Споделена история от Здраве

За акне ви препоръчвам
Здравейте, пиша това не за да търся съвет а за да помогна на хората и по - точно на женската половина страдаща от акне или гнойни пъпки. До много скоро имах пъпки по челото, цялото ми чело беше в пъпки.. гнойните ги стисках, но имаше и такива които бяха ситни и не можеха да се махнат.

Консултирала съм се с лекари и съм ползвала страшно много неща против пъпки или акне и нищо не помогна докато не открих " Acne Out ". Сигурно много от вас го знаят, но този продукт наистина успя да ми помогне. Още след 1вото намазване имаше резултат. Вече 1 седмица по - късно нямам абсолютно никакви пъпки по челото.

Продуктът може да го намерите в аптеките, не е скъп: ( 11, 89 ) и наистина има резултат. " Acne Out на biotrade ". Дано съм успяла да помогна. :)

Коментари

1.   Реклама.

2.   Някой ползвал ли е сапуна на акне аут?

Иначе 1 каква реклама сънуваш. момичето по никакъв начин не може да спечели рекламирайки продукта.

в.

3.   до номер 2 - то едва ли е "момичето", което е пуснало изповедта... ахаххаха

4.   Не рекламирам продукта, не се притеснявайте. Не съм ползвала сапуна, само крема, въпреки че казват, че е добре да се ползват и 3те, аз ползвам само крема и съм изключително доволна. И до номер 3.. не се "изповядвам" а се опитвам да помогна на хората които имат проблем. Айде да не злобеете и да оставите излишните коментари, за да не ставате обект на подигравки :)

5.   И аз като тийн имах проблеми с акнето. Даже все още от време на време ми се появява и дори в по-тежки форми. Вярно е, че акнеаут помага в повечето случай - ползвала съм активния им лосион.
Когато акнето е повече е добре да се отиде при дерматолог, тъй като тогава само кремовете не помагат, а трябва и хапчета да се пият.
Ана

6.   Аз имах лосиона и наистина много помага. Другото, което ползвам е pure control SOS. Има 3 части, но аз ползвам само 1 и 3 и пак ми върши чудесна работа! Съвет към тези, които си купят pure control след изчистване на лицето с първото си го измийте защото изсушава кожата!! :]

8.   Акне аут си е много добър продукт, не му трябва реклама - във всяка аптека го препоръчват

9.   Когато отидох в аптеката да си купя Акне Аут, започнаха да ми предлагат някакви мазила на билкова основа които също били много ефикасни, но аз вече бях решила да си взема това. Наистина е много качествено, но трябва постоянство, а не да се мажете веднъж на 1 седмица.

10.   Така, вкъщи го имам това и е чиста боза. Мама каза, че аптекарката й казала, че имало няколко степени-моето е тъмночервено и мисля, че е предпоследната степен. Мажех се около 1 месец и нищо не стана. Не ви препоръ1вам да си го купувате!