Споделена история от Здраве

Имам ли СПИН?
Здравейте, преди седмица и 2 дни правих секс с проститутка. Въпросът е, че правихме орален секс(лизах я) и се съмнявам, че може да съм хванал СПИН. Имам диария, болки при преглъщане малка раничка в остата и болки в корема. Четох, че това са обичайни симптоми на СПИН, но от друга страна май все още не би трябвало да съм в инкобационен период. Моля ви помогнете ми, защото ще се побъркам ;хххх...

Коментари

1.   Човече! Отиди на лекар.. вземи си направление за иследвания!
ОТИДИ ДОКАТО Е ВРЕМЕ.. може да не е това!
В ИНТЕРНЕТ НЕ ВСИЧКИ ИСТОЧНИЦИ СА ДОСТОВЕРНИ.
ИДИ НА ЛЕКАР и спокойно... Всичко ще бъде наред!

2.   Глупости - в големи филми се вкарваш, Авторе - няма как да хванеш СПИН така, а и за 2 дни той няма как да се разпространи. Няма инкубационен период, просто трябват едни 3 месеца, за да се размножи ХИВ, за да се хваща в кръвта, но пак казвам - първо в женския секрет има малко от вируса, второ - ти си го лизал, а слюнката убива повечето неща - не случайно ХИВ не се предава чрез слунка и целувка - там няма от вируса. Слюнката и стомашният сок са страшно агресивни. Няма описан случай на заразяване изобщо чрез орална любов, макар че теоретично било възможно.
СПИН НЯМА ОБИЧАЙНИ СИМПТОМИ - вирусът отслабва имунитета и започват да те нападат какви ли не други вируси, бактерии и гъби и в зависимост от това, на какво си попаднал - такива са ти симптомите. Може да те нападне турбеколозна бактерия, но може да те нападне и гъбичка някаква. За 2 дни обаче няма това как да стане. Вирусът понякога си тлее с години и не прави проблеми, ти за 2 дни?
Имаш обаче съвсем друг проблем - за това стигат и 2-те дни. Може да си пипнал всякаква друга заразна болест - най-вече ХЕПАТИТ, трипер, сифилис и цялата палитра от гъбички, бактерии и инфекции от всякакъв вид, които 100% носи една проститутка, която позволява всеки клиент да я лиже. (щом на теб е позволила)
Отиди на кожен лекар - те са специализирани обикновенно и върху венерически заболявания.
Друг път само вагинален секс свирка с кондом. Дори анален с кондом не прави с такава жена. НИКАКВИ ЦЕЛУВКИ В УСТА И ИНТИМНИ МЕСТА. Няма проблем да я целуваш по всичко, покрито с кожа (ако се е къпала преди това) - цици и така нататак са ОК. Ако не се е къпала пред теб и това не прави - не знаеш, кой я е лизал по гърдите и каква инфекция можеш да прихванеш.
За СПИН се успокой значи - отиди да видиш за другите неща - твоето ми прилича на афта някаква, но може да е и венерическа болест.

3.   Не са минали 2 дни а 9

4.   Как ще лижеш проститутка бе ти добре ли си? Кви ли не я оправят всеки ден, а ти там ще лижеш.

5.   Върви на лекар веднага!

6.   Хахах спал си с проститутка, ок-всеки луд с номера си, а някои с цяло представление, но преди да пишеш глупости по разни сайтчета, вземи се информирай малко-симптоми на спин не се проявяват след 10 дена и изследване на спин не може да се направи след толкова кратък период. Аман от неграмотници

7.   СПИН-ът има 3 месеца период, в който изследванията не го хващат. Още по-малко абсурд е да имаш симптоми толкова бързо. Тествай се след три месеца и другия път мисли какво и с кого правиш

8.   Затова хората трябва да се образоват. Ти хубаво си чел симптомите, а начините на заразяване прочете ли? Може да си хванал всичко друго от там, но не и СПИН. Кой знае к'ва гнусна бактерия е заразила чревната ти система :D СПИН не се хваща орално, нито по въздушно-капков път, а само по полов, кръвен и от родител-дете. Спокойно... и въпреки това, раничките по устата ти може да са чист херпес, хванат от онова (на бас нечистоплътно) място, все пак... върви на лечение и изследвания, но не за СПИН, а за останалите гнусотии. :)

9.   В остата? Не беше ли фостата? :D

10.   по- вероятно е да имаш грип!!!

11.   едва ли е спин, много е рано, но все пак отиди на лекар.
и друг път недей да лижеш проститутка. не заради спина, а заради HPV - "човешки папиломен вирус" прочети какво означава това, и какви са рисковете. някои от тях са: генитални брадавици, херпеси и рак на устата.
ще ти кажа само: намери си приятелка и не се занимавай с проститутки.
освен това НИКОГА не ближи жена, която не познаваш, дори избягвай да се целуваш с непозната, ако си например пиян в дискотека. не знаеш от какво може да са болни, а последствията може да са ужасни. ако не друго, ще живееш дни или седмици в паника, както сега.
заслужава ли си?

12.   Малко ме окуражихте, но някъде в нета пише, че първите симптоми на ХИВ се появяват след 1 седмица, а днес( на 11 ден) се появи и диарията ;хххх.

13.   Абе, не знам обаче чувствам, че момичето ми лепна нещо...

14.   Не се чувствам много добре - излезнаха ми пъпки по тялото - а по лявата ръка имам и някакъв обрив - някой по-компетентен би ли ме насочил какво може да е?

15.   Най-компетентно мнение може да ти даде личния лекар. Така като те слушам май нямаш място, на което да не те боли. Не вярвай на Интернет. Първата седмица се проявяват симптоми много рядко. Изключително трудно става хващането на ХИВ по такъв начин, да не кажа невъзможно. Най-вероятно си прихванал някоя и друга бактерия и резултатът е- диария и болките в корема. Разбира се, може да е и просто грип. Що се отнася до обрива- никаква идея, навярно алергия някаква. Обрив може да се появи и от нерви, на каквито в момента се подлагаш. От нерви също могат да ти се схванат китките, дланите и т. н (това го казах, за да не ни питаш после това пък от какво може да е). Започни да пиеш нещо за диарията и гърлото и ще мине. След 3 месеца си направи тест за ХИВ за да се успокоиш.

17.   Хора - а дано сте прави и съм чист!!! Днеска ми е рожден ден аз не знам къде се намирам. След около 2 месеца и половина ще ви кажа...