Споделена история от Здраве

Само на 15 съм... от 5-6 дена не съм спал
Не мога да спа от 5 6 дена не съм спал а съм само на 15.. нямам кой знаи колко сериозни проблеми ... Седа пред компа и играя немоа да спа... некви съвети да ми дадете на лекар ли да ида овце ли да броя :д

Коментари

1.   Ами обезателно иди на лекар. Неможе да не се спи ,на твоята възраст понер по 8h. на денонощието.Така врердиш на здравето си. Можеш да се обърнеш към невролог да ти изпише най-верроятно нещо отпущащо нервната система.

2.   Спирай компа, взимай една книга и лягай да четеш. (това ми се струва най - ефикасно). А колкото до овцете - не помагат (личен опит) ;)
SFA

3.   Спирай компютъра,сигурно стоиш много дълго време пред него.Върви на лекар за да разбереш на какво се дължи безсънието.Та ти си още дете и се нуждаеш от здравословен сън.

4.   Нещо има гнило тука.
какво правиш на компа играеш ли и ако да на каква игра?

5.   Лошо наистина брат ;) отиди на лекар това може да е на психическа основа или нещо друго, но отиди, това не е нормално

6.   Родителите ти заслужават една яка критика.

Това ти е проблемът.

Направо ми се повръща от подобна безотговорност. И това са ''зрели''хора, създали деца.

7.   Човече, говори с родителите си. Те най-добре ще знаят какво трябва да се прави. От друга страна намали малко седенето на компа, залови се да правиш нещо което да те измори.

8.   Лекари,лекари и пак лекари...Стига с тези лекари бе хора!Преди в миналото някой първобитен не може да заспи и хоп хуква на лекар?...ми разбира се,че не е било така.
Това може да е от промяната на времето и т.н. и от горещините ако си по-чувствителен :)

Аз ти предлагам чай от мента или някакви билки преди да заспиш,а ако не искаш часй мож да пробваш с мляко и мед :) и вече ако това не пмогне(в което се съмнявам)пробвай с тинктура от валериян.Струва 1.10лв.Вечер преди да заспиш си слагаш в една чаша с вода 15 капчици :) и това ако не помогне вече отиди на невролог ;):) най-важното е да си спокоен и да не се притесняваш.Успех :)

9.   Спри амфетамина, лек

10.   друсаш ли ..

от модератора - постинги на латиница по принцип не се публикуват

11.   Я удари един коз и ще ти мине безсънието ;)

12.   Безсънието е страшен проблем. Иди на психиатър ВЕДНАГА, за да не стане хронично.