Споделена история от Здраве

Казус-спин,съвет,депресия
Здравейте, на 24 съм мъж и искам да ми дадете съвет относно една случка която преживях. Тъй като до сега нямах никаква приятелка и не съм много наясно с тези неща. Запознах се с едно момиче и нещата между нас се получиха. Излизахме известно време, но дойде времето в което трябваше да правим нещо по интимно и тъй като тя ми е първата приятелка се досещате, че бях девствени. Много ме беше страх да не се изложа, но тя ме предразположи и после каза, че като за сефте било много добре. Но от тогава всичко с нас се промени. По време на самия акт опитвах да задаржа възможно най дълго и почти свършихме заедно, но имахме сили за още веднъж и ведна започнахме отново. Притесненията ми идват от там, че докато сменях кондома усетих, че от нейния секрет, така да се изразя попадна върху пенисът ми, но сложих слеващия кондом и го направихме отново. След няколко дни си говорех с мои добри приятелки за момичето с което ходя и те ми споделиха, че преди мен е имала 5, 6 бивши, от единия е правила аборт и тогава се замислих, защо го е направила да не би да е болна от нещо. Принципно сме си говорели за деца, но тя казва че иска само мъж и говори за сватба като далечни планове. След няколко дни се замислих и анализирах цялата ситуация и от тогава съм в депреси и тя го забелязва, беше ми казала, че за първи път го прави с чувства. но нищо няма да и кажа, чудя се как да я накарам да се изследва, предполагам, че няма да иска, защото ще казва че и нямам доверие и се страхувам нещата да не пропаднат между нас, но пък тази случка много ме притеснява. Заедно сме от месец. и тя е 24 но не и познавам интимния живот. От тогава се минаха 2 седмици и сега гърлото нещо ме боли. Дайтд съвети. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Не всяко момиче, което е правило аборт, има спин, кой ти е втълпил това? Има вероятност и приятелите ти да те лъжат за миналото и. Ако е истина, че е имала много партньори, разбира се, че вероятността се увеличава, но и това не е гаранция. Виж, никога няма да си напълно спокоен, все ще те човърка страха, затова, иди и се изследвай. Във всеки град има такава лаборатория, изследването е анонимно и безплатно. Поинтересувай се. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО УСЛОВИЕ е да са минали ПОНЕ 4 месеца от контакта, иначе няма смисъл, няма да е реално. Това с гърлото го забрави, симптомите на спин се проявяват няколко месеца след заразяването. Ще видиш, че всичко ще бъде наред! И друг път, умната!

2.   Спина може да удари мигновенно или след месец-два.
Веднага отиди да се иследваш, защото в днешно време спинозните живеят дълго ако се хване от рано болеста.

3.   Мисля, че си се вкарал в размисли които не са полезни. Радвай си се на връзката, не мисли за миналите и партньори. Полово предаваните инфекции се предават и лесно и не съвсем... вероятността за нещо сериозно е почти нулева. Аборт се прави по много причини примерно нежелание една жена да има дете от даден мъж, не е готова да гледа дете, финансови причини... Много се надявам приятелката ти да не прочете написаното тук, защото е наистина обидно. Успех и бъди мъж в поведението и мисленето си.

4.   с приятеля ми решихме да махнем презерватива и да мина на хапчета и това беше причина да се изследваме и сега сме спокойни и за радост вс е ОК

5.   Човек, не се вкарвай във филми да мислиш за хипотетични лоши сценарии. Много по-вероятно е да те блъсне кола на улицата, но предполагам, че не ходиш на прибежки по тротоарите и не се криеш от всеки преминаващ автомобил.

7.   А как ли и правиш орална като толкова те е страх от секрета?

8.   от автора: отидохме в центъра за изследване като и казах че искам да си направя тест, помолих я да влезе с мен, макар че неискаше. Влязох ме, след като поговорихме със жените които са там и насаме им обясних какво е станало те започнаха да я убеждават и тя да си направи, но тя реагира много остро и отказа. Взех си резултатите, които са отрицателни, а тя с явно любопитсво искаше да ги види. Когато излезнах ме отвън тя се развика, като ми каза, защо съм я довел там и съм я мислел за к.. ва. Каза че не искала да знае и не била психически настроена за това. Каза, че след време ще си направи. Това нейно поведение силно ме притесни. След това тя ми се извини за нейното поведение, но това ме притеснява. Мисля да прекратя тази връзка. Кажете мнение.

9.   От номер 1. Виж, всеки би се обидил, че го подозират в случайни връзки. Затова е реагирала така. Според мен, направи всичко възможно да проучиш дали са верни приказките по неин адрес. Защото ако са, то просто не ти трябва такова момиче, няма съмнение, че ще прави така и с теб, това си е характер. Но все пак, има вероятност и това да е лъжа. Тя заслужава шанса да допуснеш и това. Тогава, надявам се, ще и се извиниш за неоснователните подозрения. Виждам, че не си се вслушал в съвета ми да си направиш изследване след поне 3-4 месеца. Много е хубаво, че е излязло отрицателно, но ако прочетеш в нета повече, че разбереш, че съществува т. н. "прозоречен период", т., е., няколко месеца след заразяването, в които човек е носител на вируса, но изследванията не могат да го засекат. Това имах предвид. И макар че вероятността е почти нулева, все пак, послушай ме, за да ти е мирна главата, направи още едно към Нова година. Тогава вече, наистина можеш да спиш спокойно. И... умната!!!

10.   От автора: След тази случка, няколко дни тя видя, че моето поведение много се промени, разбра, че съм и изгунил доверие. През това време тя е говорила със свои приятелки, които са я посаветвали да си направи изследванията. След няколко дни след като видя, че нещатата с нашата връзка не вървят сама ми каза, че иска да си направи изследванията. Отидохме и си ги направи. Резултата който ми показа, след като излезна беше отрицателен. Всичко с връзката тръгна по старо му, на следващата вечер бехме заедно и тя се осмели да ми прави орална любов без кондом(досега никоя не беше ми правила и ми беше интересно)нататък продължихме с предпазните средства, но незнам защо постоянно ми казва да махна кондома? Както и да е това е друг въпрос.
От първия ми полов акт с нея(която ми е всъщност първа) е минало месец до сега, но тези дни забелязах поява на малки червени пъпки, силно изразени в горната, вътрешна част на бедрата, също така по гърба(по малки-3, 4) и по раменете които си ми излизат периодично(обрива взе да намаля), както и да е може да е от това, че се изпотявам малко повече, но това, че днес вече ме боли гърлото и имам кашлица с течащ нос започна да ме притеснява.
Започвам да си мисля дали е възможно изследванията които тя си направи да не отчели нейното положение, така да се изразя, защото не се знае кога и е бил последния полов акт преди мен. А тя постоянно има някакви обриви по ръцете(само)с телесен цвят.
С "две" думи дали изследванията са и отчели реални, поже ли тя да ми предаде нещо чрез орална любов, защо в момента имам такива оплатвания(малък обрив, траеш2, 3 дни)болки в гърлото, лека отпадналост.
Благодаря предварителни.