Споделена история от Здраве

Пенисът ми мирише
Здравейте, пенисът ми мирише понякога на гадно на немога да обясня на какво а друг път на кисело.. не знам мия се по 4-5 пъти на ден.. какво да правя.. убива ми самочувствието а нямам пари за уролог..

Коментари

1.   Авторе, как се миеш - забелваш ли кожичката на пениса?
Не ползвай иначе сапун, а най-много бебешки или интимен шампоан. Прегледът при уролог да струва 20 лв. Толкова пари нямаш ли? Отиди тогава при личния си лекар да ти даде направление - НИЩО НЕ СТРУВА ТОГАВА.
Не се мий повече от 2 пъти на ден и то с вода. Може би имаш някакви гъбички или бактерии, но не става лечение без ходене на лекар. Ако нямаш 20-50 лв., потърси на заем, но се лекувай задължително. Лечението ти няма да струва повече. 20 лв. за прегледа и 30 лв. за лекарствата най-много...

2.   Аз съм на 17 (почти) ии мия го със сапун (medicare) и някакъв течен сапун, забелвам кожичката до край... а ме е срам да кажа на нашите че имам проблем със пениса

3.   Ти ползваш антибактериален сапун за пениса си? Веднага спирай! Само с вода и с бебешки душ за тяло или интимен гел. И от какво те е срам, не разбирам? Не можеш ли да кажеш на баща си? Какво му е срамното на пениса ти? Да не са му поникнали рога или опашка? Пенис като пенис.
Пенисът си е нормална част от тялото - когато те заболи ръката, отиваш на лекар. Защо пенисът да не заслужава лечение? Та той е най-важното за един мъж, заслужава внимание и грижа!!!
На първо време СПРИ ДА ПОЛЗВАШ ВСЯКАКЪВ САПУН и да го миеш по-често от 2 пъти на ден. Забелва се главичката до краи и внимателно с вода се мие само. Ако до 1 седмица не настъпи подобрение, кажи на баща си. Мъж е и щом те има теб, значи и той има пенис. Не се срамувай от пениса си, срамно е да се срамуваш от него!!! Обичай го и го уважавай, за да ти върши работа. Щом има лекари-уролози значи има и други с проблеми, нали? Горе главата. (и двете)
Баща ти ще те разбере на 100%

4.   Благодаря и на 2те/2мата че ми отговорихте, и ще направя това което Н3 ми каза и ако няма подобрение ще ходим на уролооог :)

Автора

5.   Щом има кисела миризма, то е подобно да проблема с момичетата.
Измивай се докато идеш на лекар и с вода, в която има разтворена сода за хляб.
Питай лекаря, той ще ти каже, че е по-добре содена вода, отколкото със сапун.

6.   Моето мнение е да посетиш лекар! Убедена съм, че имаш някаква инфекция от неползване на презервативи!

7.   Аз съм чувал, че се промива с лайка. Ама с чай от лайка или някаква паста. Моля кажете, че аз имам същия проблем какъвто има и пича споделил темата :(

8.   Вижте сега, за да нямате такива проблеми си го дръжте постоянно с оголена главичка, отначало е кофти докато се свикне, но после няма никакъв проблем се хигиената, няма никакви миризми.