Споделена история от Здраве

Когато влезнете в болница, питайте и се интересувайте за лечението си ... за да не пострадате като мен
ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ БЯХ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА ЖЕНА НА СВЕТА. ОБИЧАХ И ОБИЧАНА БЯХ ГОДИНИ НАРЕД, НО СЪДБАТА СЕ НАМЕСИ И ОТНЕ ЖИВОТА НА МОЯТ ЛЮБИМ. СЪПРУГЪТ МИ БЕШЕ ОПЕРИРАН ОТ ДИСКОВА ХЕРНИЯ И ПОРАДИ ЛЕКАРСКА ГРЕШКА /НЕ СЛАГАНЕ НА ИНЖЕКСИИ ЗА РАЗРЕЖДАНЕ НА КРЪВТА/ ТОЙ СИ ОТИДЕ ЗАВИНАГИ.

АКО ЗНАЕТЕ КОЛКО БОЛКА ИМА В ДУШАТА МИ. НЕ МОГА ДА СЕ ПОМИРЯ, ЧЕ СТАНА ТАКА. НЕ МОГА ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО ТОЛКОВА МНОГО МИ ЛИПСВА. ТОЙ ТОЛКОВА МИ ВЯРВАШЕ, ЧЕ КАТО СЪМ ДО НЕГО НЕ МОЖЕ ДА МУ СЕ СЛУЧИ НИЩО ЛОШО И СЕГА АЗ СЕ ЧУВСТВАМ, ЕДИН ВИД, ЧЕ НЕ СЪМ ГО ОПАЗИЛА.

ПРОСТИ МИ МИЛИЧЪК, ЧЕ НЕ МОЖАХ ДА ТИ ПОМОГНА ПРОСТИ МИ! ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ БЯХ ПРИ НЕГО И ТАКА НЕ РАЗБРАХ КАКВО СТАНА! КОГА СЕ РАЗТИЧАХА ЛЕКАРИТЕ ОТ КАРИТ И ЗАПОЧНАХА ДА МЕ РАЗПИТВАТ СЛАГАНИ ЛИ МУ СА ИНЖЕКЦИИ В КОРЕМА ЗА РАЗРЕЖДАНЕ НА КРЪВТА АЗ ТОГАВА РАЗБРАХ, ЧЕ Е ТРЯБВАЛО ДА МУ СЕ СЛАГАТ ТАКИВА ИНЖЕКЦИИ, А ТЕ НЕ СА ГИ СЛАГАЛИ ЗА ИКОНОМИЯ.

КАЖЕТЕ МИ МИЛИ ХОРА КАК ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ЖИВЕЯ С ТАЗИ МЪКА И САМОТА. НЕ ЗНАМ КАК ДА ПРОДЪЛЖА ЖИВОТЪТ СИ ЗА НАПРЕД. СЕГА КОГАТО ТРЯБВАШЕ ДА ЖИВЕЕ И ДА СЕ РАДВА НА ПОСТИГНАТОТО ОТ ЖИВОТА ТОЙ СИ ОТИДЕ ЗАВИНАГИ. ТОЛКОВА МНОГО МИ ЛИПСВА, ЧЕ НЕ ОСТАВА МИНУТА БЕЗ ДА МИСЛЯ ЗА НЕГО И ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ. ВСИЧКО ТОВА ПИША ДА ЗНАЕТЕ, КОГАТО ВЛЕЗНЕТЕ В БОЛНИЦА ПИТАЙТЕ И СЕ ИНТЕРИСУВАЙТЕ ЗА ЛЕЧЕНИЕТО СИ СКАКВО ВИ ЛЕКУВА, КАКВО Е НЕОБХОДИМО ВЪПРЕКИ, ЧЕ ЛЕКАРИТЕ НЕ ОБИЧАТ МНОГО ДА ГИ РАЗПИТВАТ ЗА ДА НЕ ПОСТРАДАТЕ КАТО МЕН!!!!!!

Коментари

1.   И в коя болница се случи това,госпожо.Имал ли е съпруга ви придружаващи заболявания? Сигурно ли е ,че е починал от тромбемболия?

2.   Ако съм аз, ще ги съдя...винаги си измиват ръцете и не си поемат отговорността за нищо, и едни други се защитават като стане нещо...

В случая това е престъпление. Знам, че ако ги дадеш под съд това няма да върне мъжа ти, но..."спестили инжекциите за икономия?!"... Това си е за съд... Виждала съм ги много тия лекари, напълно са загубили човешкия си образ... а мрънкат за заплати, и че "нямали добри условия"...нямам думи просто, кой каквото и да казва за
мен те не са хора. Във всеки случай, не и нормални хора...

А дето ти е мъчно, нормално е да ти е мъчно. Не зная какво ти е мнението за живота след смъртта, и дали вярваш, че има такова нещо, но те съветвам да не мислиш за лошото... мисли с добро за мъжа си, и за всичко хубаво и красиво, което сте имали заедно... не мисли с мъка и негативизъм... желая ти много сила, мир и успокоение на душата

3.   Разплаках се от историята ти... Как може да има толкиво безръзсъдни лекари!!!! Осъди ги!!!!!!!!

4.   Моите искрени съболезнования, много съжалявам за загубата ти.

5.   ПОнякога съдбата е жестока.
Много дава и много отнема.
Все пак сте била щастливка-итински обичана жена. Знаете ли колко е рядко това в днешно време...
Сигурно ви е много тежко, но уви, неразгадана е тайната на живота и смъртта. Знам само,че както сега ни е разделила, така и ще ни събере смъртта с нащите починали близки.