Споделена история от Здраве

Едно напиване и последиците му
Здравейте.. Искам да ви споделя моята история. Може да ви е смешна или трагична или не знам още каква. кой както я приеме.. ТА ето каква е тя>

Бях на 13 или 14 години за първи път се събирам със големи хора на голям грандиозен може да се каже купон т. е НОВА ГОДИНА. Нали бях малък пубертет, който си мислеше, че много пие и още какво ли не, си направих така наречения коктейл ГРОБНИЦА :Д така си го нарекох аз де :Д... водка, уиски, .. даже не помня вече какво съм слагал но имаше доста нещица :Д.. Еее изпих си го аз и в 1 някъде ме прибраха в къщи мъртво пиян :Д :Д :Д... Както и да е това е пояснението как се случи проблема... Съществения проблем е съвсем друг...

На следващия ден се събуждам и все едно как да ви обясня ами не мога точно НЕ СЪМ ТАМ всичко ми изглежда като на шега. В един момент си помислих, че все още съм пиян и спя и сънувам, но това е вече 7 години.
Все едно нищо не съществува за мен, всичко е на шега.. Ей сега някой да ми каже, че ще ме гръмне изобщо няма да ми трепне и окото..

Пробвах една година да не пия алкохол... да не близвам даже на другия ден може да се оправя.. нищо не стана. Друга година се напих.. Пак нищо..

Някой ще каже, че съм ненормален не не съм напълно нормален съм си, но сякаш живота, който го живея е шега за мен.

Казвали са ми, че от напиването са умрели клетки в главата ми, но не знам не съм го споделял с много хора защото едва ли ще ме разберат.. Пък и живея в малък град нямаме психолози и т. н. А пък и не съм толкова заможен, че да си го позволя..

На 20 години съм.. Какво да направя има ли някой хора в същото положение нека пишат.

БЛАГОДАРЯ ВИ за вниманието!

Коментари

1.   Имаш ли чувството че когато говориш ччуваш гласът си отстрани сякаш си извън тялото си

2.   Така е... неистовото желание на пъпчивите пубери да покажат на света колко са големи, често свършва с последици за цял живот. Чудя се къде са блели всичките ония големи, дето са били там, та не са ти отвъртяли един як шамар зад врата и са те оставили да се натряскаш така, но това е друг въпрос. Състоянието ти действително може да се дължи на настъпили промени в мозъчната кора, вследствие на силното отравяне. Не са умрели клетки, споко. Какво точно е станало днес е трудно да се каже след толкова години. Трябвало е още тогава да те прегледа невролог. Не мога да повярвам, че има толкова безотговорни родители.

3.   ОТ АВТОРА

Ами не нямам чувството, когато говоря да си чувам така гласа..

До N 2 1. Там са били всичките големи но никой не ме е видял какво правя защото веднъж се опитах да го направя и го изхвърлиха.. И 2 Родителите ми изобщо не знаят за този проблем както казах малко хора знаят за това, защото едва ли ще ми повярват, но като родители сигурно ще ми повярват, но имам нещо като страх или като срам да го споделя с тях нз защо....

4.   А сега как си?

6.   Братле, млад си, радвай се, че всичко ти е като на шега.

След някоя друга година като те налегнат проблемите - работа, жена, деца... ще ти се иска пак всичко да ти е нашега...
Да можех и аз пак да съм на 20 години и на мен щеше да ми е нашега.

7.   Няма да се оправиш, повредило се е нещо в теб