Споделена история от Здраве

Нисък съм
Здравейте въпроса ми е само към момичетата какво мислите за момче 27 год нисък с височина 170 см , бихте ли тръгнали с такива ниски като мен. Много е кофти чувствам се като джудже. Моля дайте ми съвет?

Коментари

1-50 от 190

1.   Нисък???Не смятам, че си нисък. Самата аз съм имала приятел, който беше малко по-нисък от мен, но това не е било проблем. Когато двама души държат един на друг, височината няма значение.

2.   Има и много ниски момичета. Така че не е проблем. Освен това 170 не е толкова малко. Недей да се тормозиш от това.

3.   Здрасти, приятел, аз съм момиче и искам да ти кажа, че ненавиждам високите момчета. Може би защото аз самата не съм особено висока (166 см. съм) и не мога да си представя да съм с някой доста по-висок от мен. За това и нямам нищо против нисичките момчета, стига да изглеждат добре, ръстът не е от толкова голямо значение.
Все пак, за да се чувстваш ти самият по-добре, търси си приятелки горе-долу на твоята височина, (да не са по-високи от теб) и не мисля, че ще имаш проблеми.
Не мисли постоянно за това, има много по-важни неща, които момичетата търсят в едно момче.
Успех ;)

5.   Аз съм момиче-150см.Разбира се,че бих излизала с някой висок 170см.Живей си живота и не се тормози.В крайна сметка като си намериш половинката,тя ще те обича, независимо от ръста ти.Освен това 170см изобщо не е чак толкова малко.

6.   Няма значение колко си висок.... Разбирам да беше 160 няма от какво да се притесняваш

7.   не мисля че е проблем аз сам момиче почти на 19 и сам 1,54 :) отначало ми беше проблем сред по високи но вече свикнах ... има и ниски момичета така че няма от какво да се притесняваш ;)

8.   170-не си чак толкова нисък а и пове4ето момичета са под 170 затова 4е горе главата!

9.   Мъж който е под 180 см не е мъж, не ги поглеждам такива по улицата. Аз съм 175 висока какви мъже сте, това сте децка градина. Обръщам се към автора сигурно нямаш и приятелка затова си се притеснил, ами нисък си няма и да я намериш...

10.   Аз самата съм 165, имала съм гадже с твойте размери и въобще НЕ съм се вталявала за височината му. Наблегни на чувството за хумор и умението да общуваш и си избии комплекса от главицата. И запомни: колкото по-неуверено се чувстваш ти самия, толкова по-неуверен изглеждаш в очите на жените. Успех!

11.   Ти си момче джудже... има и момичета джуджета - споко. Аз съм на 14г. и съм 173см, - (май найстина си нисък). Но не се притеснявай, винаги ще се намери момиче за теб :)

12.   И аз съм 170 см, но съм по-голям на години. Някога, когато бях младеж, това си беше среден ръст и така пишеше в паспорта ми. Сега виждам, че в обществото вече минавам за нисък. Но какво да се прави. Всеки влак си има пътници. Карай напред, не гледай в по-високите женски екземляри и това е. Има жени за всички ръстове. Мапко ти е ограничен обхвата, но не се притеснявай, защото и ти имаш доста широк избор.:)

13.   Я стига и ти бе - как ще си нисък. 1,40 да беше разбирам да се шашкаш.
Иначе номер 3 сцепи мрака --- *3. Здрасти, приятел, аз съм момиче и искам да ти кажа, че ненавиждам високите момчета.* - аз съм 1,90 и ей сега отивам да се гръмна.

14.   Към Номер 9:Момиче,вместо да даваш съвети,вземи да си оправиш правописа.Май ти си за "децка" градина,а в случай,че си над 15 години,явно си и за психолог.
Към Номер 11:Не е момче "джудже",защото аз до колкото знам,джуджетата са много по-ниски.
Към автора:Не си губи времето да пишеш във форуми,а върви да сваляш момичето,което харесваш.Ако не успееш,защото според нея си "твърде нисък",тогава значи тя е твърде глупава и повърхностна и трябва да си намериш нещо по-добро!Успех!Важното е да вярваш в себе си,да имаш самочувствие и да бъдеш нежен и мил с дамите.Не да стърчиш като някой жираф!

15.   Невър би со пърфект лот евър йу дън. Прави пари и избивай комплекси. Аз съм пълен и така си избивам комплексите.

16.   170 см не са много, но не са и малко.Не се засягай от коментари като този от №9.Повечето жени са под 170, а някой дори едвам стигат 160.За тях не е проблем защото могат да се качат на токчета.Просто си намери по-дребна мадама :)
Погледни хора като Джейсън Стейтъм и Антонио Бандерас.И те са 170-175 санта, но тва не им пречи да подлудяват жените.

*Syndrome

18.   абе нормален ръст си е аз примерно сам 187 и непрекъснато си удрям главата насам натам :) тежа 90 кила и изглеждам слабичък :)) 170 е горе долу добре брачед

19.   От №11 към 14...
Тръгнала /той/тя/то, да се заяжда. Какво сега? Според мен си е джудже и най - малко ме интересува твоето мнение... Аз тако го виждам, пък сега че ти го гледаш през други очила си е твой проблем - метафорично казано (чакай да поясня, че пак може да се заяде).

А ти си последния/ последната/ последното същество, което трябва да прави забележка за провописа. А на теб някой да ти е казвал, че след "точка" и "запетайка" ВИНАГИ се поставя "интервал"? Дори много често модераторите го поставят като въпрос, ей тук над мястото за писане, но толкова четеш и ти...
Ай със здраве!

20.   И аз съм ниска, и моят приятел също! Какъв е проблемът?
Няма ли по - важни нещта за теб!

21.   От Номер 14 към Номер 11/19:
Как си позволяваш ти да наричаш мъж,който е висок 170см джудже?С какво право?Аз не съм тръгнала да те наричам теб жираф,нали?Ако имаш някакви комплекси,не е тук мястото да си ги избиваш!!!

22.   От №19 до №21
Първо: Ако ти имаш някакви комплекси и ги избиваш тук, не означава, че всички го правят. Ясно?

Второ: Аз съм на 14г. и съм 173.см... Как искаш да наричам човек на 27г. с ръст 170см.? Я не се излагай... и ако се огледаш повечето момичета на моята възраст са даже по - високи.

Трето: Няма...

23.   От Номер 21 към Номер 22
Това,че си на 14 не те оправдава.Още си детенце,надявам се като порастнеш да не си толкова нахална и нетактична,колкото си сега.
Във форумите хората,които пускат теми имат нужда от помощ.Очакват подкрепа,а не обиди.Като не можеш да помогнеш,недей да пишеш-става по-зле!
Авторът на темата е някъде между среден и нисък ръст.Нищо общо с джудже!(За джуджета се смятат възрастни мъже с ръст под 140 см и жени - под 130 см).
Аз съм 150см и нямам никакви комплекси-нямам проблем да излизам с мъж като него.Нямам и никакви проблеми и с интереса на мъжете към мен,защото няма нищо по-сладко от едно хубаво миньонче.
Ти си позволяваш да обиждаш,защото си малка и явно имаш комплекси.(Комплексарите обиждат).Надявам се с времето да станеш мило и любезно момиче и да осъзнаеш,че не ръста е важен,а качествата.
Да,ниските мъже нямат голям успех с жените.Но това е грешка на жените,защото именно в лицето на такъв мъж могат да открият нежност и любов,каквато търсят отдавна.

24.   Годините не определят акъла (така да се каже). Това, че съм на 14г. не означава, че съм някое комплексарче - както каза ти. Не знаеш нищо за мен, недей да съдиш само по един коментар. Човек трябва да опознава. А това, че ти си по голяма от мен, далеч не значи, че си видяла повече от живота колкото аз до момента. Не ме карай да ти разказвам какво се е налагало да търпя, защото съм сигурна, че няма да смееш да напишеш коментар след това, защото ще се чудиш как можеш да нападаш (един вид) момиче, което би ти казало всичко това.

Забрави... вече всичко това става дразнещо и някак безинтересно.

25.   От Номер 23 към Номер 24:
Твоят житейски опит няма нищо общо с обидите, които отправяш. Сигурна съм,че не си лошо момиче - просто не си позволявай да обиждаш хората, нямаш право, а и можеш да нараниш така нечии чувства! Представи си следното:
Влюбваш се в момче, което е по-ниско от теб (любовта не пита, както сигурно знаеш). И както си мечтаеш за него, случайно го чуваш да говори за теб: "Кой бе?Онази върлина ли?". Защото има мъже, които не харесват високи жени например. Как ще се чувстваш ако някой те нарича "метла","жираф","точилка" и пр.
И с какво твоят ръст те прави по-лоша?
Замисли се следващия път преди да решиш да съдиш хората според външността, не характера им. Не е честно!

26.   От №24 до №25
Когато чуя някой да ме нарича "метла","жираф","точилка" и пр. - ще се радвам, защото ще се чувствам НАД тях.
А и не разбрах - с какво толкова обидих автора? С това, че го нарекох "джудже" ли? Ето той сам го е написал по - горе - "чувствам се като джудже".

Попринцип не съм заядлива, просто този път нещо стана...

27.   Друже, аз съм на 25 и съм висок 171см. Никога не съм си мислил че това може да е проблем:) Винаги съм се котирал много добре сред нежното съсловие.
Избий си мрачните мисли от главата, защото проблем има, когато нямаш самочувствие и те мъчат комплекси. Такива хора не харесват не само жените, ами никой въобще.
Обратно, ако имаш добро самочувствие, пък и е подплатено, ще си ОК във личен и проф. план:)
А на разни простаци, които подмятат злобни забележки -майната им, щом го правят, значи и тях ги мъчи нещо:)

28.   Абе брат нема се сдухва6!
На 15 години съм и съм 181 ама не изглеждам некав маркуч штото съм си едричък в смисал фитнес ала бала, така 4е некои път стават илюзии и нема кои знае къв бонус високия пи4ага

29.   Лично аз харесвам ниските момчета ааа 170см е супер височина аз също съм ниска а съм на 26 но се харесвам такава каквато съм

30.   Хей, високата и готина №9, пише се деТСка, а не деЦка...ужасно е да се правят такива грешки, почти никой който поне малко уважава себе си, не се излага така.

31.   Стига сте нападали №19. Ами право е момичето. В нашия век е важен външният вид и затова е хубаво да си по-висок. Аз съм 160 см, на 46 години съм и винаги трябва да внимавам да не напълнявам, защото сигурно ще се "затъркалям". На високите хора са им по-дълги краката, ръцете, пръстите им са по-изящни, по-добре им стоят дрехи. На по-ниските хора са им необходими повече усилия, за да се докажат и утвърдят.И имам чувството, че ниските по не ни приемат насериозно. За съжаление ниският ръст е сериозен проблем.

32.   Не харесвам ниски мъже. Смятам ги за комплексирани и така като чета темата виждам, че предположенията ми се потвърждават.
От комплексиран мъж трябва да се бяга надалеч.

33.   Абе по си е хубаво да си височък и с дълги крачета, спор няма!

34.   180 см е идеалната мярка за момче

35.   Бреиии неса излагаи бе 1.70 за жена е доста високо анджелина джоли е 1.72 а пак е много висока за жена си висока 1.50-1.65 за жени е средно 1.70-80 високо над доста високо таи4е главата горе

36.   Eми маиками е на 1.70-1 и ми е под очите аз сам на 15 момче смятаи колко съм висок и се чуствам нисак пак сам колкото дядо 1.80 и ми казват че сам висок.проблема е на психическа основа неможе да си 1.80 и да се чустваш нисак

37.   Aле аз съм момче на 14 г и съм 155 ..... и кво да се гръмна ли .... хора които не ме познават а ме ебават за ръста са говна шото не са ме опознали .... и не ме ебе за тях .... тии бъди по самоуверен

38.   Ръст 170 е все още среден ръст :) по ръст 170 по света се правят повечето технически средства които ще се исползват от човека стандарто,седалки кабини ако щете и пилотските места също се взима в предвид ръст 170 така че,няма страшно,

39.   Аз съм 175,момиче съм, мъжете в семейството ми: визирам баща ми и брат ми са почти 2 метра,а гаджето ми е 190... И все пак,всички сме такива,каквито сме и както има високи мъже и високи жени,така има и ниски,и всеки един от тях има своите плюсове и минуси... Не знам от кога 170 минава за ниско при мъжете,ами че аъ основно нсикимъже виждам п улиците в таъв случай. Както и да е.

Автора: не си разбивай самочувствието заради глупости,другите те виждат и приемат такъв,какъвто се виждаш и приемаш ти... така че горе главата и спри да се шашкаш...

Мила

40.   Здравейте аз никак не харесвам височината си аз съм на 13 години и съм висока 163 см.За мен това е МНОГО за тези години.Майка ми е висока 175 а баща ми незнам но той е по-нисък от 175.Затова според вас знаете ли долу -горе колко още мога да порасна.

41.   Няма нищо, като си нисък най- важното са чувствата между една двойка, а дори и момичето да е по- високо нали се обичате какъв е проблема?

42.   Хей, защо се тормозиш за глупости 1.70 е среден ръст повечето жени са 1.60-1.65 така, че няма страшно която те хареса тя ще приеме и ръста ти.....Аз съм 1.84, но гаджето ми е 1.65 и нямаме проблеми за това кой колко е висок

43.   1.70 е среден ръст и това не е ниско.Пък и вокалистът на Грен дей е висок 1.70.Аз съм на 11г. и съм висок 1.43.А и повечето мъже са високи толкова,а неим пука.

44.   Зравейте, аз съм на 13, всичките ми съученици са много по-високи от мен. Чувствам се като джудже. Всички ми се смеят. Кога ще порасна? Някой може ли да ми помогне? Висока съм 1.44

45.   180 е среден ръст, а не 170.

46.   Малко да внеса яснота по въпроса с ръста. Средния ръст на българския мъж е към 173,174 см, а на жената към 163см,така 4е ръстът от 170см може да се приеме за среден,не си много нисък,спокоино.

47.   Какви 173? Ти се шегуваш! Средния ръст за българският мъж е 180 сантиметра. Твоите мерки са от преди 20-тина години.

48.   До 27 Коя ли нормална жена би харесала мъж, употребяващ псувни като "маината им"?

49.   Няма такива работи,статистиката е от 2009г.и обхваща вси4ки европеиски държави,така 4е твоята представа е доста грешна ,ако мислиш ,4е българския мъж е средно 180см. или не живееш в България от доста време,ако се поинтересуваш,ще намериш официална статистика кои нации са наи-високите в европа.

50.   Ако са вярни статистиките - ужас, кви джудета има в тъпата БГ! Яжте полезна храна, а не да ми ставате джуджета. Мъж 170 см смях!

51.   Хей номер 40... Абе, някой хора се притесняват, че са високи, а аз???? На 13 съм, а нямам 1.50... Не знам защо се притесняваш, а не се кефиш, че си висок/а. Не се тормози - по-гадно е да си нисък... :|

52.   За мъж наи добре е да бъде висок между 1.80-1.87 ,а за жена между 165-170см

1-50 от 190