Споделена история от Здраве

Чувство за недоизпишкване
Здравейте. От няколко дни се появи чувството за недоизпишкване след уриниране. Въпросът ми е от какво може да е предизвикано това? Досега не съм имала никакви инфекции. Възможно ли е да е от настинка, тъй като от няколко дни съм и хремава. Моля, споделете и вашите мнения, защото много се притеснявам

Коментари

1.   Смятам, че е от настинка. На мен ми се е случвало като съм болна да имам това чувство. Също така може да е цистит. Изчакай малко да видиш дали ще ти мине заедно с настинката, ако не отиди на лекар.
Ана

2.   Подкрепям коментара на номер 1, според мен може и да е ако някаква бактерия е навлязла във влагалището. Изчакай няколко дена и ако не мине отиди на гинеколог за изследвания. И на мен ми се е случвало, но е отшумявало до няколко дни, дори до ден.

3.   Тва е проблем не само при момичетата ;) и при момчетата.
И при мен е така. Но да не казвам моите съмнение за моя проблем какви са, но не знам на колко години сте, айде нема да говоря глупости :)

Но отминава и въобще не е от настинка ;)

4.   Вероятно е цистит? Има ли болка понякога?

5.   Отиди на преглед, от много неща може да е. При мен беше от камъни в бъбреците

6.   купи си цистон от аптеката без рецепта е на билкова основа струва около 2 лв на мен така ми мина

7.   Настинка! Просто настинка.

Изобщо циститът и другите по-сериозни заболявания се различават коренно и чувството при тях е много по-тежко и мъчно. Поддържай си имунитета, повече лимони и течности и на топличко.
Дори и симптомите на настинка да изчезнат, това с пишкането ще продължи малко по-дълго, не се притеснявай. :)

8.   Когато усетя това чувство веднага изпивам много вода и ми минава. Това чувство се лекува с много вода. При мен се е появявало, ако не съм пила течности.

9.   Не, болка няма. започнах да пия нелидикс, но мисля да отида на гинеколог най-добре. благодаря ви за отзивчивостта

10.   купи си тест за уро инфекции от аптеката.. пишкаш на една лента и след това сравняваш резултата с една бланка.. на мен ми показа че имам левкоцити в урината.. пих цистон и цистерен и се оправих :)и чай от мечо грозде по 3 пъти на ден

11.   Авторке, аз съм 7 - ти обаче си решила, че ти има нещо.
Ся ще ти кажа - НЕ при гинеколог, приказваш глупости! Отиваш при личния си лекар, за да ти назначи изследвания.
Оставете гинеколозите си да дишат спокойно, те не се занимават с пикочна система.

12.   И аз понякога получавам същото нещо, но само когато е студено. Мисля, че е от настинката. Не се притеснявай, ще премине, но ако искаш може да отидеш на лекар.

13.   Благодаря отново на всички! усещането отшумява, но за всеки случай може и да отида до личния

14.   Да, най-добре отиди при личния. Може да е било от настинката, а може и да е цистит. Ако е цистит "недоизпишкването" ще се върне. :)