Споделена история от Здраве

Болят ме тестисите
Не знам какво е това, но ме боли от точката между тестисите и ануса и самите топки ме болят! Може ли да са се простудили? Или пък е заради дългия секс, който правих един ден преди това? Ужасно е некомфортно, едно такова- между некомфортно чувство и болка и не престава вече трети ден. Направо ще се побъркам. На какво може да се дължи това нещо? Случвало ли ви се е?

Коментари

1.   Щом болката не престава трети ден, отиди при личния си лекар, за да ти даде направление за уролог, може да е някакво възпаление, за което да ти изпишат лекарства, но това може да го направи само специалист. Затова отивай, и без това един профилактичен преглед никога не е излишен, успех.

2.   На какво може да се дължи... Нямам понятие от тестиси, най - добре иди на лекар.
Успех

3.   Възможно е да е възпаление, но може и от бъбреците да е. Върви на лекар да те прегледа и да ти пусне изследвания.

4.   Възможно е да имаш разширени вени. Често се среща този случай днес, тъй като повечето мъже носят дънки или друг тип панталони, които притискат слабините и нарушават нормалното кръвообращение.

5.   Човече имах същия проблем, съветвам те веднага да отидеш на уролог да те прегледа защото ако не бях оришал на време щеше да се наложи да ми махат тестиса (левия) но ми изписаха някви лекарства и се оправих отивай на лекар веднага ! Не отлагай. Айде много поздрави ^^ [CaptainBlast]

6.   От автора:
5, при тебе колко време продължи това нещо?

7.   Пичага, дано не ти се случва др. път ама ако има такъв първо ходи при уролог,

8.   Може преди това да си се надървил много яко в продължение на много време и после да не си се изпразнил. Натоварват се ташаците много и за това после те боли.
Pr0cK

9.   От автора:
8, може и така да е, щото предния ден пих бира и чуках гаджето ми поне 3 часа и не успях да свърша от тоя алкохол, на следващата вечер обаче започна да ме боли това нещо. Мина ми вече и се надявам никога да не ми се случва повече, щото е ебати ташака да те болят ташаците!

10.   Пич задължително, се празни, при секс, или си удари една, от това е да знаеш.

11.   да не би някое момиче да те е ритнало в слабините на мен веднъж ми се случи и една седмица ме боляха слабините