Споделена история от Здраве

Ваксина за HPV
Здравейте,
пак ми бяха пратили едно уж благородно писмо с, което да ме агитират да ваксинирам дъщеря си с тази ваксина за рак на маточната шийка. Не че е на подходящата възраст, но много преди да родя попаднах на една статия писана от лекари от САЩ, МЕКСИКО и Индия. Точно тези страни са едни, които въвеждат тази ваксина при момичета до 12 години, за да се намали риска от РАК. И точно тези страни се отказаха след като стотици малки момичета имат странични ефекти от тази "нея"... В тази статия пишеше, че след като пазара в тези страни го няма, фармацефтичните компании ще се опитат да я наложат в по-бедни и не информирани държави. И ето години след като прочетох тази статия, вече има кампании и няма да се учудя ако се опитат да я наложат като задължителна.

За съжаление всичко е пари, дори и здравето. Опитват се да търгуват с нашите деца и да застрашават живота им.

Коментари

1.   Ще минат години преди българите да възприемат истината за ваксините, каквито и да са те - задължителни или пожелателни. Най-малкото, защото са пълни с тежки метали, живак и какво ли още не. И това се вкарва в организма, атакувайки го през "страничния вход". Няма логика в това да се ваксинират малки деца с щамове на вируси, а да им се преварява водата. Отдавна е доказано, че има постваксинални реакции с тежки последици като аутизъм. В много развити страни като Япония ваксините са забранени за деца под определена възраст, докато изграждат естествения си имунитет. Ползите от ваксините не са повече от рисковете. А и никой лекар по света не дава 100% гаранция за тях, точно както никой лекар не може да каже в какви времеви граници действа. Много мога да обяснявам за ваксините, защото синът ми си изпати на 2 месеца от БЦЖ и само един лекар чистосърдечно си призна, че е от нея.

2.   И аз съм категорично против ваксините! Поразровете се и прочетете повече информация за вредата от тях и.... направо ще ви настръхне кожата! Знаете ли колко неща се скриват от нас, колко деца, колко хора са починали или са останали с трайни увреждания в следствие на ваксините! Имам дъщеря на 11 и никога няма да позволя да я ваксинират за HPV!
Предлагам ви една книжка по темата:http://www. bulgari-istoria-2010. com/booksBG/A_Galabov_Sv_konsp_sr_zdraveto. pdf

3.   Аз се отказах писмено от тая ваксина. А така сьщо взех решение -никакви ваксини изобщо от тук нататьк.

За щастие тук (кьдето живеем)ваксините не са задьлжителни, ... а само препорьчителни и никой не може да те застави да ги слагат насилствено или с принуда на децата. Просто казваш НЕ, или ако ти пратят писмо в кьщи го игнорираш и толкоз. Никой не те тьрси повече. Уважава се свободата на личността.