Споделена история от Здраве

Пъпки и черни точки.!?!
Една приятелка ми каза, че хумата изчиствала лицето, но бавно. Тук също четох, че хумата премахвала акнето, ако се нанася по лицето 2,3 пъти седмично. Кажете нещо за хумата, че се заинтригувах :D .

За колко време ще ми помогне?

Коментари

1.   Аз ползвах в продължение на 1 година някъде и не ми помогна изобщо... Не знам на теб може и да ти помогне виж и други мнения.. :)

2.   Приятелка ползваше и за около 1 седмица се изчисти от черни точки, но пък порите и бяха доста... големи? ! Не знам как да ти го опиша, все едно имаше дупчици по лицето.

3.   Хумата добре повлиява на лишей и избелва кожата но на акне няма да помогне за черни точки още по малко. Казва ти го човек отгледан от хора работещи с хума. Бабите преди 30 години я продаваха на топки, около килограм. тогава беше естествена и пак помагаше само при лишей и за избелване. Жените си мажеха дори корените на косите против пърхот с нея.
Сега има толкова нови и качествени препарати за акне и проблемна кожа, защо търсиш хума неразбирам

4.   аз съм на 25 години, напоследък нещо кожата ми не е добре и се появиха някой други пъпчици и се сетих, че когато бях на 13-14 ползвах хума, та си купих и съм много доволна. Ползвам и за косата. На мен си ми помага :)

5.   Аз веднъж си правих маска за лице с хума и кисело мляко против акне, но явно е доста силна, защото кожата на лицето ми изсъхна от нея и се получи негативен ефект, защото е важно кожата да е добре хидратирана.

6.   Маската от хума и кисело мляко е страхотна-изчиства лицето и кожата става много мека и хубава. Прави се веднъж в седмицата и задължително след измиване на маската се слага някакъв хидратиращ крем за лице.
Купешките препарати струват скъпо а не вършат и 1/3 от старите бабешки рецепти.

7.   Ползвам хума веднъж седмично, смесвам с малко вода и нанасям на лицето, престоявам така десетина минути, измивам с хладка вода и нанасям хидратантен крем. Ползвам "Топикрем" и съм много доволна. Отделно през вечер мия лицето си с Garnier PureActive Exfobrusher.

8.   И аз имам същият проблем. Започнах да си мажа лицето с прясно мляко. Слагаш млякото в купичка/чашка и потапяш памучето след което с кръгови движения нанасяш върху проблемните зони в продължение на 5 мин. Аз лично разтривах поне 10 мин ( изхабих около 5 памучета ) след което за край се намазах още един път и стоях 5 минутки с млякото на лицето. Измих се след това и ефекта си пролича веднага. ПРОБВАЙ, ЩЕ БЪДЕШ МНОГО ДОВОЛНА! Ако го правиш редовно няма да имаш нищо на лицето.. Надявам се да съм ти помогнала. За пъпки помага едно лекарство - Далацин. За една седмица ако се мажеш всеки ден няма да имаш никакви пъпки.

9.   Имах същия проблем.. за черните точки Мисля че ще е добре да отидеш на козметик, тъй като няма да ти е лесно сама. За пъпките.. Купи си хидратиращ измиващ гел за лице като garniear pure active 3in1 ще си много доволна на мен ми помага и ти го препоръчвам с две ръце!!! ... Грижи се за кожата си, мий я повече, пий много вода и се храни здравословно. Чувала съм че пъпките се появяват когато държиш косата си прекалено мазна.. Това е от мен.. Всичко добро.. И помни, че самочувствието не се гради основно на външен вид.. Гледай само напред... Искрено ти желая успех!