Споделена история от Здраве

Може ли оралната любов да навреди на бременността
Здравейте! Имам един въпрос, чиито отговор силно ме вълнува. Аз съм жена, бременна в 5 месец. До скоро с мъжа ми водехме полов живот, но преди няколко месеца спряхме, защото започнах да усещам болка по време на половия акт. Посъветвах се с гинеколога си и той ми каза, че е по-добре да спрем секса докато родя, но до раждането има още много време и не желая през това време мъжа ми да се чувства незадоволен. Бих искала да му правя орална любов, но не знам дали спермата няма да навреди на здравето на бебето. Ако някой тук е информиран по темата ще съм му благордарна да ми отговори.

Коментари

1.   Няма начин да навреди спермата на мъжа при орална любов, ако той не е болен от заразни болести.
Иначе, ако иначе нямаш проблем с бременността, можете отново да опитате и с нормален секс, просто сменете позата - подходящи са следните пози
„Ездачка“ - ти си отгоре и можеш да контролираш дълбочината и ритъма
„Кучешка“ - той е отзад и не може да проникне дълбоко.
„Лъжичка“ - лежите по хълбок, той отново прониква отзад и не е дълбока подобна пенетрация
По принцип спермата на мъжа ти във вагината ти има и обезболяващо действие.

Ако обаче си решила да лишиш себе си от секс, оралната любов е добра алтернатива за партньора ти. Не виждам, как спермата в стомаха ти може да ти навреди при положение, че вече носиш неговото дете в себе си и болестите му, бактерии и вируси (каквито и да са). Ако става дума само за орална любов с мъжа ти - няма проблем.

2.   а защо е необходимо да гълташ спермата... това ми се вижда доста просташко (извинявам се)...

3.   №2, твоето изказване е просташко. Като не разбираш от орален секс по-добре си мълчи.

4.   Ами не гълтай бе жена... ако не гълташ спермата няма как да навреди на детето ти.

5.   Когато една жена има бебе в корема, тоест тя е бременна;трябва да прекрати всякакви сексуални отношения със мъжа си, ако иска да има здраво бебе. Оралната "любов", е нещо изключително гнусно. Мъжкият полов орган, както и женският имат само една определена функция: и то да се създават поколения, ДЕЦА! А не да се угаждат на развратените фантазии на двата пола. Хора, българите правят секс(каква мръсна дума! ), НО НЕ РАЖДАТ ДЕЦА! ТОВА Е ОГРОМНАТА РАЗЛИКА МЕЖДУ БЪЛГАРИТЕ И ЦИГАНИТЕ!

7.   Номер 5, Вие в кой век живеете? !