Споделена история от Здраве

Ето как да излекувате ДИАБЕТ!
Здравейте, днес искам да споделя най-добрият начин за лекуване на диабет, и той е, перфектна диета само с зеленчуци и плодове, спорт, и нещо което е наречено на анлийски, Intermittent fasting. Не взимайте никакви лекарства, дроги и каквито и да е било глупости, повечето могат или да причинят инфаркт, или туморни образования...
Организма се лекува само натурално, от вътре и от вън, диетата и спорта са най-важни в този живот, стреса и нервите също указват голямо влияние върху организма.
Също така ви подскажа как да намалите риска си от рак, много е просто, изпичайте се по-често на слънце, но не прекалявайте, някой казват че ако се печеш на слънце можеш да получиш рак, това е така, но само ако прекалиш до такава степен, че да получиш 2-3-та степен изгаряния, та работата е там че като хващате тен организма ви почва да усвоява витамин D който е много важен за тялото, а ако не можете през зимата да се печете, може да си го набавите от аптеката... Не знам колко ще ми повярвате на думите ми, но не сте ли забелязали че повечето болни от рак са с по бледа кожа и по цял ден седят в тях, или пък имат лоша диета, доста нерви, никакъв спорт, вредни неща за тялото като цигарите, алкохола (в огромни количества) и доста лош начин на живот, това също се отнася и до диабетиците...
Ако искате повече информация, потърсете клипове в youtube на доктор "mercola" той е доктор който вярва че тялото може да се лекува от само себе си, и това всъщност е така... благодарение на него си излекувах лошото зрение... просто го вижте човека, той е на 58, a изглежда на 38...
Ако не схващате нещо което съм обяснил тук, разгледайте му клиповете, там е обяснено всичко много по-добре...

Коментари

1.   Поредната еФтина рекламка - доктор mercola, който лекува всичко - от счупен нокът на палеца до рак. Ще ти кажа само едно - внимавай какво твърдиш, защото обикновено животът ни изправя пред нещата, които сме говорили. Внимавай, защото може един ден да се разболееш, недей си боже разбира се, от диабет и не е много сигурно дали тогава диетата ще те оправи. Защото има милиони такива хора, ако беше толкова лесно всички щяха да са адрави и щастливи.

Съветът за здравословния живот и спорта ми хареса, не ми харесва как казваш, видите ли, колко е лесно да се излекува всичко. Не ми хареса и евтината реклама, целяща да облагодетелства някой си mercola

2.   За съжаление повечето вегетарианци, запалени по манията младост, са ЗЛОЩАСТНА КРАЙНОСТ и са винаги преждевременно остарели - от тези които познавам - без изключение!
Искрено се надявам това да се дължи на ограничената диета, а не на слънцето или спорта.
И няма как да не е така - говоря за диетата - без белтъчини и полезни мазнини тялото на човек спира да функционира.