Споделена история от Здраве

д-р Никола Алексиев- Плевен
Искам да чуя мнения за Д-р Никола Алексиев в Плевен. Известен е с ирисувата си диагностика и билколечение. Аз лично ходих при него, дори ходих с цялото си семейство. Бяхме 6 човека и на почти всички ни откри камъни в жлъчката, увеличен черен дроб, щитовидна жлеза и още какво ли не. Та навихме се ние, вземахме си билките, дадохме доста пари, но сега се чудя дали да почвам да ги пия. Ами ако ми раздразнят нещо стомаха. А и на всичкото отгоре работим за бебе с мъжа ми може нещо да ми навредят. Мисля първо да си направя изследвания на черния дроб и жлъчката и ако наистина има нещо тогава по бих се навила да ги пия. Та исках да чуя мнения от тези, които са ходили при него и с какви впечатления останахте? Пили ли сте билките? Как ви подействаха? Благодаря предварително!

Коментари

51-56 от 56

73.   Здравейте. На мен ми изпрати вода със йод за шипове без никакъв ефект.

74.   Заравейте,при мен се случи следното.Направих си пълни иследвания.Кръвта и урината в нормите.Маркера 1.4.Простатата в нормите.Бъбреци и т. н. все в нормите.Обачеимам смптоми на дядовата болест апростатата.А те са : тънка струя,трудно ориниране,болки ниско доло от лявата страна-не постоянни.Докторката докато ме гледа на ехото ми каза следното:„те лекарите още не знаят ракака дали е заразен или не.Това ме наведе на мисълта да търся алтернативно лечение.Да не се превърна във вечния пациентНа 56 години съм,Наблюдава се също и значително повишение в килограмите.За скиптиците писали по горе мога да кажа следното.На младини съм си правил всякъкви испитания с тялото и последиците са налице.За ирисовата диагностика мога да кажа че безпогрешно се разпознават болестите.Но проблемът е доколко лекуващият разбира от ирисо диагностика???За исказалите се по темата по остро-те не са виновни.Каквито са родителите такива са и децата им.(Децата са огледалото на семейството.Гъбичките по тялото също са добри помищници на болестите.
Да спрем до тук и да попитам,може ли някой да напише номер за връска с доктора?
Благодаря предварително.

76.   Здравейте има ли някой който фа се е лекувал излекувал успешно от психичен проблем психоза примерно при Алексиев.

77.   За тънката струва при уриниране.
Пробвайте да пиете полски хвощ, най-добрите са на Тошков.

Плюс, движение и пка движение. Простата за да заболее тя е обекръвена, няма достатъчно достъп на кръв в кръвоносните съдове.

За психичните заболявания, пак е нарушено кръвоснабдяването, но на мозъка.
Слънце, високи планини, поне малко над града, движение.
И кислород, много активен природен кислород. Значи, пак в планините да се ходи.

78.   има ли някой да е ходил за психични заболявания при него и дали му е помогнал

79.   Аз питам при Алексиев някой да се е излекувал успешно от сериозен психичен проблем

51-56 от 56