Споделена история от Здраве

Детето ми на 1г. и 8 месеца глътна костилка от маслина.
Детето ми ( на 1г. и 8 месеца) глътна костилка от маслина. Много съм притеснена. Случвало ли се е на някой?

Коментари

1.   Спокойно, ще я из*ка. Моята е гълтала костилка от кайсия...

2.   Чувал съм, че костилките от маслини се разграждат в стомаха. Може да разучиш някъде.

3.   Разбира се, че се е случвало.. не се паникиосвай толкова нищо няма да му стане на детето ти! Спокойно!

4.   Абе мног оси зле бе жена - какво го пишеш тука на комплексираните тинейджъри - звънни на личния лекар и го питах, баси...

5.   Момиче, вместо да пишеш из форумите бързо взимай мерки и отивай на лекар. Какво може да ти кажем ние? Нито знаеме кога го е глътнало нито нищо напиши повече! И аз те съветвам бързо води детето на лекар! Знаеш ли какви неща могът да се случат малка му е трахеята и може да се задуши! Бързо на лекар!!!!

6.   Егати майката, ами отиди на лекар.

7.   Всъщност, от много места съм чувала, че те се резорбират. Ако не - ще си излезе. Брат ми навремето гълташе стотинки и всички си излизаха :)

8.   Костилката от маслина е единствената която се разгражда в тялото, считам че не би имало проблем. За ваше спокойствие може да се консултирате с доктор. Дори само по телефона за мнение.

9.   Споко, вече е в някой изхвърлен памперс.

10.   Аз редовно гълтам костилките на маслините - няма проблем, защото се разтварят. Изобщо не се притеснявай.

11.   Че аз ги ям с костилките. Така открих, че не получавам после киселини. Само гледам да не са остри, че може да ми надерат гърлото. Иначе за детето спокойно, няма проблеми

12.   До номер 7
Wtf, брат ти е гълтал стотинки? ;дд
Бах го и магьосника, прати го в гинес да го гледат! ;дд

13.   Специално за маслината знам, че се разгражда и не е опасно. Проблем е, че детето е малко, но не съм доктор, но факт е, че се разгражда, дори като съм бил 1 ви клас съм гълтат нарочно по няколко костилки от маслини, е детска работа, но съм го правил и нищо ми е нямало. Гълтал и костилки от череши като 6 годишен, но за свое успокоение отидете на лекар.

14.   Да сестра ми глътна костилка от слва когато беше на 6 години Сега е на 7 и половина