Споделена история от Здраве

Кой са най-хубавите дамски превръзки?
Здравейте!
Аз съм момиче на 12 години и ми тръгна наскоро. Искам вашето мнение за превръзките ;). Кои са най удобни, не личат особено, не спарват, за да съм спокойна. Много хора са написали alweys, но може да има и по хубави.
Благодаря предварително!!!!

Коментари

1-50 от 69

1.   Както и да го въртим - Always са най-добрите, но и най-скъпите. Libresse също са на ниво. Всички останали човек сам може да си изпробва. Аз съм жена, която използва само превръзки и мога да ти кажа, че съм пробвала всякакви в последните 15 г. и съм стигнала до извода, че горните две марки превръзки са единствените, който си заслужават.
Повечето вече са също толкова тънки и не се виждат, но протичат бързо, отлепят се, разместват се, деформират се и не вършат просто

2.   "Нутарела " ги бива

3.   Nova - в една лилава опаковка, защото са ПАМУЧНИ, а не изкуствена запарваща материя и не са скъпи, 1. 40. Не са български.

4.   Everbel за мен са най-добрите, особено за по-слабо течение като моето. Always са малко като чаршафи, не ги харесвам. Трябва сама да пробваш и да се увериш кои са най-подходящи за теб самата.

5.   Всичко си е до жената. Аз лично ненавиждам Always. Не са ми удобни, спарват ми, някой определени видове ме дразнят, но когато течението е на ниво рекичка са единствените, с които се чувствам максимално сигурна и спокойна. Както и да го въртя, колкото и да го суча, номер 1 е права. Сигурни са, не пропускат, рядко се разместват, проблеми с тях няма. А в крайна сметка те са за обилно течение, а когато е такова почти не ги усещаш, заета си да си мислиш, че ще умреш от загуба на кръв (пубертетски мисли). Много съм доволна от Everday просто са ми по-приятни, харесвам ги. Използвам и по-нечувани марки или да речем тези на CBA вригата магазини, но те са за екстремисти, на които не им пука, че не се водят защитни. За Libresse не съм чула лоша дума! Но не съм ги пробвала, което е странно, наистина... защо не съм ги пробвала? Както и да е били добри. Моля жените, които са ги пробвали да кажат мнение.

В крайна сметка, ако си с бикини или женски боксерки надали ще се очертават, така че не се пали по марката. Ти сега тепърва ще ги изпробваш и ще си направиш някакво мнение за отделните модели. С крилца, без крилца, големи, малки, средни... всичко си е до момичето.

6.   Аз ползвам palomita - има едни сиви на някви лилави или жълти точки - always не са ми удобни - както някой по горе беше писал като чаршаф са ми и не ми е комфортно. Просто пробвай няколко вида докато не видиш кои най-добре ще ти паснат.
Ана

7.   Аз от Натурела не съм доволна.. Уж си взех "супер" демек за по силна менструация, а те просто бяха по-дълги, но иначе бяха по-тънки даже и от тези, които са за последните дни на цикъла.. През ноща ако не се събудя да сменя превръзката, на сутринта задължилено имам петна по чаршафа...

8.   С крилца :D

9.   Aro -правят ги либрес и за първите дни от цикъла са много добри

10.   Аз ползвам едни - Lady... не го помня нататък и са ПО-ДОБРИ ОТ ALWAYS
Не спарват, стават за средно до умерено обилно течение, а и не са чак толкова дебели, че ако ги обуеш например с тесни дънки да си личат. И по-евтини, и по-добри от Always. :)

11.   Либрес, но ги няма навсякъде. Always особено за училище и то нощните. Зависи преди всичко обаче от силата на кървенето. Последните са за по-силно такова. Ако не е толкова обилно можеш да караш и с други. Но тези не се давали издънки.

12.   Пак съм аз ;). Тръгна ми преди два месеца и съм пробвала натурела и не са чак толкова лоши;). Но както каза номер 10 искам някакви които не личат особено, защото ме притесняват момчетата в училище. Те са някак момчета;):диви неразумни знаете. А ако случайно разберат това ще стане новината на училището и за тези които ще го кажат да проблем е защото момчетата са решили че като те дразнят ще ги харесаш!!! Но все пак да се върнем на темата. Благодаря!!!! Но моля ви гласувайте защото искам да изпробвам но да не рискувам. Благодаря отново поздрави и чакам още коментари.

13.   Е ще ми кажете ли някаква марка, която не личи. ;

14.   Тампоните не личат.
Сменят се често.
На мен не са ми удобни и ползвам ПАЛОМИТА, но тези сините с гълъбчетата. Не спарват като Натурела и Аулейс, и не се разлепват кати Би фрее или Евърбел.
Но зависи колко ти кърви.
Пробвай - ти сама ще избереш. :-)!

15.   Какво значи да не личат - сегашните превръзки не личат. Когато си в цикъл е важно какво ще облечеш не за да не личи, а за да не стане така, че превръзката да пропусне, ако не е подходяща или е някаква скапана марка и тогава със сигурност ще ти проличи. А най- сигурно е с тампон, ама не и най-хигиенично.

16.   Аз ползвам Rozi, много ми са удобни, а Always и др. не ми са удобни.

17.   Always ползвам само. Доволна съм, както и майка ми и сестра ми, но всичко е до жената.

Ел:)

18.   За да не отварям друга тема ще пиша тук какво ми е нужно за цикъла освен превръзки.

21.   Аз съм на 15 и ползвам на Bellа for teens много са удобни и има няколко вида като relax, energy и original релакса е много мек енерджито е много лек а оригинала е тънък. Ако става дума за през ноща аз си ползвам или на be free или на always

ТИ ПРЕЦЕНЯВАШ

22.   Always....

23.   Аз пък не харесвам вече Always, всеки път ми се цапа бельото отстрани в първия ден, преди не беше така.

24.   Да но има много видове Always кои са най-добрите. На мен ми дойде преди няколко дни моля ви препоръчайте ми. Казаха ми че трябва да са копринени и да са нощни в началото. Как да ги различа кои са най добрите в началото....

25.   И на мен скоро ми дойде, ползвам на always главно, но никак не са удобни, поне на мен. Много са големи и дебели, а на мен не ми е толкова обилно, затова сега ползвам без крилца на Дискрийт и имам едни на Be free. Дискрийт са наистина тънки, малки и изобщо не ги усещаш, но не знам колко ще те защитят от изцапване. Ако ти е много силно, не ти ги препоръчвам, за силно по-скоро Always ще ти свърщат работа. Има едни ароматизирани на Always.. направо като седна им усещам миризмата..
Както казаха-ти си преценяваш. Изпробвай някои видове и сама ще разбереш кое ти е най-удобно, повярвай ми..
Успех! :)

26.   Ползвам всякакви видове превръзки и тампони. Но най - доолна си оставам от превръзките на Always и Airiz (купувам си ги онлайн).

27.   Always са най-хубавите според мен. Аз ги използвам и съм много доволна. Те са няколко вида, но аз използвам само тези които задържат течността и я превръщат в гел. Предимството е, че можеш спокойно да излезеш навън за колкото време си поискаш и да си спокоен, че няма лесно да се изцапаш (но разбира се трябва да сменяш превръзката си по-често)... :_)

28.   В Youtube видях едно интересно видео за дамските превръзки и реших да го споделя тук, може на някой да му е интересно. http://www. youtube. com/watch? v=cmQuwWu2S5E. Става въпрос за нова руска компания която навлезе наскоро на пазара в България, предлага нещо по-различно, поръчах си ги и съм много доволна. Препоръчвам.

29.   Натурела са най-хубавите! Аз тях ползвам!

30.   Аз съм на 13 и ми дойде преди някъде 5-6 месеца и тога майка ми ми беше взела натурела те са хубави.
Но след това намерих в"LIDL" " SOFTINO" и от втория ми цикъл ги използвам в опаковката са 20 и са на супер цена 2, 89 май. Препорачах ги на мой приятелки които са с обилен мензис и са мн удобни може да ги пробваш дано да съм била полезна

32.   Аз съм на 11 години, вчера ми дойде отначало се притесних но майка ми ме оспокой. Досега съм ползвала само превръзките "Натурела" и съм доволна от тях, но има едни превръзки "Teen" за тинеиджърки има голям избор.

33.   Аз съм на 13 и вчера ми дойде. И то в училище по време на теста по математика. Добре че имах тези на belle for teens. Те са удобни но не за толкова силни течения и са подходящи за училище с дънки. Но за жалост се местят и общо взето ако ги ползваш е хубаво през 1 или 2 междучасия да ги проверяваш. А вечер не са много подходящи, особено за силно течение. Не се притеснявай. Вечер използвай always, мисля че най-добри са нощните. Приятелката ми носеше тампони ама не ти препоръчвам, защото беше всяко междучасие в тоалетната. Вземи няколко вида и ги изпробвай в къщи. От други две момичета в класа чух че дискрийт са удобни ако излизаш с приятели навън. Пробвай и нутела. Не забравяй да ги сменяш често, особено когато изпробваш нови. Надявам се да съм ти била полезна. :) И успех!

34.   Здравей,
Аз и майка ми ползваме НАТУРЕЛА и сме много доволни, не пропускат имат крилца и са евтини

35.   От 6месеца имам цикъл и използвaм едни и същи превръзки!
- Bella Nova comfort
Най-хубaвите на света за мен! Пробвaйте ги и наистина ще остaнете очaровaни!

36.   "Rozi"

37.   А според вас г/д кога трябва да дойде "такова" на едно момиче?

38.   Everbel за мен са много добри , а на мен ми дойде скоро и с тях си свикнах. :)

40.   аз съм на 18 години
и исползвам bella for teens
не мога да издържам always много ми дращи на кожата а и принципно кожата ми е много нежна

41.   Здравей! Аз ползвам Либрес. И Натурела са хубави. :)

42.   Ползвам само на awlays те са най-хубавите

43.   На мен най-удобни са ми awlays и naturella

44.   Аз лично не харесвам Always! Много пирилепват изобщо не са удобни, усещам ги а и имам чувството че си личат! Аз уж ги използвам но сега Natural Cares голямата опаковка са 20- превръзки и опаковката срува 3 и нещо. А и те са много удобни не ги усещаш, неприлепват, но може и други да са добри!

45.   Пробваш докато откриеш своите. На едни жени едни им харесват повече, на други-други. То е като да идеш в сладкарница и да питаш коя е най-вкусната торта. Ами, зависи на теб каква торта ти се яде. За това няма един отговор, тези са най-добрите. Аз например харесвам always, но не твърдя, че са най-добрите. Просто на мен ми пасват. В крайна сметка всяка жена има различен цикъл. При някои е по-кратък и не толкова обилен при друга е по-продължителен и с повече кръв. За това не се притеснявай, ами иди в аптеката и си купи някакви превръзки. Ако си доволна-добре, ако не-отиваш и си купуваш други.

46.   Натурела за мен са най-добрите, но всичко си зависи от човека.

47.   Always и Naturella са най-хубавите според мен. Те са и едно и също производство- P&G. Вече според зависи какво ти е течението,каква ти е кожата. На мен лично копринените ми харесват най-много. А относно това клипче на номер 28-теста е направен с различен вид дължина на двата вида препръзки съответно и капките се различават. Все едно да сравниш Always Light(4 капки) и Always Night(6/7 капки) :)

48.   На мен скоро ще ми дойде и ще се подготвя с превръзки, затова, ако може ми кажете някакви меки, които не спарват.

Мерси предварително.

49.   Най-добрите дамски превръзки са momiji - от чист натурален памук. Много са удобни и сигурни.

50.   Rozi СА ПРЕВРЪЗКИТЕ! ДЕБЕЛИ, УДОБНИ, ЗДРАВИ. Какво повече ти трябва от превръзки? Подобни на Rozi са и Karina, но те се разглобяват понякога, но вършат работа пак! Надеждни са!

51.   ROZI, ROZI, ROZI - дебели, здрави, удобни! Какво повече искаш от дамска превръзка.

KARINA също стават, но се разпадат понякога!

52.   Naturela са най-добрите, не се личат и са мега удобни! Аз си взимам тея с най-много капчици и съм изключително доволна! :)

53.   Едни от най-хубавите, които аз ползвам са libresse с лайка. Те не спарват и са много удобни. ПРОДАВАТ СЕ ПО 12 В ОПАКОВКА

54.   MELINDA

1-50 от 69