ароматни или копринени превръзки, затова използвам превръзки, които си купувам от МЕТРО, но не се сещам за името им. В розова опаковка са. А когато дойде втория ден от цикъла си купувам нощни, защото ми тече много.. :D

62.   Аз също съм на 12 и НЕНАВИЖДАМ Always!!!
Харесвам много palomita.
1. Мекички са (гореспоменатите направо ми убиват кожата)
2. Имат приятен аромат
3. Удобни са
4. Български са, а аз лично предпочитам да купувам българско.
5. Always (СПОРЕД МЕН) не са подходящи за нас (начинаешите така да кажа), защото са много дебели и създават дискомфорт. palomita след 5ата минута вече забравяш, че си в.. сещаш се.
ТОВА Е МОЕТО МНЕНИЕ МОЛЯ БЕЗ ХЕЙТ ;Д
Надявам се да съм била полезна :)
За мен те са номер 1!

63.   Няколко човека казаха Дискриит, но те не са за цикъл а когато имаш течение или искаш да се чувстваш по- защитена. Иначе Натурела са много хубави и always(донякъде). Малко късно се включвам, но дано съм помогнала. И те съветвам да ползваш Натурела и не се забелязват. Мен момчетата не ме усещат като съм в цикъл с още едно момиче ги ползваме, а други от момичетата в класа момчетата разбират. Дано съм ти помогнала все пак.

Мария, 13

64.   За мен най-добрите превръзки са Bella. Имат голямо разнообразие. Най-много харесвам Bella Herbs. Naturella също са хубави, но са ми много тънки, независимо с колко капки са. Веднъж бях използвала и Palomita - също ми харесаха. От Always не съм особено доволна, мисля, че са прехвалени, а Everyday са ми ужасно неудобни - отлепят се и са твърди и обиват.

65.   Palomite Delicate with Aroma - това е истината момичета

66.   Аз ползвам рози те са много добри попиват бързо слагаите си сатенови бикини сменяите ги на 2часа

67.   Здравей,
Аз лично съм използвала много видове дамски превръзки. Започнах с always, след това съм ползвала какви ли не но мнението ми е че always са най-добри. Това си е до кожата до това колко ти тече и да това какви са ти удобни и какви харесваш. В момента ползвам always classic sensitive *fresh. Много са удобни, здрави и плътни. Не пропускат и не се разместват или разлепят. Препоръчвам ги и на теб. Макар че са леко ароматизирани не дразнят въобще и не запарват.

68.   За мен най-добрите си остават тези на Фаберлик, 100% естествени, няма хлор и други химикали, супер мекички са, попиват доста и са много удобни. А и са на цената на "класическите" превръзки с хербициди от магазина.

70.   За мен, ако не ти е силно течението най-добре ще са ти Always обаче тези точно се казват Libress

71.   Най- добрите за мен са everyday. От always крилцата винаги ми се разплепват или пък ми потича отстрани, понякога и не попиват, както трябва. Everyday са памучни и ухаят много приятно, попиват в миг.

72.   За сега на мен лично ми харесват превръзките на Always, пробвала съм и на Naturella, но са много тънки. Това си е до лично мнение пробвай и реши кое е най-доброто за теб. ☺

73.   Аз съм на 13 наскоро ми дойде и съм ползвала на awlays и едни други марки, но always споеед мен са най-добрите не пропускат, не се разместват не дразнаят и са удобни!!

74.   Много години ползвах always, но може би от две години ползвам bella, рядко купувам вече always, струват ми се твърси. На bella са тънки и попиват. Нямала съм гафове с bella. Ако ти е силно течението заложи на always, аз като тонейджърка и в иниверситета ползвах тпг, защото нямах възможност да ходя през час до тоалетната.

75.   Хора, вие сериозно ли препоръчвате всичките тия боклуци на момичето? Всичко, което се продава в магазините и аптеките е боклук(буквално- превръзките на пазара се правят от рециклирани боклуци)! Явно българката въобще не се интересува какво ползва! Вземете прочетете, поинтересувайте се, що е то качествена превръзка! Има чудесни превръзки в био магазините. Понеже не се намират на бг пазар, пазарувам от интернет. За да ти е по икономично пазарувай за няколко месеца напред, за да избегнеш доставката в някои сайтове. Иначе като марка препоръчвам- faberlic, natracare, naty, masmy, tiande, shuya, fiordiluna, lunay, organic, winion, anion, airiz. От всички изброени tiande са най-скъпи, защото са и лечебни. За shuya знам, че са много добри и препоръчвам.

51-69 от 69