Споделена история от Здраве

Нисък съм
Здравейте въпроса ми е само към момичетата какво мислите за момче 27 год нисък с височина 170 см , бихте ли тръгнали с такива ниски като мен. Много е кофти чувствам се като джудже. Моля дайте ми съвет?

Коментари

51-100 от 190

53.   За момиче на 13 средната височина е 1.57м плюс-минус 7 см., така че номер 40 е савсем добре с височината

54.   А аз съм на 13 и съм 1.47... Защо подяволите се случва точно на мен !?!? Не е чесно...

55.   Аз пък въобще не обичам високи жени-точилки по 175-180 см, за жена не е хубаво да е такъв динозавър, грозно изглежда просто като застане до другите. А за мъж 170 не е ниско, но е долната граница - под 170 вече може да се каже че си нисък. Между 170 и 180 е нормалният мъжки ръст за България, ако си под този интервал може да кажеш, че си нисък, а ако си над него - че си висок (това е по мои наблюдения)

56.   Офф Пич не си нисък аз самия съм бая нисък 165 ии съм 7 клас... някой път ми е мн гадно ама.. споко..

57.   Напипал си възпаления нерв на женския кух мозък : НИСЪК МЪЖ! Аз съм по- нисък и от теб / 165 см/ и не се захващам с мадама под 170 см, защото са комплексарки на токчета и имат проблеми с ръста си и мнението на околните. Да, ниските мъже определено сме ПРЕЦАКАНИ защото повечето мадами искат 2 метрови уроди, понеже се чувстват "беззащитни" или "уязвими" и прочие конски фъшкии!!!

58.   Здравей, братле :) Аз съм момче на 17 години и съм с ръст 1.70...наборите ми са от 1.75 до 1.85...това подбива самочувствието ми много и се чувствам некомфортно.Но за сметка на това тренирам бойно изкуство от години и това някакси компенсира ниския ми ръст...надявам се да се издължа с още няколко сантиметра но...надали

59.   аз съм боклук на 27г. и съм 180см и се считам за нисък и когато застане до мен някой по-висок и се депресирам, но всеки си знае за себеси.....и все пак момчета не забравяйте, че парите хващат по-лесно женското око отколкото ръста!

60.   Аэ сам 191 см и пак се чувствам нисак :) винаги ще има по високи и по ниски от тев ;)))

61.   Пробвах аз връзка с такъв нисичък и малко грозничък - нали не трябва да е от голямо значение, е накрая аз излезнах грозна и каква ли не, а той се оказа супер неустоим за жените!! Видах как се предлага в един румънски сайт на всички жени, и като сложил една заплата от 100000Е, и онези малумници ще се изпотрепят да се изпращат във всякакви пози. Сори, но любовта няма да ви спаси, те просто трябва да отмъщават на целия свят.

62.   И на мен ми не е приятно като застане до мен някой по висок , макар че не съм от най- ниските 183 см. съм. Трябва да си между 195и 200см за да си в повечето случаи над другите.

63.   55, точно щото жените 175/180 са точилки и динозабри, ги избират по световните модни подиуми,нали? ;)

64.   Здравейте.Много лошо вечатление ми направиха повечето неща, които са се написали тук. Не мога да разбера защо по-ниските нападат по-високите и обратно - завиждате ли си? Аз съм 1.78 и не смятам че съм точилка или пък динозавър, не смятам и че по- ниските са джуджета или там друго каквото се изписа. И какъв е толкова проблема дали си висок или нисък. По-ниските момичета си намират по- ниски момчета, а по-високите - по-високи. Важно е не колко си висок, а какъв човек си!

65.   много глупости са написани тук аз сашто сам 170 е на 17 год сам и можеби ще мина 175 но дори в испания повечето хора са 170 175 180. Не че имам нещо против така наречените високи хора но повечето ми познати са високи от 180 до 197 и всички се оплакват от болки в костите и какво ли не по тромави са и ако искат да имат хубаво и хармонично тяло ( За мъжете става вапрос ) траябва да са наи малко 80 90 100 кг а високите момичета и на мен не ми допадат повече 175 просто са някакси едри ( без да се обижда никои ) моята приятелка също е по висока от мен сас 2 см и не е проблем затова не се обиждаите на ръст и се извинявам за правописа но ми е навик от скайп :)

66.   Аз съм много висок на 14 години съм и съм висок 1.83, Това е доста за мойте години но на мене не ми пука!

67.   Решението е в бройката, пич. Ако един мъж "нормално" висок /180см/ иска да избира измежду 10 мадами, той трябва да се пробва с 50, от които ще го харесат 10 и от тях ще може да си избере приятелка. При по - нисък ръст бройката се увеличава, защото процентът харесали те жени намалява - тоест при 1, 70 ще са нужни поне 100 жени, които да ухажваш, от тях ще те харесат 10, а от тези 10 ти ще одобриш една за приятелка. И нещо много важно - не се хвърляй само на българки, те са злееее.... и аз живеех с легендата, че нашенките били най - незнам какви си, но след като се уредих с няколко полякини, чехкини, рускини и една - две американки, видях разликите... не те муфтят за пари, не ти искат всевъзможни услуги, не си вирят носовете, не се дуят, в секса са 5 пъти по- добре... нашенките все пак са сестри на Бай Ганьо, негов женски вариант са направо - брутални по характер, сметкаджийки, стиснати, нагли, зле, много злееее в леглото... остави си ги нашите като резервен ваиант при случай на крайна нужда и действай с чужденки - доволен ще останеш!!!!! !

68.   Егати злите жени дето ги има! Добре, че сме ние мъжете, та да ви поднасяме всичко на тепсия от хилядолетия! Мъже, съвземете се, че както е тръгнало във скоро време само жени и гейове ще ни командват!

69.   А аз съм на 13 и съм 1, 68. Чувствам се като стълб покрай другите а особенно момчета за мен са мн ниски за мен!

70.   Здравейте приятели аз пък какво да кажа като съм на 14 години и съм 1. 55. На тези дето тук са ниски като мен ще кажа само: високите маркучи да си гледат работата всеки не се определя по външния вид горе главата само да не оставяме да ни сломят

71.   до 70 ~ И вуйчо ми до 8 клас беше 155 см но после кара късен пубертет и сега е 175 см

73.   Няма как да пораснеш на височина, но може да пораснеш на ширина. Почни да тренираш, направи ръце, гръб, абе направи се на маймуна, пък да видим дали няма да привличаш мацките. Аз съм на 19, и съм 1, 68, чувствам се доста нисък и не виждам друго спасение освен да развия прилична мускулатура.

74.   благодаря ви момчета само така пък и може и така да стане както казва 71

77.   Раян Филип -173

78.   Абе вие всичките нормални ли сте бе? Как може да сте толкова повърхностни, толкова глупави? Знаете ли кво става около вас бе, знаете ли кво става със света, пълен е с болести, умиращи хора, гладуващи хора, бедност, мизерия, обречени деца. Знаете ли че докато вие седите тука и пишете тези простотии на всеки час умира едно дете от глад? Те седят и ми говорят за ръст, кой бил по-висок, кой по-нисък и кво от тва нали всички някой ден ще си отидете и никои ама НИКОЙ няма да ви запомни с тва колко сте били високи бе глупаци!!! Едната била 1 80 чувствала се голяма работа, дръгата била под 1 60 чувствала се нищожна е аз пък да ви кажа, че ако мислите по тоя начин винаги ще си останате пълни мишки, независимо дали сте 1. 90 или 1. 50 сте мишоци. И ако известните, интелигентните хора, доказалите се мислеха като вас никога нямаше да станат такива. Само да ви дам няколко примера Ева Лонгория като беше с Тони Паркър пукало ли и е? Диляна Попова като беше с Дичо пукало ли и е и обратното, ами не тъпаци тия хора са над тези неща надмогнали са първичното визуалното, те са израстнали за разлика от вас. Заради такива като вас България е пълна с фолк гърли и смотани футболисти!!!!

79.   Браво на 57, когато момиче ти каже, че е 169 см, истинската и височина е 159см, забележете и ще разберете, че е истина. Окомерно според мен, българските момичета са мн ниски за това да не приказват мн, като видя 165 см момиче го смятам за високо, около 80% са от 150 до 160 см, с токчета г/д заприличват на нещо. Какво да кажа на автора, който си го може си го може, мн момичета се смятат за плейбойки ама са пълни мишки като им кажеш истината и тръгват след теб, ако ти не ходиш по тях те ще ходят подир теб поради това, че не им обръщаш внимание, особено когато пиинат някое стават по смели, мислят си че като се надупят и си хукнал след тях, просто им казваш аз да не съм го наерил по пътя и ще те гони :Д :Д

80.   79, аз като кажа 171, съм 171 :Д, всички по-ниски от мен са болкуци. :Д Вече под 160 ако е.... пълна мишка. :Д

81.   Аз пък съм точно 160 и НЕ нося токове. Ходя на равни обувки. Не страдам от комплекси и даже много си харесвам ръста. Изисканите парфюми се продават в малки опаковки:)

82.   Ниските мъже са толкова сладкииии ^_^ Казвам ти го като момиче на 25. Ходила съм и с мъничко по-нисък от мене (а аз не съм висока)... И винаги се чудя на женският стремеж и копнеж по високи мъже... Аз пък си търся по-ниски-хем са по-удобни за целуване, за прегръщане и всичко ^_^ Какви са тези комплекси!!! Цц-ц-ц-ц!!!

83.   Аз съм 1. 75 и като чета тук колко високи мъже има, почвам да се чудя, защо никъде не ги виждам... все като тръгна из града и всички са или колкото мен, или по-ниски... Колкото до токовете... аз си ги нося от време на време и много си ги обичам, но до баща ми и брат ми мога да си го позволя (1. 97 и 1. 96) :)

Лола

84.   До 80 ама в момента на кой ги разправяш тия, ами да ти кажа аз пък съм 175 см, не съм висок, но тия статистики за височината където ги давате по горе, че на каква височина от 50-10 ще те харесат и т. н, тия статистики ги давайте на някой друг, ти ако си изкривен(изкривена), с криви крака( основно при жените), без цици с грозен феис ако ще и 2 метра да си пак ще си си боклук! Симпатичните хора момчета или момичета винаги има кой да ги харесва! И основно когато нямаш нищо в главата пак си боклук! Аз пък мога да ти кажа за горните статистики, че има момчета високи 170 см и от 50 момичета - 40 го харесват, а други 190см и от 50 2-3 го харесват! Впрочем аз съм 79!

85.   Като цяло не харесвам ниски мъже.... Нямат тежест, но това е може би, защото аз самата съм 1, 66. Ако бях 1. 50 щях да ги намирам за по = привлекателни. Просто мъжа трябва да е по - висок, търси си по ниска мадамка...

86.   Аз съм 167. Не нося токчета, но ако рвша да сложа ставам поне 177см. И в двата случая е супер. Не лъжа за височината си. За нея лъжат под 15години - децата....

87.   Аз се учудвам, че тази тема е взета насериозно от толкова много хора.
1 70 ми се вижда много добър ръст.
Аз съм жена 1 61 и нямам против мъжът да е 1 65, дори по малко. Била съм и с по-ниски от мен.

88.   Какво да ви кажа, то и Митьо Пищова е 165см ама ч. ка манекенки, на жените и на медиите не трябва да се вярва, тя и Анелия певицата била мн висока, ама като я видях на токчета 175см и си казах брей гледай я ти тая високата, а пък как може да кажат, че певиците са красиви оу пълна глупост първо, че са като Пигмеи и второ изкривени, дебели и т. н просто са пускали малко наляво и надясно и готово! Нормалната разлика в ръста на мъжа към жената е 10см, може и по малко та дори и на еднаква височина пак е нормално! не е нормално момиче 155 см да иска мъж 175 см на мъжа пък няма да му хареса, пък някоя 150 см да иска мъж 195 тя направо ще му е до х. я :Д

89.   88, аз пък съм виждала фрапантни примери... жената стигаше до зърната на гърдите на мъжа си... ама щом се обичат.... :D А и те са се избрали, коя съм аз, че да ги съдя в щастието им :))))))

90.   Жените по този начин избиват комплекси като излизат с високи мъже и така си мислят че децата ще са и нормални! Аз не съдя никого, просто отбелязвам нещо което всъшност вие съдите, значи ниските жени могат да бъдат с високи мъже, а обратното не. Природата е измислила мъжа да избира жената, вие искате да застанете срещу нея, прекалено сте слаби, аз съм мъж и не бих се оставил момиче да ме избира, просто заради мъжкото ми достойнство и на тези които се смятат за плейбойки и казвам МАРШ, ако ще да е най-красивата!

91.   90 типична мъжка логика, природата е направила така, че жената избира мъжа... И понеж знам, че с тази мисъл ще затрудня твоя мъжки мозък, започвам с примери от природата, преди да се прехвърля към хората. При птиците мъжките най-често са тези с повечето краски, за да привлекът интереса на женската, ако лъвовете нямат грива, лъвиците няма и да ги погледнат, и сега към хората: като излизаш с някоя жена, кой от двама ви знае със сигурност, дали ти ще се озовеш в леглото ? или не? И кой се опитва с всички средства да се озове там? Колкото до големите мхъже и нсиките жени; майка ми е 1, 60, а баща ми 1, 97 и са страшно сладки, не мисля че майка ми има каквито и да е било комплекси по отношение на височината си, но щом смяташ, че всяка ниска жена е комплексирана, твое си право.

Лола

93.   90, аз съм 160, а мъжът ми е 190. Аз го избрах, а не той мен. И нямам комплекси за ръст. За жена съм ОК. Не се чувствам длъжна да бъда щраус.

94.   До 91, аз решавам дали ще легна с нея или не, не че нещо но когато я попитам дали ще си легне с мен тя ми казва, та коя не би легнала с теб, това е истина нямам полза да те лъжа, а и ми е все едно не си ме виждала и не ме познаваш, ако смяташ, че се хваля не е така, свикнал съм за мен е всекидневие! Имал съм случай да попитам момиче би ли спала с мен, тя ми отговаря да бих, а аз казвам а аз не бих! Ако си мислите, че заради едното е. ане някой мъж ще ходи подир вас се лъжете, аз лично си имам достоинство и принципи и мога да устоя на изкошението на най-красивата жена но мисля с главата си! Знаеш ли колко е грозно на мъж раменете му да са по тясни от задника му? и 190 да е когато си е изкривен си е изкривен! Не съм висок 175 см, 75 кг, но мога да ти кажа, че момичетата ме харесват мн и когато влизам в някакво обществено място се чувствам чудесно т.. е с високо самочуствие, всъшност съм се подценявал но уви жените ми повдигнаха самочуствието и постоянно ми го повдигат, точно срещу това не мога да се боря! всъшност жените сте мн по леки от мъжете!

95.   94, спиш с жена, защото по някакви причини, тя е решила, че ще те допусне до леглото си. Виж, нямам намерение да споря с теб, дадох ти примери с природата и с хомосапиенс, ти даваш пример със себе си... ако ще е така, не знаеш колко мъже съм отрязала аз ;) Нали знаеш, че всяка монета си има две сттрани и като ще се хвалим, максималното, което мъж е пропътувал до сега, за да си легне с мен, е било 600км... Има ли за какво да говорим повече?

Лола

П. П. Нали се сещаш, че за да сме леки жените, е нужен партньор? Така че колкото жените, толкова и мъжете.
П. П. П. А такива генерални изводи за това кой какво е повоче, като единствения признак е само полът, и направени само чрез личния опит на ЕДИН индивид, нали знаеш, че се смятат за повърхностни ;)

96.   90, както се изказа и Лола, в природата НЕ мъжкият избира, така че този твой опит за аргументация отпада, а и се вижда колко е нивото на общата ти култура.
За сметка на самочувствието ти обаче... Но тук трябва да кажа едно "НО"! Не само номер 90 е виновен, виновни са и онези леки жени, които, като видят красавец и са готови на всичко за него... готови да кажат "Да, искам секс с теб, не ме интересува, че те виждам за първи път" Такива леки жени наистина са му вдигнали самочувствието до тавана... Което не те оправдава естествено да се държиш толкова грубо с едно човешко същество, защото и жената е такова, въпреки че ти може да гледаш на нея като на една вагина!
Относно изказването ти, че били грозни мъже с тесен гръб... ами, те какво са виновни? Така са се родили... и те можеби не искат да са такива и всеки ден страдат, но ето те теб, съдникът!
Аз пък не бих си легнала никога с мъж като теб, 90, просто се отвращавам от нарцисизма и егоцентризма, отвращавам се от подобно отношение. Можеби ще дойде един момент, когато ти ще се влюбиш до полуда в едно прекрасно момиче с ценности, красота и интелигентност... която ще бъде погнусена от начина ти на мислене и поведение и ще те отсвири... Тогава ще разбереш истинският смисъл на постъпките си сега!

97.   Хаха баси самочувствието тоя смешник. Дано сам да си вярва горкичкият

98.   90, 94, Принципи, каквито казваш, че имаш и изказвания от рода на "Имал съм случай да попитам момиче би ли спала с мен, тя ми отговаря да бих, а аз казвам а аз не бих! " се самоизключват!!! Принцип е нещо с положителна окраска. А постъпката ти е подигравка!

99.   90 - всяко здраво дете е „нормално“ и ти желая само такива.
Иначе, защо се караме - има и ниски мъже, които са атрактивни за високи жени - вижте Саркози, Силвио - все тапички. Саркози е само 163 см. - лошо ли му е?
Силвио е и по-нисък...
Наполеон или „малкия генерал“ е бил цели 168 см. - малък са му викали в смисъл на млад, не на нисък.

Стига сме се заждали - и високи, и ниски - важното е да сме здрави. Любовта не пита (вижте Том Круз и изгората му)....

100.   94, куче, което много лае, нали знаеш какво не прави?

101.   малеее че аз съм на 14 и съм 163. Според мен яж повече нескуик... не бе шегувам се :D Чувала съм че от волейбола ако спортуваш...

102.   Чужденките не са по-добри само в секса, а и са по-красиви, какви са тези измислици, че българките били мн красиви? Пълни измислици! По горе прочетох за животните в природата, че женските избирали партньора си това пък от къде го измислихте. Първо при животните има полигамни и моногамни, но винаги мъжкия избира женската или женските си! Знаете ли колко ще е тъпо жената да избира мъжа си? От дълбока древност мъжа избира жената, даже народната музика го говори, макар, че чалгата научи жените да стават плейбойки! Вслушайте се в някоя българска народна песен и ще разберете, че и тук е било така. Каквито са фолк певиците такива са и последовате и( само разврат), какви думи има в една чалга песен нищо смислено, коя с колко била, коя на колко отказала и тем подобни! А и тия изрази за нелаещите кучета, по добре на друго място ги използвайте, като не познавате кучето няма смисъл да говорите! Това е едно самоунищожение!

103.   102, обясниха ти, че в природата мъжкият е по-красив, за да може да привлече женската. Също и поведението му наподобява... перчене. Ако не го направи, то той няма да има поколение. Сам си вади изводите кой кого избира в природата. При хората обаче патриархалното мислене е различно.
Да, за чалгата си прав. И аз съм против някакви девойки да се бутат по грозен начин в ръцете на мъжете. Да, чалгата насажда едно грозно поведение. Но не говорим за такова грозно предлагане. А за това, че в съвременния свят жената не чака пасивно нагиздена някой да я избере. Защото всеки човек има право на избор. Включително и на партньор. А жената не стои по-долу от мъжа. Ако ти смяташ, че стои, то няма какво повече да коментирам. Мисля, че всички тук ще си извадят своите изводи.

104.   103, не съм съгласна, че в природата мъжкият бил по-красив - това е само при птиците + някои бозаиници като лъвовете да кажем, но иначе си права - ЖЕНСКАТА ИЗБИРА. Това и при хората е така, въпреки партиерхален манталитет! Жената си избира патньора - това е. Не случайно се късат сега да се доказват - коли, пари, работа. Това се гледа, защото подсъзнателно се търси мъж, които може да си изхрани челядта. Жената избира.
Мъжете и те гледат де да е атрактивна самката, но дори най-грозната жена може да си намери мъж, но неатрактивните мъже си плащат за услугата.

105.   Като вие избирате, защо не можете да си изберете и вие : строен, красив мъж с пари и слава, някой известен например мъж, който знае какво струва! Той избира няма значение актриса ли била, манекенка ли била, певица ли била и т. н, която желае тази е негова е винаги има изключения, но съм забелязал, че има известни мъже сред които всяка втора иска да е с него, а всъшност с него е само една и то тази която той е избрал. Всяка жена си намира майстора, който да я избере, но не всеки мъж може да го изберат! Напротив при животнити мъжкия който победи той е с женската, щом победи той е с нея, не я пита иска ли го или не и дали го харесва или не :Д. А и е напълно вярно, че при животните мъжкия почти винаги е по-красив, но това не е свързано с избора, напротив, не най-силния е най-красив! Това ви е проблема на жените, че почти винаги гледате материалното!

106.   105, отвори някой учебник, че вече за срамота ставаш. Женската в природата иска да е със силния мъжки, за това мъжките се билят, иска да е с този, който се перчи най-добре, за това се перчите, както вече споменах, ако лъвът нямаше грива, женската нямада го погледне и всичко това е, защото знае, че той ще и осигори силно потомство. Богатите и извесните при хомо сапиенс не ги гледай, там играят други правила, и то тези на интереса, който в случая е малко по-различен от биологичното продължаване на рода. Проблема на жените не е че гледаме материалното, защото ако едно време физическата ви сила ни е подсигурявала, че потомството ни ще е здраво и силно, сега тяне играе никаква роля вече, сега това ни подсигурява материалната ви. Не можеш да ни обвиниш, че искаме потомството ни да е подсигурено и че със сигурност ще оцелее, нали?
Разбирам, че за теб е нещо шокиращо да научиш, че жената избира мъжа си, след като си живял в илюзия толкова време, но е хубаво да се огледаш наоколо. И последно: Ние казваме, че мъжа е главата на семесйството, но нека не забравщяме, че жената е врата, който върти главата ;)

Лола

51-100 от 190