Споделена история от Здраве

Кучето ми е болно
Търси се кадърен лекар за куче с проблеми с дишането. От една седмица животното се бори за живота си. Двама лекари го лекуваха с инжекций и лекарства, но не му помагат. Имало хрипове и съмнения за гана. Нямам много пари, но ще му се издължа на всяка цена. Моля ви. Намирам в гр. Габрово

Коментари

1.   Кученцето е малко е възможно да е болестта Гана

2.   емии... какво точно очакваш? !? !? водиш на ветеринар и почваш тест гана, тест парвовироза, може и дирофилариоза, пкк, на система, глупости простотии... защо забога си го оставила цяла седмица да се мъчи, при първи симптоми водиш на лекар. в габрово ако няма в търново има две хубави клиники. а за парите - защо си взимаш животно което не може да гледаш? !? !? !

3.   Кучето ми като, че взе да се възтановява, не е гана със сигурност, някаква настинка

4.   съжалявам мила не съм от габрово нито близо до града, не мога и да кажа какво му има, но ти пожелавам с цялото си сърце зверчето да се оправи защото имам и куче и котка и знам какво е стискам ти палци

5.   Вземи непредена овча вълна и завивай гушката му да се затопля. Като компрес. Като шалче около врата Това помогна на моето куче да не хрипти. Опитай, успешно е. само че трябва да държиш вълата по. дълго и не му давай да пие студена вода, когато е тичало. давай му и по. топлички храни.
прегръщам те и ти желая успех
пиши как е кучето

6.   Здравейте, кучето му вече от седмица си е живо и здраво, напълно се възтанови, без никакви последствия. Прекара бронхоплевмония. И за други, които имат проблеми, лекарството, което ни препорачаха се казва оспамокс 2 пъти на ден.