Споделена история от Здраве

Не използвайте медицински обеци
Здравейте! Преди три месеца ми пробиха ушите с медицински пистолет! Всеки ден си ги въртя за да не зарастват! От скоро време започнаха да ме болят и като разбрах че имам тези болки отидох да видя на огледалото но нямаше нищо! Въртяха си се, нямаше нито гной нито нищо!! Реших да ги махна но толкова много ме боли.. че не знам как да го опиша!! С майка ми пробваме всичко но нищо не действа! Много здраво са затегнати винтчетата!
И ужасно много ме боли! Аз съм на десет години все пак!
Моля всеки който прочете да напише нещо с което може да ми даде съвет как да ги махна!! Моля ви!!

Коментари

1.   Отидете на мястото, където са ти сложили обиците или до лекарката, може те да успеят да ги махнат. Не дърпайте силно да не си докараш други проблеми. По-добре при някой по запознат.
Иначе и аз съм имала проблеми с медицински обици. И мен много ме болеше 3 седмици, махнах ги, но въпреки болката бях решила, че ще нося обици - сложих си едни златни, от тези като халка, които нон стоп се движат и след няколко дни всичко беше наред. Свалях ги един-два пъти дневно и минавах с памук със спирт около дупките от двете страни на обицата.
Ана

2.   Проблема не е в обицата/

3.   промивай със спирт, иначе не знам кави са ти винтчетата но ако са от тези старите с двете кругчета, ламаринените, раздалечете кръгчетата и по лесно ще се извадят.

4.   За да облекчиш болката, пробвай това:Всяка сутрин си наплюнчи обилно пръстите и обтрии дупките с обиците, болката ще понамалее. А за да ги свалиш може да ги търкаш с лед, за да изтръпнат и по-бързо да ги свалиш.

5.   "Всеки ден си ги въртя" - как няма да те болят!?
Как ще зарастнат като халкичката минава през дупките!?

6.   Ако искаш да ги махнеш - трябват 2 чифта малки клещи и двама души.
От едната страна на ухото единия захваща внимателно обицата с клещите и държи неподвижно, а от другата - другия хваща задната част с другите клещи и внимателно върти, докато се отдели.

7.   оххх.. вече ми ги махнаха
От: Автора