Споделена история от Здраве

Постоянна ерекция !
Здравейте:)
Приятеля ми има следния проблем: той е в почти постоянна ерекция.
За да може да изкара спокойно работния си ден(среща се с много хора), му се налага да се самозадоволява по 5-6 пъти дневно, иначе е постоянно в ерекция(буквално вдървен), а след това (всяка нощ)са му нужни още 5-6 тека, за да може да почувства удовлетворение(не рядко не му пада изобщо след като е еякулирал, поне до 3-тия тек).
Ако не се самозадоволява през деня за няколко часа започват да му се подуват семенните торбички и го боли всичко отдолу.
Освен това има и много обилно нощно изпотяване.
Заедно сме от една година, и проблема се задълбочава.
Дайте съвет към какъв лекар да се обърнем.

Коментари

1.   Какъв лекар бе!?
Да си изкарва хляба с този Божи дар.
Да се кефи да го черпят каките!

2.   Към психиатър!

3.   На преглед при уролог.

4.   Помоли го да остави пропионата и суспензията и омнадрена и да намали хапчетата също :) и всичко ще си е на мястото. А ако случайно историята ти е вярна просто да си пие редовно Бром-а или антидепресанти и готово, не е болка за умиралка.

Отделно според мен ти си някаква начинаеща сексомразка и фригидна да не се радваш че любимия ти човек може да ти носи такива изживявания. Лека.

5.   Благодаря ви за коментарите :)
Много сте комплексирани и брутални, понеже на вас не ви се случва това не значи че на никой не му се случва, ли???
Няма защо да ви се обяснявам само ще ви кажа че въпроса ми е съвсем сериозен и съвсем реален :) Аз съм на 37 той на 41
, и това че някой е хипер сексуален(което също като импотентността е болестно състояние) а не импотентен не значи, че не му създава дискомфорт и притеснения това състояние. Хайде, не се подигравайте на това което не ви се случило на вас, а ако някой се се сблъсквал с подобен проблем, да даде някакъв съвет.
N4 Брома-а е добро решение и сме го пробвали но той влияе на целия организъм и е опасен при шофиране.
И защо когато става въпрос за недостатъчност при сексуалните въпроси сте толкова мили, а когато е обратното ще изядете човека??? Има ги и двете състояния : импотентност и хипер потентност.... ограмотете се поне малко.
И това че някой е може да го вдига по 20 пъти на ден, не го прави повече мъж от останалите.

6.   Просто да се посъветва с лекар. Уролог. Това е най-разумното.

7.   Това е заболяване вероятно, нарича се приапизъм. Да се обърне към хематолог.

8.   Здравей.
Жалко за неуместните реакции на писалите по-горе.
Състоянието на приятеля ти е кошмар както за него-така и за теб-половинката му.
В сексологията и медицината за това състояние се спрягат два термина доклокото си спомнян-Приапизъм и Сатиризъм.
Подлежи на лечение, или поне облекчаване.
Ето виж този линк:
http://www. pharmacy-bg. com/zabolyavaniya-a-ya/priapizum/
УСПЕХ!

9.   Моя беше нещо подобно първите години и той беше на 41. С течение на годините почна да се оправя и вече даже никак не е активен. Като го правите често постепенно ще се оправи.

10.   Това е болест, която не е срамна и се лекува. При уролог се ходи в такива случаи.
Но ти сигурна ли си, че приятеля не взема някакви медикаменти? Нямам пред вид стимулиращи сексуалността, а други, които дават този страничен ефект? Как е например с алкохола и наркотиците? Те понякога дават този правъзбуждащ ефект, за това съм абсолютно сигурна! Започнете от там, успех!

11.   :) Благодаря ви за помощта, сега поне сме наясно какво е. И ще отидем на лекар, макар че него го е срам :) Няма начин, това е заболяване и трябва да се лекува. Пак ви благодаря :)

12.   Проблемът може да е доста сериозен. Има поне една дузина онкологични заболявания с подобна симптоматика. Надявам се да не е нещо сериозно.