  | 
					
						
  
	
		| 
			
			
			 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		
			
				
			    | 
			      Полезно | 
			   
				| 
 Пакет за пълно възстановяване със зъбни импланти в рамките 5 работни дни. Опитен екип и зъботехници, венозна седация от анестезиолог, временни и постоянни мостове - фиксирана цена   
					 Запознай се с актуалните цени на зъбни импланти в дентална клиника Смайл Дентал Сървисес.  Клиниката работи както с двучастови конвенционални импланти с отложено натоварване така и с едночастови базални импланти.  | 
			   
							  
		 | 
	 
				
		|   | 
	 
			
	
		| 
			
		
	 | 
 
 
					 | 
					
					  | 
					
	
		| 
		 | 
	 
	
		
						Споделена история от Здраве  |   
			
			Болки в сърцето при физическо натоварване 			
				преди: 16 години, 5 месеца, прочетена 7954 пъти
			
			 
			От години тренирам различни спортове, но винаги като натоваря повече и започва да ме боли сърцето. Много често докато съм на работа ме стяга! На 21 съм и не е от стрес! Бяха ми предписали някакви хапчета преди време, но не помогнаха изобщо и сърцото продължава да ме боли и да прескача! Моля за съвет!!!
			 
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
			
		 | 
	 
	
		|   | 
	 
	
		| 
	
			
				
			
		 | 
	 
	|   |  
				
		
			
				
					Коментари | 
					 | 
				 
				
					   Вземи последните коментари по RSS  | 
				 
				
					|   | 
				 
				
					| 
						
					 | 
				 
			 
			
			
			
			 
						 
			
																				
					
																				 
						
							| преди: 16 години, 5 месеца hash: 3146bfa469  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							1.   Мм... и аз имам същия проблем. Когато бягам продължително повече от 3км. болките в сърцето се появяват съпроводени със силни болки в лявата част да корема... Не знам къде е проблема - предполагам е от претоварването.  
Ходих един път на лекар, те ми казаха, че ми няма нищо (толкова му разбират и те).  
Може би ако намалиш физическото натоварване болките ще стават по - рядки. Например спортуваш на макс 30мин. и разтоварваш 10мин. с леко бягане (но това го прави ако спортуваш системно).  
А, когато си на работа и усетиш болки в сърцето е добре да спреш.. дай си малко почивка, не се пренатоварвай.  
И също така пробвай да отидеш при друг лекар - виж възможно най - много мнение за проблема ти - все ще се намери нещо, което ще ти помогне... 
Успех. 
SFA  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
													
					
																				
						
							| преди: 16 години, 5 месеца hash: be59f8f830  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							2.   Отиваш при някой читав кардиолог, най-добре да чрез някой познат за да ти обърне внимание  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
													
					
																				
						
							| преди: 16 години, 5 месеца hash: bf12f03e99  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							3.   Ако действително бихте искали да си изясните причината - това най добре ще се установи в КАРДИОЛОГИЧЕН КАБИНЕТ И С КОНСУЛТАЦИЯ С КАРДИОЛОГ. Правят се няколко изследвания, които точно изясняват причината за този проблем. Ако не вземете мерки сега /това не е фатално на този етап, тъй като нямате функционално увреждане/ след време ще бъдете трайно зависим от кардиолога. На първо време прецизно дозирайте натоварванията и не прекалявайте със спорта. Щом почувствате стягане в сърдечната област, прекратете физическото натоварване и преминете в покой. Таблетка валидол под езика може леко да отпусне стягането. Не прекалявайте с кафето и цигарите!  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
													
					
																				
						
							| преди: 13 години, 3 месеца hash: d7acb20087  | 
							
														
							 | 
						 
					 
					
						
							4.   Искам да споделя и аз имам такива бодежи в сърцето, но при мен се получават вечер след тежко физическо натоварване. Ходих при мн. доктори и най-убедителният отговор според мен който получих беше че имам стеснение на някаква вена в сърцето и заради това са болките които изпитвам. И аз спортувам доктора ми каза че е добре но с умерено темпо. Но имам и др. проблем усещам пулса си мн. силно преди да заспя, на тоя болежка никои неможа да ми е обясни. Ще съм благодарен ако нукои ми даде съвет.  
																								
							 | 
						 
					 
					 
					
				
														
			
		 | 
	 
			
		| 
			
		 | 
	 
		| Коментари очaкващи одобрение: няма  |  
	| ... |  
	
		| 
											
			
				
				
			
			
		 | 
	 
 
  | 
					
					 |