Споделена история от Здраве

Коса и Нокти
Аз съм момиче на 18 години. Видях, че много момичета са писали, по темата за разтеж на нокти и коса. Всички питате за Тривитаминол. Не съм го ползвала, но ппц знам, че е нож със 2 остриета. Преди ползвах хининова вода ако я ползваш правилно има ефект. Иначе за бързотата на разтеж зависи от косата. Хининовата вода, която ползвах беше червена към 1. 30лв струваше. А за ноктите аз съм МНОГО доволна от Икаров. Стимулант за разтеж на нокти се казва и беше пак някаде 1. 30лв. Моите нокти изобщо не разтяха, но ако си слагаш по няколко пъти на ден имаше огромен ефект. Утре пак ще ходя да си ги взема.
Дано да съм ви била полезна!
К. :)))

Коментари

1.   Откъде го купуваш това Икаров? От аптека ли и как точно се казва?

2.   Аз съм много доволна от маската с тривитаминола, за 3 месеца косата ми стана страхотна, разбира се не я третирах с преси и маши, пръсках се с хининова вода и след всяко измиване нанасях кристали. Отделен е въпроса относно това какъв шампоан, балсам и маски използваш. Ако една коса е добре поддържана и не се третира често, резултатите са повече от пефектни! Моята коса е по-скоро суха, особено в краищата и бих препоръчала овлажняващото мляко на Balea, наистина съм много доволна.
Виви

3.   Момичета, кажете нещо за растеж на нокти... Използвам Икаров, няколко пъти на 1-2 месеца, преди го използвах често, но ноктите ми растат до едно положение, после се завиват ужасно... изобщо не растат както трябва. Иначе откакто използвам икаров, ноктите ми рядко се чупят!

4.   как използвате хининовата вода-правите си маска с нея или по някакъв друг начин?

5.   Авторка:
Към номер едно купува се от дрогегия и се казва стимулант за разтеж на нокти на Икаров. :)
Към номер 3 не съм чувала др. отзиви за стимуланти за нокти, можеш да попиташ в някоя дрогерия, те ще ти предложат нещо. :)
Към номер 4 хининовата вода се втрива в корените с памук или по лесно, ако имаш нещо като пръскало си пръскаш корените, както каза номер 2 аз също като я измия слагам кристали. Моите са на Liquidi. :)

6.   здравейте момичета! -за твърди и здрави нокти аз се мажа с йод-незнам за вас ама аз много доволна-за растежа на косата ползвам хининова вода -и от нея съм доволна-ползвам и витамин който се дава на животнитните за растеж на косъма-смесвам го с боята за коса когато се боядисвам и косата ми става лъскава и мека-и расте по-бързо-сега ми е до под раменете-а аз ще си я пускам до кръста -много съм доволна от този витамин. Черната Лейди -19 г