Споделена история от Здраве

Нисък съм
Здравейте въпроса ми е само към момичетата какво мислите за момче 27 год нисък с височина 170 см , бихте ли тръгнали с такива ниски като мен. Много е кофти чувствам се като джудже. Моля дайте ми съвет?

Коментари

101-150 от 190

107.   Лола тук е права... но и преди е било така - успешният и хитър ловец, който е могъл да изхрани 10 женски е имал 10 женски - страхлвиецът, простият и неуспял ловец си е умирал от глад и без женска и не е оставил гените си - нарича се еволюция това...
Доказано е, че през ледниковия период са оцеляли само 25 000 човека, т. е. били сме за червената книга. Може би и тогава се е родило обществото и групите, в които живеем днес, оказало се е успешно да се живее в племе, общност, но генетично не сме се променили много. Мъжете гледат определени белези у жените като младост (фертилност), здраве и т. н. и гледат да са събрали достатачно кожи и убити бизони (хе хе), за да може да ? предложат нещо - ако има 10 добри ловци, бият се за най-фертилната жена, а тя ще избере победителя - ЩЕ ИЗБЕРЕ. Такава жена се печели... Останалите ще са с жени второ, трето и четвърто качество (не толкова фертилни, т.е. красиви и здрави) като и тези ще бъдат оплодени от самеца, докато другите си чоплят носовете. Е, остава и другата стратегия - тази на изнасилвачите - доказано е, че в миналото 1/3 от децата така са зачевани, защото малко мъже са се добирали до жени, останалите са гледали тъпо - за какво ги има войните - за хубавия Еленчо ли?

Доказано е, че мъжките хомосексуалисти се РАЖДАТ ТАКА - това е 10% от популацията самци и е механизъм в периоди на общността, когато няма женски за всеки да се запази някакъв мир - в първобитните общества, дори в античността хомосексуалността си е била нормално нещо, съвсем обществено прието... защото са били хората по-близо до природата си от нас.

И днес е така. Нека се огледаме около нас - пълно е със самотни мъже, със скрити хомосексуалисти... масово българинът е пощурял и се е озверил, потънал в комплекса си, докато една малка част успели мъже обират каймака.
Аз съм доста атрактивна жена например, побърквам се от досадници и нещастници, но САМА ИЗБРАХ висок, нерус, но светъл и успял мъж. Не му беше лесно да ме спечели, но това май му хареса доста, харесва му и да гледа жадните погледи на другите мъже и да ме показва пред носовете им - много му мрънкам за това, но той се кефи - нака зяпат, унижава ги пред мен,черпи ги и ги кара да вършат какво ли не за него... доста често дори, показва си лъвът зъбките, а те има как да целуват и земята под краката му... Ако някой посмее да ме пипне с пръст насила, няма да е дълго жив - това какво е? Не е ли животинско?
Но все пак, ако реша - веднага мога да бъда с още 10 други мъже, ако искам и с повече... поне докато стана на 40-45 години, чак след 50-60 мъжете ставате толкова малко (избивате се, умирате от алкохолизъм, в катастрофи, опитвайки да докажете какви мъже сте...), че имате шанс, ако сте сред оцелелите.... ама коя жена се интересува на 60+ години от самци? Коя млада и фертилна ще се остави такъв да я оплоди? Влакът е заминал за вас...

108.   Лола, хич не се занимавай с тая утрепка! Всички сме съгласни с теб!

109.   107 страхотно мнение, точно това, което казваш ти за миналото, аз имам предвид със силата, защото това е едно от важните неща, за да си добър ловец, под сила разбирам не само физичстак сила, а и издържливост и ловкост в случая. А твоето положение ми е до болка познато.

Лола

П. П. Много щаастие и лчбов ти желая във връзката ти.

110.   Мерси 108 :)

Лола

111.   не, нека се върнем към темата - аз не казвам, че сега ниските мъже били по-малко мъже, напротив, просто казвам, че жените си избираме мъжа. Аз като съм 178 няма да тръгна с някой нисък, но пък... зависи - ето Саркози например, Наполеон, Путин ако щете са все джобни гаджета, а не им липсва женско внимание.
Значи властта, парите, но като израз на успех и превъзходство над другите самци са възбуждащи - не парите в смисъл, хайде сега да ги пилеем или да се фръцкаме.
Мъжете с коли в днешно време най-много гледат да се откроят. След като не е обществено прието насилието, борбата на мъжки тела по улицата и стрелянето с бозука и т. н. днес им е останал успехът в работата и бизнеса им, колата като израз на потентността им, къщата и такива работи... Определено един такъв самец е интересен и за други женски, но едва ли ще може да бъде с по-малко атрактивна и интелигентна от избралата го вече партньорка, подсъзнателно ще иска да осатави семето си и да го изгледа и подсигури на 100% от най-перспективната самка... другите може да са кукувичи гнезда, а такива деца да бъдат отглеждани да кажем от мъжете, гледащи тъпо и не знаещи какво става ....
При направен генетичен тест в един американски блок през 90-те се оказало, че повече от 15% от дечицата били кукувичи... това е нормално в човешката популация и явно е успешна техника - затова точно женичките на най-кротките и „добри“ момчета често-често изневеряват.
Но пак жената е на ход - изобщо, като изключим изнасилването, жената прави изборът. Дори тогава - жените пак са си измислили методи от хилядолетия, за да се освободят от нежелан плод. С две думи - жените правим селекцията, нека си мислят мъжете, че управляват света - управляват го за нас.

Теоретично не се нуждаем скоро от тях даже за разплод - всяка стволова клетка може да стане полова - оплождаме си яйцеклетката с такава и съвсем нямаме нужда от тях.... Но жалко би било, нали, кой ще се бие за нас, ще бачка по 20 часа на ден, ще виси над 5 телефона и ще спасява Гърция, докато носим децата си - не, мерси - мъжете са ни нужни (още) - и малките, и големите....

113.   За какви сигурни работи говорите, нищо сигурно няма в този свят, да не си мислите, че богатите живеят мн спокойно, това ли е вашата сигурност? :Д Напротив вие искате да сте това което няма и да бъдете, нямате ли достойнство? А тази с доказаните работи от къде ги копира, от интернет ли? :ДЩе ви дам пример за арабите имат по 4 жени, могат да ги задоволяват да ги хранят и т. н. но те избират жените си и то най-хубавото, та даже и девици! Как така да не намесваме богатите, а намесваме материалното (парите)? Не знам за утрепките, но точно при такива утрепки като мен си лягате и си мислите, че ще се получи нещо :Д. Имала си гадже обичала го мн, а се целува с мен, ляга си с мен как стават тези работи? Ако аз съм искал някоя дърта богаташка отдвна да я имам но аз имам достойнство, а вие жените не. А колкото до Лола тя разбира от всичко, само, защото изкарваш времето си на коппа и за всеки проблем се намесваш в този сайт, но не се усещаш, че по мн от темите си противоречиш, помислих си, че ще се усетиш но уви не!

114.   Хаха, бил съм си купувал колата, за да се покажа колко съм потентен и да ме харесват жените... скоро не бях чел подобни глупости. Вие май много насериозно сте се взели, някаква си ще ми казва аз кое защо го правя. Виж сега, купил съм си скъпа кола по една простичка причина - за собствено удоволствие. Въобще и не живея, за да ме харесала някоя си "фертилна самка", па да съм имал здраво поколение, майната ви на всичките надути пуйки, никоя не си заслужава.

А тия неща за миналото, които си ги писала, са си изцяло твоя субективно-пристрастна интерпретация, моля те, не се опитвай да ни промиваш мозъците с твоите феминистки глупости. Взимай си там стволовите клетки, прави ги полови и се самооплождай, няма да липсваш на никого.

115.   114, радваме се за теб и не вярваме, че и ти ще липсваш на някого, когато се забиеш с колата си в мантинелата, опитвайки да не доказвал на никому нищо.
Какво те кара да мразиш така жените - майка ти ли? Съжалявам, ако някои жени са не наранили или използвали, има и такива индивиди, тук се говори общо и по принцип.
Да припомня - ставаше дума за ниските мъже и ние казваме просто, че жените си избираме мъжете.
Аз лично твърдя, че не мога да бъда с нисък мъж, но ето - има хора като Саркози, само 1, 63 и има много висока жена. Явно парите и властта приличат.

Колкото до тебе - ами обърни резбата, стани асексуален или го прави с колата си. Няма да ни липсваш и едва ли си подходящ за баща с тази омраза

116.   Първо, благодаря за полупожеланието да се забия в някоя мантинела, но внимавай на теб да не се случи, а не на мен. Аз не карам безразсъдно, така, че трудно ще се получи това.
Второ, не мразя жените, нямам нищо против тях. Но като ви гледам какви напълно неоснователно надути пуйки сте (мислите си, че целият живот се въртял около вас само), не ми и трябвате. Което не значи, че ви мразя автоматично.
С майка ми нямам никакви проблеми и се разбирам чудесно. Да уточня.

Трето, гей няма да стана.
И четвърто, може и да не съм подходящ за баща, щом казваш, но и вие не ми изглеждате много подходящи за майки с тези си повърхностни феминистки разсъждения.

118.   радваме се, 116, че не караш безрасъдно, малко са тези мъже в нашата държава. Не ти желая да се забиеш в мантинелата, все пак мъжете ни трябвате, както писах.
Не виждам, какво му е феминистичното да си кажеш, че жените избираме мъжете, не обратното. Питай и приятелите си да видим. Разбира се, тук нямам предвид някакви Златки и леки момичета. Питай баща си - кой кого е свалял и спечелвал. Това е положението, харесва ли ти, или не.
Само в страни като в Русия, където младите мъже са по-малко, защото са се изпотрепали във войните, мъжете могат да избират, но дори тогава - доста рускини гледат да си хванат някой чужденец и доста алкохолизирани тяхни сънародници стоят сами. И да - предпочитат доста жени други жени пред някакъв нещастник. Както писах - за деца не ни трябвате - всеки самец може да послужи за оплодител и бай-бай, обратното не става - двама мъже никога не могат да имат свое дете.
Един мъж може да оплоди много жени - избираме си добрите екземпляри, другите - за какво има войни, според теб? За какво се търкаляте по пътищата - раждат се повече момченца, в края на 20-те вече жените взимаме надмощие, сами се трепите.

Само направи следния експеримент - направи си женски профил в гепи. ме например - няма да те оставят да си довършиш профила направо!!! ще те скъсат от предложения мъжете - кой избира, когато още не си се регистрирала, а имаш 20-30 самци на чата и се чудиш как да ги блокираш?

Във фейсбук не мога да се отърва. Какво, според мен подлудява мъжете - младост и интелект и... безразличие!!!

Избирай си жените, няма лошо - но няма да са номер 1 жени, а каквото е останало - успех!

P.S. ето ти още едно научно изследване, което пак да ти покаже, че жените сме направени за това да ви селектираме - учените изследват тези механизми.
http://www.dnes.bg/science/2011/06/24/jenite-imat-radar-za-geiove.122250

119.   118, напълно съм съгласна с всичко, само иксам да коригирам за Русия. Една приятелка живее там и руснаците, които я свалят, за да я свалят и пращат цветя, правят подаръци и се надяват, тя да излезе с тях. Традиция е, какво да правиш.. Така че дори и там жените си избират мъжете...

Лола

120.   113, момичето след теб ти е обяснило някои неща, няма нужда да повтарям, какти мисля, че няма нужда да казвам, че съм напълно съгласна с нея. Колкото до това, че започна с личните нападки, за мен е просто доказателство, че всички налични аргументи започват да се изчерпват и както мисля, че в коментар по-горе споменах, давайки пример само с ЕДИН индивид, обобщаващи на основата само на един признак се води за повърхностен начин на мислене.
И всъщност знам това, което знам, просто защото се интересувам от света около мен, а не само от мен. И ако знаеше колко много неща едновремено правя в момента, щеше да ти се завие свят. Така че седни си в хубавата скъпа нецеляща да придизвика нечие внимание и да демонстрира статус кола и отивай да избираш 6, защото 10 няма да ти вържат ;)

Лола

121.   Лола, това с Русия си е тема, сама по себе си. Ако приятелката ти е българка я свалят заради европейския паспорт...
Иначе имаш право - дори там жените пак имат последната дума. Познавам рускини, които в университета например са били с други жени, защото мъжете в Сибир са им били отвратителни. Избор има действително там обаче европеецът, защото онези са готови и челна стойка да направят, за да се махнат от родината си и асоциалните си семейства и панелки.

Ако нашето момче значи иска реално да си избира дамата - нека отиде в Русия - ще го разкъсат дамите, е - докато една не го улови на кукичката си. За съжаление рускините имат лошия навик като са в България да си намират руснак за любовник, не мога да ги разбера тези момичета. В крайна сметка пак се връщаме на извода - каквото и да правиш, все жената взима решението кой да я оплоди, а рускините определено си избират доста свободно самците

P.S. може ли господин мъжкаря да ми обясни, защо вършите такива глупости? Мъжка работа!!!
http://www.blitz.bg/news/article/111813

122.   121, рускиня е.. И понеже отново много ми хареса отговора ти, му дадох 5 звездички :)

Лола

123.   И защо точно "мъжете" в гепиме или както е там това сайтче, в което явно киснеш редовно, ми ги даваш за пример. Това, че има някакви повърхностни комплексари и секс-маниаци не значи, че трябва да теглиш чертата за всички според тях. По същия начин да почна ли да приравнявам всички жени по Мара Отварачката, Златка Райкова и разни такива кухи същества от женски пол?? !

И не ми ги давай тия малоумни "научни изследвания", всички знаем колко са тъпи. Виждал съм на живо точно обратните случаи на някои места, явно въпросните дами си бяха забравили радара за гейове, хихи...

124.   Изцяло подкрепям №111
Сега ли разбират някой мъже, че от както свят светува трите П.. П... П... / пари пут.. политика/ владеят света. Жените избираме според това дали децата ни ще са осигурени и... И №90 поразрови се малко преди да твърдиш има птици и риби при който женската си избира партньора според това какво гнездо и къде го е построил мъжкият.

125.   Например при мюсюлманите, мъжете избират жените си, не говоря за България и Турция! Когато един мъж, тръгне към дадено момиче, трябва да е преценил г/д дали ще я свали, а пък щом и подарява цветя и и раси разни комплименти направо си е легнала с него, такива мъже се наричат пич. олизовци, точно жените такива мъже избирате! А за стативтиката повечето красиви жени излизат с грозни мъже е така защото тези мъже са такива, а на жените ви трябват едни цветя, няколко комплимента и сте готови, а пък точно мъжете с достойнство и интелект излизат с грозни жени и тези жени ходят по-тях като палета! А макар и красивите на един танц да ви поканят и сте готови, особено ако сте свободни, та даже и заети, ако мъжа е симпатяга веднага тръгвате! Мъжа прави първата крачка и трябва да е така! Затова и той избира, това, че жената е отказала не означава, че това е нейния истински избор, мъжа я е избрал и е отишал при нея, следователно мъжа избира жената! Но жена да отиде при мъж и да го забива е гнусно според мен! Донякъде това е вярно, че мъжете обичаме повече колитен си от жените си. И друго рускините са по-хубави от българките, а също така и по-възпитани, от личен опит го казвам, поживял съм няколко години там и знам за какво става въпрос! Ако българка каже нещо лошо за рускините ще е просто от завист! Мъжа гледа с две очи на една жена: може да го привлича само сексуално и той иска само едно от нея и другото е когато той я харесва не само за леглото вие жените умеете да преценявате тези ситуации, защото първо вие самички сте се преценили, за какво ви иска и като прецените човека който е дошъл да ви зарибява! А жените почти винаги искате нещо повече, затова и една жена която я охажват може да е само заради едното спинкане и то даже при 99% от случайте е така, а мъжа когато го харесва момиче го харесва истински, тя иска нещо повече! Затова казвам, че мъжа избира жената, когато един симпатичен мъж отиде при някоя по-грозновата, то той я иска само, за вечерта и тя може и да откаже, защото усеща накъде вървят нещата, а когато отиде при една красива жена е повече възможно тя да приеме защото тя може да бъде харесвана истински, излиза на няколко пъти с него и като разбере намеренията му, ряшава какво да прави!

126.   Уважаеми дами и господа!
Темата е "Нисък съм", а не "Жените избират мъжете, или обратното"
А щях да забравя, темата е от преди 2 години.

128.   107, подкрепям те ;)
..
А коментар от рода на 125, цитирам : "когато един симпатичен мъж отиде при някоя по-грозновата, то той я иска само, за вечерта и тя може и да откаже, защото усеща накъде вървят нещата, а когато отиде при една красива жена е повече възможно тя да приеме защото тя може да бъде харесвана истински... " просто ме лишава от всякакви думи. Значи ли това, че момичета, които не изглеждат като манекенки стават само за секс? И мъжете гледате на тях просто като вагини БЕЗ душа и чувства, които трябва да знаят от само себе си, че не стават за нищо? Просто си вадя изводите за хора, които могат да мислят по подобен начин. И това, забележете дами, го казва МЪЖ! НЕ жена!

129.   Донякъде е така, може би не става за нищо, ако притежаваше, нещо уникално различно от другите щеше да бъде харесвана от този симпатичен мъж! Това е истината, като се е понаточила и е сложила поличка 3 пръста, то тя си показва, че за друго не става, може би според мен е минала модата и на това, мъжете се впечатляват от различното, както и вие казвате същото за мъжете! Правил съм си всякакви експерименти с жени, мисля, че познавам доста добре прсихиката ви. Първо жените сте страхливи (само като пийнете ставате по-смели) не една ми го е признавала, второ сте комплексирани (винаги ви минават някакви тъпи мисли, че сте дебели, че нямате цици, че сте тъпи и мн др. такива), трето мн се филмирате това не е филм това е реалния живот! Искате мъжкия пол да ви забележи, затова се точите и когато някое симпатично момче в дискотеката не ви забелязва се депресирате, в някои от случайте пиивате някоя чаша повече и вие отивате при него, а в други ако ви погледне и то просто ей така почвате да показвате на приятелката си, че ви е погледнал :Д. А при мъжете са харесвани симпатичните, забавни мъже и комбинация от тях казвам в повечето случаи!

130.   Мдам... значи ти си ЕКСПЕРИМЕНТИРАЛ с жените, все едно са опитни мишки и мислиш, че сме СТРАХЛИВИ, КОМПЛЕКСИРАНИ И ФИЛМИРАНИ! Оооокей.... Всичко това говори за това какъв човек си...
И за протокола- не всички ходим по дискотеки, за да си вадиш такива изводи според онези момиченца, които постоянно киснат там. Не знам и на колко години си, но звучиш като 14-15 годишен...

131.   Ами впрочем в Софииските дискотеки, малолетни не пускат и не си вадя изводи според тези които ходят там, аз не живея в дискотеката :Д, така бих те попитал какъв човек съм? Познавам и мн такива, които даже не са виждали дискотека с очите си скромни та даже и девствени момичета. Първото е, че ме преценяваш без да ме познаваш, това е самата истина! Който е казал страхлив си като п... а е имал доста акъл, защото това е пълната истина.

132.   131, разликата между страхлив и срамежлив усещаш ли я? Аз пък познавам такива жени, които така ще ти "затвърдят" мнението, че няма да се опомниш. ;)
Моето мнение е, че ние сме по-интелигентни животни и както мъже избират жени, така става и обратното.
Не мога да повярвам, че в тази тема се разгоря такава дискусия! :Д

133.   132, Не се е родила жена, която може да ме сложи на мястото ми, колкото отворени, толкова повече страхливи. О имало е случай, да ми посягат с шамари, защото им казвам истината, но като и зашия и аз един и се укроти веднага, та да видиш после как ме уважава та и до деб днешен, оставиш ли да те мачкат за никъде не си! А и донякъде найстина е така, че и от двете страни има избиране, но това се е случило през последните години и ще е временно, времето ще покаже истината! А да не говорим, че при повечето българки семейства, мъжа е пияница, жената го издържа и от време на време я понабива и пак го уважава, но в момента искат изменение, точно тази история продължава и то с все по-голяма сила! Да не говорим, пък, че разводите в България също са с доста голям брой и децата страдат от това и след това тези деце се опитват да не допускат грешката като на родителите си, но няма как да знаеш какво те очаква. Затова и населението в България се топи!

134.   133 няма нужда някой да те мачка физически. Иронията също върши отлична работа, и точно това имаше предвид момичето, което се опита да ти обясни някои неща, защото една жена (алфа женска, ако щеш), никога няма да се държи така ;). Колкото до истините, които казваш, ако са такива като тези, които говориш в момента, господ да не дава да излизаш от слепотата си. Приятно възпитание на момиченцата, които смяташ за жени :)

Лола

135.   Едновременно с това искам да кажа, че не се е родила жена която може да ме иронизира, сещаш ли се? Ще иронизирате, ако можете. И не говоря само за физическо мачкане, просто казвам, че не се е родила тази която може да ме сложи на мястото ми по какъвто и да било начин! Второ не се е родила жена която може да ме иронизира или да ме обиди, ако смятате че това е обида като ми казвате че мисля грешно няма как да стане, не защото ще я ударя, когато ударя жена ще е защото просто отвръщам на удара, като не може да ме победи с думи и използва шамари и аз мога да използвам! Само с няколко мои въпроси и отговори от нейна страна мога да я направя сама да си повярва, че е боклук! Макар и да не го показва тя го мисли, щом става агресивна!

136.   Всъщност, малкия, родили сме се доста жени, които тук имаме правото да те иронизираме и това е проява на свободно изразяване на мисълта! Както и ти правиш същото! И с всеки пост затъваш все по-надълбоко и не усещаш как падаш в очите ни. Моля се за жената, която ще бъде с теб. Защото не искам и да си представя какъв живот би имало момиче, което трябва само да се досеща, че е "боклук! "
Плюс това едно е жена да удари мъж, тя няма тази сила! Друго е обратното! Приличаш ми на типаж, който одобрява "Бой, секс и сръбска музика". Патриархат в хиперболизиран вид.
Никой не се опитва да те обижда, защото обидата е начин на възприемане на думите!
Плюс това казваш, че не се е родила жена, която да те сложи на мястото ти... Е, разбирам, че все пак усещаш къде е мястото ти... ;))
Виж, ще ти задам един елементарен въпрос: мислиш ли, че една жена стои по-ниско от мъжа и не е равна на него? Мислиш ли, че жената не може да се приема като пълноправен човек? Ако отговорът ти е "да"... то не виждам какво човешко, мъжко и нормално има в подобен род мисъл!

137.   Първо няма нужда да се молиш за жената която ще бъде с мен! Второ напълно си права за това, че съм от този тип мъже с "Бой секс и сръбска музика" и според мен точно това са истинските мъже, ако не го е заслужила няма да бъде ударена! Трето жената има същите права като на мъжа, но трябва да се знае кой е шефа във вкъщи, точно такива момченца които ви позволяват да ги водите за носа не са мъже, а едни пичколизовци в момента се увеличава бройката на жените командващи мъжете си и това не е на добре. Една жена когато почне да взима мъжките решения се отива до дъното, но сега сте станали специалистки всичко знаете и можете и така потъвате вие и повличате мъжете си с вас! Точно такива семейства ги иронират публично по телевизията, та поне малко да се осъзнае народа но уви за вас е гордост, че водите мъжете си за носовете. От време на време слушам и българска народна музика и това е една истинска музика, не тъпите ви чалги по които се филмирате! Колкото съм паднал във вашите очи знаеш ли колко ми пука? Аз си живея своя, а вие вашия живот. В момента и истинските жени харесват истински мъже, нещо по-различно и истинската жена харесва сръбко и компания като моята и знае да спазва нормите като жена, защото знае мястото си и има нещо в главата си? Ако Точно такава жена не знам какво и липсва не е гладна, не е жадна, свободна е, задоволена е и важното е че тя не може да бъде купена с пари, няма да изневери, няма да ме излъже и т. н. Но за мен е важна истината! Съотношението м/у чалгари и такива като мен е мн за тях и малко в моя полза същото отношение като в този сайт точно това обяснява пропадането ми в очите ви :Д.

138.   Божее, 137 кой знае коя ти е стъпила яко на врата и тук се правиш на мъж и избиваш комплекси. Ха ха - голям мъж си, няма що!

140.   Първото е, че аз не се влюбвам, не се обвързвам още съм млад :Д, на 20 съм не мисля, да си слагам толко рано таралежа в гащите, даже обмислям да си живея така до края на живота с моите приятели, ще ме попитате наследство ти трябва, ще оставя някъде извънбрачно и пак ще му давам бащината си обич, а колкото до жените винаги мога да си намеря колкото да задоволявам нуждите си, не съм ревнив лошото е ако ми се падне някоя ревнива няма да се чувства добре само от тази страна с мен! Точно това не и понася при мен :Д и други са опитвали да ме командват :Д! Както и да е няма смисъл да ви разобеждавам, не ме познавате :Д, особено към жена най-малко бих имал комплекси, харесван съм достатъчно от тях така, че. Второто е, че дори да взема жена няма да е българка не отговаряте на изискванията ми, е за забавление ставате все пак :Д

141.   Тогава се надявам да е мюсюлманка, никоядруга няма да ти изпълни желанията в противен случай.
Знаех си, че си пале... А такова пале живота има да го бие, бие...

Лола

П. П. Права беше мацката, че не получаваш алфа женска... хахаха

142.   Права е Лола! ;)

143.   Това вас не ви бърка, каква ще е нали? Коя ще ми ги изпълни или не си е моя работа! Мога да ви кажа само от личен опит, че почти всички жени са по-красиви от българките, първото е че в България има 7 милиона жители, от които 1, 5 милиона цигани, 1 милион турци и какво остава това е един от проблемите да има малко хубави жени у нас, 2 ро половината са с дефекти, а другата половина са к... и, и постоянно се ограничава избора за жена, докато ако отидеш в някоя по-голяма държава имаш мн-по голям избор! Пък и мюсюлманка да е какво? Вие ли ще ми живеете живота, вас притеснява ли ви това? В света има около 1, 8 милиарда мюсюлмани какъв е проблема да си избера една от всички, не е като да избираш от някаква мизерна бройка! Така, че не се притеснявайте за мен! Аз получавам толкова женско внимание колкото вие мъжко няма да получите! :Д Когато аз получа женско внимание то значи че истински ме харесва тази жена, но докато при вас е по-деликатно, повечето мъже ви гледат като за една вечер и вие се кефите, ако постъпи така жена с мен за мен ще е унижение макар, че съм мъж! Но какво ви обяснявам аз си живея живота, вие все си мислите, че някой ви се хвали, нали на мен ми е добре, всеки сам си знае проблемите вие на мен не можете да ми помогнете аз на вас също НО ВАЖНА Е ИСТИНАТА!

144.   Много сладко се дръвчиш...точно като пале :)

Лола

145.   П.П. Аз мога да кажа,че света е мой дом и имам основа да го кажа, а ти?

Лола

П.П.П. Каквито са ти средите, такива са и жените,които срещаш там ;)

146.   143, на мен ми казват, че прекалявам с бройката турци и цигани, но ти направо ме би!
Не зная какво е ставало с теб и защо толкова злобно се държиш. Няма мъже, няма жени(в случая), има теб и тези, които ти обръщат внимание и само ти дават път да си изливаш злобата.
Към всички останали. Не виждам защо изобщо се занимавате.

147.   143, прочетох само малко от коментара ти, темата не съм я чел. Но ще кажа само: българките са най-красивите жени. Повярвай, бил съм в достатъчно страни от достатъчно континенти, за да го твърдя.

148.   " Когато аз получа женско внимание то значи че истински ме харесва тази жена, но докато при вас е по-деликатно, повечето мъже ви гледат като за една вечер и вие се кефите... "
- Това само говори за женското и мъжкото мислене... че една жена може да гледа на един мъж по много по-достоен начин и че е способна да го приема като ценен човек, че "истински го харесва", както сам се изрази... Докато един мъж може да приеме една жена в повечето случаи само като обект на сексуално задоволяване, не като човек, не може истински да харесва... Сам самичък, без никой да те провокира да го изповядаш, простичко си призна кой е способен да бъде повече човек в едни такива взаимоотношения;))) А онези повлекани, които се гордеят, че ги приемат за ку*ви, за тях не говорим... Нека си живеят в заблудата, че са най-най!

149.   Лола ти няма как да знаеш какви са ми средите и какви са ми жените! А до 147, не знам по-колко държави си ходил и какво си обикалял но си се объркал напълно да кажеш, че българките са най-красивите жени на света, това е направо смешно! :Д Кажи ми една красива българка? Някоя фолк певица ли, има ли българка мис свят? :Д или някоя родила се в Америка? 148 аз съм поддръжател на истината, не че съм се изпуснал да го кажа това нещо, аз го знам и го признавам, мъжете в днешно време са бройкари, това е избиване на комплекси от тяхна страна и да спят със 1000 няма да им порасне или да станат по-красиви, точно това опитвам да обясня аз си живея живота не се боря за слава, искам само един нормален живот но уви това в България е трудно! Мисля че всеки човек трябва да иска това! Но пак повтарям аз съм поддръжател на истината и не да държиш на своето и да казваме кой е по-добър мъжете или жените и двата пола са виновни за тези неща случващите се днес! А за 146 ти да не гледаш данните от преброяването? :Д Достоверни източници дават тези данни не аз! :Д Мога да ви дам само няколко примера за по-красиви жени от българките: рускини, шведки, и всички държави от бившия СССР също и там жените са по-красиви, сръбкините също и мн други та даже и туркините са по-красиви, трябва да гледаме реално на нещата, просто е важна истината не да хвалиш своето! Лола това не дръвчене ти да ме хвана някъде да те излъжа?

150.   Поддръжник на истината... ОК! Истината, за която толкова ратуваш, е, че в ден днешен жените избираме вас! А ти си малцинство - ЗА ЩАСТИЕ!
На 20 години мисли, че истинският мъж бие жена си. Когато пораснеш, ще си от онези деспотични тирани в семействата, които оставят травми за цял живот в психиката на жена си и децата си! ЖАЛКО!

151.   Това ли само можа да измислиш, ти направо си да те сложат за гадателка щом разчиташ, какво ще се случи с мен и с моето семейство БРАВО! Само бъдеще можете да виждате, а това е по-важно от истината! По-горе вие споменахте, че руснаците избират жените си надявам се да не си противоречите, също така и 1, 8 милиарда мюсюлмани избират жените си защо аз да съм малцинство в този свят? И така ако си добре запозната, ще знаеш, че и в българия жените превъзхождат мъжете по-брои и според мен вашта логика която бяхте приложили по-горе за руснаците, че са измрели мн мъже във войни, същото трябва да важи за германия, америка защото те постоянно са си във воини, полша, япония и други. Не аз използвах тази логика, а вие, жените сте повече в този свят и нямате толкова право на избор колкото ние! Мъжа по-принцип трябва да прави първата стъпка, ако не е едната то следващата ще приеме сещаш ли се, обаче жена когато отиде да забива мъж то тя не уважава себе си! Първо едно кажете после си противоречите не знам какво да кажа!

152.   Абе вие двамата /спорещите/ що не се вземете!

153.   Паленце, това какви са ти средите, съдя по това как се изразяваш и какво казваш, както и начина ти на мислене. Колкото до дръвченето, тази думичка няма нищо общо с лъженето. И отново те питам: Можеш ли да наречеш света твой дом? Защото ако до сега си живял само при мама и при татко и само в България е нормално да си живееш в този твой приказен свят. Особено удобно е да говориш кой кой избира в чуждите страни, когато дори не си бил там.

Лола

154.   Ти сама го каза "АКО". От 6 години не живея при мама и при татко, сещаш ли се видял съм колко е приказен света защото изобщо не е така, всъшност съм видял колко е жесток света и живота, по-горе споменах всеки сам си знае какво му е! Не съм живял нито само на едно място нито на приказно място, а затова дали аз съм ходил или не там ти няма как да знаеш! Да мога да нарека света мой дом доволна ли си? Това, че родителите ми помагат финансово няма общо с това, че аз живея при тях, а и никога не съм се срамувал да работя та дори и да копая! Научил съм се на мн работи в тоя живот, основа са ми дали естествено родителите ми! Гордея се с това което съм родителите ми също се гордеят с мен за мен това означава мн, знаеш ли колко е хубаво когато си направил нещо сам, колкото и малко е за другите за мен е мн! Ти не можеш да знаеш каква е историята на моя живот, както и аз твоята, това, че съм на 20 не мисля че е предтекст за да кажеш какъв съм колко съм преживял и видял от живота. Познавам хора който в момента са на 50 и целия им живот е еднотипен и значително лек, не забравяй че съм казал ПОЗНАВАМ! ЗА ТОВА ОТБЕЛЯЗАХ НА НЯКОЛКО ПЪТИ, ЧЕ НЕ МЕ ПОЗНВАТЕ! Всеки си има право на мнение, това е моето мнение!

155.   Пале, много взе да се оплиташ. От 6 години не живееш вкъщи, после живееш при родителите си... последно?
Дааам, много е лесно да кажеш, че света е твой дом, когато мама и тати ти полагат финансово и когато са достатъчно наблизо, така че всеки път като си болничък примерно или има някакъв проблем да тичаш при тях. Това ли ти е познаването на лошия свят? Ха Ха

Лола

156.   Ти вземи по-добре да прочетеш неграмотна ли си, ясно съм се изразил, че не живея при тях, просто казвам че няма общо в това като ми помагат финансово и това дали живея при тях. По просто да ти го обясня аз може да съм в Испания и те да ми пращат пари сещаш ли се сега, аз какво да направя, че ти не можеш да разбереш написаното! Нямам намерения да разказвам живота си "Мой си е"! Не съм ти никакъв да ме наричаш пале!

157.   "Това, че родителите ми помагат финансово няма общо с това, че аз живея при тях, "

Не знам аз ли не чета, или ти не можеш да пишеш, пале. От 6 години няма как сам да живееш в испания, давам ти максимум 2, след като си на 20.

Лола

П. П. Аз познатите ми и приятелите не ги наричам пале, просто защото се държат и разсъждават като възрастни.

158.   Малкия, значи "жена когато отиде да забива мъж то тя не уважава себе си! ". Искам да ти кажа нещо за основателното себеуважение. То произтича от това, че човек е уверен в себе си, защото се цени и знае, че е постигнал много в този живот и че е ценен човек. Ако приемем, че една жена уважава себе си като човек и знае, че е ценна, то тя има правото да отиде при някой със самочувствието, че има какво да му предложи. НЕ ГОВОРИМ ЗА СЕКС! Не говорим за онези жени, които се гордеят, че са К*рви и предлагат само телата си. Говорим за избор! Защо една уважавана жена да не може да избира човека до себе си? Само защото е жена ли? Това е дискриминация. Лола има право, малкия.

159.   Дискриминация :Д:Д

160.   Ей пич, изобщо няма от какво да се притесняваш! Аз съм висок 169 см и хич не ми пука. Не е важно колко си висок, важно е това, което носиш в сърцето си, а аз наистина имам много добро сърце. Така че ако си добър човек и ако си истински джентълмен, всички жени ще те обичат. :)
П. С. С цел да те развеселя, ще ти кажа един лаф: 'Акъл на високо не вирее! '

101-150 от 190