Споделена история от Здраве

Добър психиатър в София или Варна
Имам нужда от психиатър, не ми се обяснява пак подробно, защото много пъти съм писала по темата тук и всичко води към психиатър, на мен това ми е ясно обаче, аз исках да се справя сама, но не може. Поради причина търся добър психиатър във Варна или София. Ще бъда много благодарна, ако споделите мнение.

Коментари

1.   На мен ми помогна един лекар, който по принцип е от Пловдив, но идва един или 2 пъти в седмицата в София. Работи и със здравната каса. Много е странен на пръв поглед, но ми помогна. Казва се Веселин Герев. Идва в София в център Асцендент, близо е до Сточна гара. Провери в интернет за този център. Бих ти дала телефон, но няма да го публикуват модераторите.
Мен ме бяха пообъркали и искаха да ме тъпчат с антидепресанти, но той каза, че това е била неправилна терапия. Изписа ми само и единствено ривотрил с намаляващи от самото начало дози. Пих го 6 месеца точно. И го спрях лесно. Нямам зависимост. Не пия никакви лекарства от една година. Дано се оправиш. Желая ти го от сърце:)

3.   Най-добрия психиатър във Варна е др. Войнов. Казва ти го човек видял достатъчно психиатри(В Русия съм, в Русия съм). Завеждащия психиатрията във Варна също е голям специалист и диагностик. Пожелавам ти бързо оздравяване и успех с веселите хапчета :)))
М 30

4.   Д-р Перниклиев от Самоков и Д-р Черкезов от Попово ги препоръчвам. От както ме лекуваха, вече не съм имал проблеми с майка ми.

6.   Здравейте. :) Това, че сте решили да отидете на специалист е чудесно! Преди 5, 6 години в семейството ми имаше много голямо изпитание, изглеждаше непреодолимо и смятах, че може да се случи най-лошото с майка ми. За щастие годините, когато е тренирала гимнастика и се отблагодариха и тя реши да отиде при специалист без никой да я кара насила. И знаете ли, този психиатър се погрижи за цялото ни семейство - за мен (16г. ), сестра ми (14г. ) и баща ми (43г. ). Препоръчвам Ви тази жена, защото тя направи невъзможното за нас!

7.   От АВТОРКАТА: Към Но. 6 Е добре де, кажи кой е този психиатър, хах ;) Благодаря на всички!

8.   Имате ли мение за Проф. Вихра Миланова от София? Добър специалист ли е?

Сестра ми се лекуваше при д-р Марков в Пловдив. Но сега търсим специалист в София.

9.   д-р Румяна Бояджиева, гр. Варна
МЦ Хелиос или Терапията
Бях се отказала от живота...благодарна съм адски на тази жена, че ме вдигна на крака отново.

10.   Препоръчвам д-р Александър Попов от Варна - ДокторЪТ !

12.   добър психиатър Варна д-р Неделчев. Преди година той помогна на дъщеря ми, на която невролог й беше объркал лечението. Може да разгледате сайта му http://dr-nikolainedelchev.eu/

13.   Д-р Войнов и д-р Николай Неделчев са добри, особено Войнов. Но да ме прощавате, но д-р Александър Попов не струва. Номер 10, нещо си се объркал. Д-р Попов дори не може да уцели правилните лекарства.