Споделена история от Здраве

Дали аз съм заразила приятеля ми?
Имах бяло течение. А той се оплака от дразнене на канала при изпразване и парене при уриниране Лекаря ми исписа нолицин и клотримазол. Вазможно ли е да сам го заразила с нещо и какво ?

Коментари

1.   Възможно е, а с какво точно ще се разбере като пуснете микробиологично изследване. За ползата от презервативите няма да коментирам.
Д-р Хаус

2.   Да с гъбички според мен ! А теб пари ли ти при ходене до тоалетната ?
К

3.   Ами най лесно е и той да отиде на лекар, все пак те са за това!

4.   И аз не искам да коментирам за ползата от презерватива :-)

5.   От авторката...Не аз нямам парене при малка нужда нито сърбеж абе никакво дразнене за разлика от него. Защо се получи така незнам...

6.   Аз също имам бяло течение много често и го правим с приятеля ми ама не е имал такива проблеми : )

7.   А ти бялото течение от какво го получи? Да не е от приятеля ти? Може би той първи се е заразил и е в по-напреднал стадий от теб за това има и парене. Може би ти е кръшнал, но нищо за всяка болка си има и лек.Идете на лекар.

8.   Ще ти разкажа какво се случи с мен: малко след като започнах да водя полов живот, след всеки акт имах неприятно усещане във вагината си. След като се измиех много добре, това усещане изчезваше. След няколко месеца това усещане се превърна в ужасен сърбеж. Когато най-накрая отидох на гинеколог се оказа,че имам 2 половопредавани инфекции (, а бях правила секс само с едно момче). Приятелят ми нямаше такива оплаквания, но лекарката каза, че трябва да се лекуваме и двамата. Изписа 2 вида лекарства на мен и два вида лекарства на него. Едно от лекарствата съвпадаше - и двамата го пиехме. Лекарствата помогнаха. Едната ми полова инфекция беше Тrichomonas Vaginalis, a другата - Candida. Чела съм, че синтетичното бельо спомага за развитието на гъбички. Сама можеш да си направиш извода. Помоли гинекологът да ти направи цитонамазка. И ходи на контролен преглед (, който ДА включва цитонамазка) всяка година. И трябва да спазвате отлична лична хигиена!!! Може ти да си го заразила, може и той да те е заразил.
Надявам се да съм помогнала.