Споделена история от Здраве

Уморявам се много
На 20 години съм, но защо от няколко години дори от няколко крачки се изморявам? Освен това се потя много и нямам енергия. Ходил съм на кардиолог, но ми казват, че нямам проблем със сърцето. Въпреки това дори да отида до магазина се задъхвам и затова мразя да излизам. Не е нормално млад човек да се уморява така!

Коментари

1.   Пробвай да спортуваш нещо. Със сигурност ще има ефект и ще се чувстваш по-енергично.

2.   Пушиш ли?

3.   Направи си изследвания за анемия, хормоните и за хепатит. Почни да хапваш сутрин на закуска малко мед.

4.   2 не пуша.
3 също така получих нещо като вътрешни трептения или сърцебиене. Дали може да е от щитовидната?

5.   Направи си изследвания-щитовидна, хемаглобин, пълна кръвна картина.
И започни да спортуваш, задължително.
Аз преди години и 100 метра трудно изминавах, без за де задъхвам. След като започнах всеки ден да тренирам, нещата се оправиха. Виж си и храненето, ако ядеш основно фаст фуудс, тестени и сладки неща, ги ограничи. Промени коренно ежедневните си навици.

Успех.

6.   Изследвания на щитовидните хормони. Ендокринолог.

8.   Прилича ми на паник атака. Прочети за паник атаките в интернет.

9.   Провери си хемоглобина. Ако има отклонения не бързай да пиеш лекарства за анемии. Искай направление за електрофареза на хемоглобин. Платени са, но е добре да знаеш причината.

10.   Аз също се уморявам бързо! Пуша от близо година и половина и тогава си мислех, че се уморявам бързо именно от това, но аз още от малък си се уморявах.. когато по физическо ни караха да тичаме 6 обиколки, аз още на втората се уморявах и дишах като пред умиране... Честно да ти кажа, не знам на какво може да се дължи това! Може просто дробовете ни да не са достатъчно издръжливи.. знам ли? !?