Споделена история от Здраве

Много съм уморена
Здравейте! Е, няма да увъртам, а направо ще започвам. Заглавието подсказва проблема ми. Не знам дали е депресия или нещо друго. Вие ще кажете.
Чувствам се изтощена от всичко въпреки, че съм все още млада или по-скоро съм дете. Сякаш нещо изсмуква силите ми. Усещам, че имам нужда от голяма почивка - да отида някъде сама, отдалечена от света и от всички, да рисувам, да танцувам, да си правя дълги разходки, да слушам музика, да гледам любимите си филми и да си почивам. Предчувствам, че точно на края на учебната година ще съм смазана от ежедневието и ще се проваля, а не искам това. Винаги съм смятала, че съм силна, защото се държа на повърхността въпреки всички проблеми. Осъзнавам, че аз съм едно безлично дете в този обикновен свят и това ме съсипва още повече, може би, защото винаги съм искала да съм специална, но не съм. Имам нужда да поговоря с някого, но наистина няма с кого. Вече не знам какво става около мен и защо живея - много неща са безсмислени, а аз ги правя, защото трябва, не защото искам. И това ме натоварва допълнително. Искам някой да ме измъкне, защото аз не мога. Вече нямам чувство за хумор, губя го. Объркана съм. Искам да имам нармално семейство и истински приятели дори един, а не такива, с които да мине лафа.
Нахвърляла сам нещата объркано в поста, надявам се да успеете да разбере. Благодаря предварително на всички!

Коментари

2.   прочети в интернет, да не би да имаш леко умствено изоставане. Успех!

3.   дай някакъв анонимен контакт и аз съм като тебе.

4.   Авторке,стана ми много симпатична,защото и за съм минала през това. С разните му грешки,поуки и пр.

Прави това,което обичаш. Разбира се,не да се напиеш,напушиш,да се сексиш и т.н.,защото това ще доведе само до саморазрушение и абсолютна неудовлетвореност .Или пък да се затвориш от околния свят.

Рисува ти се? Какво те спира? Прави го.
Чете ти се книга?Прави го.
Излиза ти се с други хора,не с тези,които те обграждат,и може би,потискат,донякъде? Ми смени средата.
Искаш да танцуваш под дъжда? Какво те спира? Кажи ми? Някакви норми,вписани в невидима книга?

Нахвърляла си спонтанните си мисли,защото си объркана ,не се познаваш,малка си.Не се безпокой,това ще се поправи с времето.Търпение.
Използвай качествата си,мила.

Всичко зависи от теб

И не губи чувството си за хумор-та то е толкова приятно.Отличаващо се.
Целувки

П.П. Спортувай.
Вярвай,мен това ме преобрази.